Dodaj do ulubionych

jowisz w domach

19.06.06, 11:22
Ciekawy jestem waszych doświadczeń związanych z tranzytującym Jowiszem przez
domy i znaki. Zachęcam do podzielenia się nimi. Osobiście interesuje mnie
obecnie realizacja tranzytu Jowisza przez pusty IV dom z wierzchołkiem w
Strzelcu. Przechodząc przez ten dom utworzy opozycję do księzyca w X d i
kwaraturę do marsa w VII? Może to być jakieś zakładanie gniazda czy raczej
wręcz przeciwnie?
Obserwuj wątek
      • pani.jazz Re: jowisz w domach 19.06.06, 15:11
        Ojezu, a mnie sie wiecej zrobilo juz przy Jowiszu w drugim! To co bedzie, jak doleci do czwartego? Na szczescie wtedy Saturn bedzie w XII, to moze troche zrownowazy? wink Saturnie, zrownowaz, nie pozwol mi byc szafa...
        • allija Re: jowisz w domach 19.06.06, 15:59
          nie chce podważać ale wydaje mi sie, że mars raczej nie sprzyja "rosnieciu" a w
          kwadraturze to chyba juz szczególnie nie. A jesli juz to nie będzie to pewnie
          jak po maśle.
          Najlepiej przypomnij sobie jak to było 12 lat temu i porównaj, mniej wiecej
          kierunek działań powinien byc podobny.
            • anahella Re: jowisz w domach 19.06.06, 18:35
              pani.jazz napisała:

> Ale my tu mowimy o Jowiszu...

Mars widac jest zwyklym prostakiem, ktory pcha sie nieproszony na salony naszej
              dyskusji. Watek o Jowiszu a Alli o Marsie. Podobna rzecz ja zrobilam w innym
              watku: formowiczka pytala o Wenus a ja odpowiedzialam o Marsie. smile

Czyzby glodnemu Mars na mysli? wink
            • allija Re: jowisz w domach 19.06.06, 23:48
              No, zgadza sie. Ale przeciez podajesz, ze jest w kwadraturze z marsem w VII.
              I właśnie to mialam na mysli, czyli aspekty jakie tworzy jowisz. Dodatkowo
              przyjrzłabym sie opozycji bo jowisz z księżycem dla mnie też nie wygląda bardzo
              harmonijnie.
              Nawiasem u mnie wtedy jowisz byl akurat w domu XII.
              • anahella Re: jowisz w domach 20.06.06, 20:26
                allija napisała:

> No, zgadza sie. Ale przeciez podajesz, ze jest w kwadraturze z marsem w VII.

Aha, w tym kontekscie... No tak, Moze w kwadraturze do Jowisza nie sprzyja
                rosnieciu, ale za to moze sprzyjac rozwijaniu predkoscismile
        • hattric Re: jowisz w domach 19.06.06, 20:34
          neptus napisała:

> No tak, Jowisz moze ze wszystkim przedobrzyć. Apteki radze omijac.
          Analiza:
          Słońce daje zbyt duże ego
          Księżyc daje płaczliwość i trudne dzieciństwo, a potem chorą psyche
          Merkury plotkuje i kradnie
          Wenus jest wyuzdana i odpustowa
          Mars tylko prowadzi wojny i myśli o zatkaniu dziury
          Jowisz wszystko powiększa i przesadza z nadmiarem
          Saturn daje w kość i kładzie kłody pod nogi
          Uran nas zbytnio przyspiesza i robi z nas ekscentryków latających nago po ulicy
          Neptun nas mami złudnymi nadziejami i używkami
          Pluton każe nam umierać i zmartwychwstawać co chwilkę.
          Uffff...!!!
          Naprawdę można się tylko oprzeć o laskę i pójść na grzyby?
          Ludzie! Ludzie!
          Życie jest piękne, a metoda na głoda:
          co za dużo - to niezdrowo.
          Zachować umiar nawet w narzekaniu!
          Jowisz jest cudny, a złych planet nie ma!
          Każda czegoś uczy: zachowania umiaru!
          Wasz
          wyuzdany wenusjańsko
          i napompowany radością Jowisza
          Hattric
        • undyna Re: jowisz w domach 20.06.06, 07:09
          Jowisz lubi jeść, ale lubi też biegać, zwiedzać zwiedzać, jak się tak biega i
          zwiedza, to się nie tyje
          jak Jowisz naraża swoją brawurą, to też i szczęście daje
          mam Jowisza na asc. teraz mam też mocny tranzyt Jowisza i szczupła jestem,
          chociaż jednak przybyło mnie, wczoraj mi powiedział psiapsiół, że się
          rozrosłam, przesadzam (to naprawdę dobre słowo) z ruchem fizycznym i nabrałam
          masy mięśniowej, może jeszcze nie przesadziłam, ale już tuż tuż, niedługo będę
          wyglądała jak jakiś troglodyta (znowu przesadzam), bo na urlop wybieram się z
          psiapsiółem (Mars na asc.) na spływ kajakowy, zapewne wrócę kafaremwink
          • iokepine Re: jowisz w domach 19.07.06, 18:41
            undyna napisała:

