słuchajcie ja ttylko czasami tu zagladam poniewaz znam siebardziej na tarocie ale ..zagladam gdy cos zauwaze ...kiedys z ciekawosci zrobilam horoskop A. Leppera ( bo sobie mysle musi cos miec w skorpionie skoro taka byla suyiacja z tym sexem) i a jakze nie zdziwiłam sie gdyz zobaczyłam ksiezyc w skorpionie...tomnie zmartwiło poniewaz sama mam ksiezyc w skorpionie a to s a trudne przezycia i emocje w ciagu calego zycia, szczegolnie zwiazane ze smiercia bliskich itp..u mnie to prawda ...ale pomysllam sobie wtedy ten facet nie zle ukrywa swoje emocje ..na zewnatrz twarz pokerzysty a wewnatrz wulkan..i tak chyba było. Zazwyczaj ludzie z ksiezycem w skorpio umierja nie w naturalny sposób..wypdki, morderstwa lub wlasnie samobójstwa (ostatecznosc o ile nikt sie do tego nie przyczynił). I tak to sie ma ,ze moja kuzynka mila ksiezyc w skprpionie i nikt nie wiedzial co w niej drzemie ..az kiedys po kłtni z mezem jechała autem i roztrzaskała sie ,,nie specjalnie ale pod wpływem emcji była i nie wyrobiła zakretu

(( miała 30 lat ... mam jeszcze koleznake która ma ksiezyc w skorpionie i tez mila jakies trudne przejscia, syn ojego mezczyzny tez ma ksiezyc w skorpionie i tez ma swpje małe dramaty ( dla niego duze oczywiscie jednak z kazdej sytuacji jest wyjscie nie zasze je widzimy). Nie przepadałmza A.L. ale w polityce wszyscy sa potrzebni by budowac demokracje ..i zmartwiło mnie to co przeczytałam

Co wiecie o ludziach majacych ksiezyc w skorpionie???