> mam Jowisza na asc. teraz mam też mocny tranzyt Jowisza i szczupła jestem,
            > chociaż jednak przybyło mnie, wczoraj mi powiedział psiapsiół, że się
            > rozrosłam, przesadzam (to naprawdę dobre słowo) z ruchem fizycznym i nabrałam
            > masy mięśniowej

No właśnie, znam trochę szczapek z natalnym Jowiszem na ASCsmile

Dlatego z utęsknieniem czekam na październik, kiedy Jowisz dobije mi do ASC,
            tymczasem zaś wędruje sobie przez XII dom, aktualnie tranzytując Urana.
            Jedyny zauważalny dla mnie efekt (wszak to XII dom, więc resztę widzą inni
            ludzie, a nie jatongue_out), to przyrost czasu spędzanego w necie.
      • bawolek Re: jowisz w domach 20.06.06, 14:13
        O matko i córko! W tym IV domu niechybnie nastąpi jeszcze spotkanie biegnącego
        Jowisza z powolnym Plutonem...i ta koniunkcja utworzy tą opozycję do księzyca i
        kwadraturę do marsa w VII!!!???Mam się bać? A i Uran będzie kroczył przez VII o
        ile będzie to jego ostatnie przejście przez dsc... Co prorokujecie?Trochę to
        jakoś niebezpiecznie wygląda waw...
    • sarna34 Re: jowisz w domach 19.06.06, 20:54
      U mnie, gdy jowisz wszedł dokładnie na IC, kupiłam samochód. Początkowo, było
      mi trudno, przeżyłam jedną stłuczkę i mnie najechał doświadczony kierowca, ale
      teraz jestem bardzo zadowolona. Bardzo go lubię. Samochód wiąże się z rodziną,
      bo teraz muszę wozić wszystkich jej członków. Sama też sporo podróżuję.

Tak przy okazji: mając saturna w I domu, naszła mnie ostatnio ochota na
      sprzątanie. Zabrałam się za starą wiejską szopę, która nie widziała szczotki od
      wielu lat. Strasznie się napracowałam, gdy zbliżałam się ku końcowi, przez
      przypadek natrafiłam na gniazdo os. Dotkliwie mnie pokąsały. Jeszcze teraz mam
      ślady. W tranzytach mars wszedł na saturna w moim I domu. Mars potrafi być
      paskudny.
      • pani.jazz Re: jowisz w domach 19.06.06, 21:10
        Oj, cos ten Mars na Saturnie ostatnio wszystkim bruzdzi, kaze przesadzac, forsowac sie i sprowadza krzywde. Jaki sposob na tego paskudnika? W koncu musi byc jakis pozytyw, ktory ta koniunkcja niesie.

Mam nadzieje, ze nie masz uczulenia na jad os... bardzo przykra sprawa z tym pogryzieniem, wracaj szybko do zdrowia.

pozdrawiam,
        pani.jazz
        • sarna34 Re: jowisz w domach 19.06.06, 23:00
          >Mam nadzieje, ze nie masz uczulenia na jad os... bardzo przykra sprawa z tym
          >pogryzieniem, wracaj szybko do zdrowia.

Mars rozrabia. Powoli dochodzę do siebie po tych osach.

Generalnie źle znoszę saturna w I domu. Czuję się tak, jakby ze mnie uszło
          powietrze. Niby nic się nie dzieje zewnętrznie. Dotyka mojego wnętrza. Nie
          umiem cieszyć się życiem. Lepiej się czułam, gdy był w XII.
        • am98 Re: jowisz w domach 20.06.06, 00:16
          pani.jazz napisała:

Oj, cos ten Mars na Saturnie ostatnio wszystkim bruzdzi, kaze przesadzac,
          forsowac sie i sprowadza krzywde. Jaki sposob na tego paskudnika? W koncu musi
          byc jakis pozytyw, ktory ta koniunkcja niesie.

Koniunkcja uderzyła mi z V domu kwadratem do osi ASC (plus trygon Urana do
          Marsa i kon.Neptuna z Księżycem).
          Zaczęłam dzień o 7 rano, skończyłam o 5 rano.
          Więcej takich dni bardzo proszę!
          • pani.jazz Re: jowisz w domach 20.06.06, 11:50
            Uuu, ciezko. I naprawde chcesz tego wiecej? Ja bym wymiekla po jednym na tydzien wink.
            U mnie teraz Saturn w XI i koniunkcja z Marsemi uaktywnila ostatnio kontakty towarzyskie, z czego sie ciesze, bo w sumie w ogole przestalam trzymac sie z ludzmi..
        • arcoiris1 Re: jowisz w domach 20.06.06, 12:36
          Mnie tez zagnał na sale gimnastyczną, ale! w chwili gdy pod koniec Raka wjechał
          mi na Saturna natalnego to kazał mi przstać palic! Na razie go słucham wink
          Nie poznaje go w ogóle w tym Lwie...
          Ale sie ciesze, bo zawsze kiedy MArs jest we Lwie w okolicy Slonca to czuje sie
          zarabiscie!!!
    • hattric Ku pokrzepieniu serca Sarny:-) I Was wszystkich:-) 19.06.06, 21:27
      Spacer z Jowiszem

I huknął grom
      Dziś w pierwszy dom
      I tam nasz Zeus cudny
      Pompuje ego
      Bym miał dziś z czego
      Moi Kochani: być dumny!

A potem se
      Przez drugi mknie
      I wtedy moi mili
      Kasy jest w bród
      Wszystko jak z nut
      Łatwo i w jednej chwili.

A w trzecim gra
      Na tra la la
      Polepsza mi gadanie
      Uczę się w mig
      Pracę w TV
      Na pewno się dostanie.

Później nie – co
      Przez czwarty dom
      Jowialnie zaiwania
      Ściany pompuje
      Potem maluje
      Dom nie do Poznaniasmile

I nagle się
      Przez piąty pnie -
      Zabawom nie ma końca!
      Taniec i śpiew
      Kobiecy zew...
      Rodzą się nowe Słońca…

I nagle łup!
      I nagle huk!
      Przez szósty sobie idzie
      Zamiana pracy
      Mili rodacy
      Nie żyjcie dłużej w bidzie!

A teraz znów
      Skoczył do głów
      Mnie i mej partnerce
      Będzie rozstanie
      Z starym kochaniem?
      A może ślubne kobierce?

W ósmym już siadł
      I zapas zjadł:
      Babci i Dziadka spadek
      Ale dał seks
      Słodki jak keks
      I kilo czekoladek.

W dziewiątym też
      Powiększa się,
      Bo przecie u się w domu!
      Podróże w prawo
      I bije brawo
      Ale nie lada komu!

Minutek pięć
      Siedzi jak gęś
      U spowalniacza Saturna
      Kariera kwitnie
      Całkiem dobitnie
      Choć czasem całkiem durna…

Gdy sobie chce
      To siedzi Se
      Przez chwilkę w jedenastym
      Uran się dmie
      I śmieje się
      Bo rosną nam kontrasty!

Na koniec też
      Kochany zwierz
      W dwunastym sobie przysnął
      Neptun go upił
      I pupę złupił
      I cały czar nam prysnąłsmile
                • hattric Re: Ku pokrzepieniu serca Sarny:-) I Was wszystki 19.06.06, 22:19
                  wasza_bogini napisała:

> no to juz, dajesz, dajeszwink
                  >
                  > u mnie teraz jowisz tranzytuje 9, a uran 2 ale jakos dalekich podrozy nie widac
                  > .
                  bo to tak dziwnie jest, ze czasem odbywamy dalekie podróże w swoim umyśle.
                  Czasem we śnie czasem w półtransie. Daleka podróż może się również jowiszowo
                  objawić jako podróż do naszego wnętrzasmile
                  H.
                  • hattric Dom 9 i Jowisz 19.06.06, 22:23
                    Dom 9 kojarzy nam się z dalekimi podrózami, ale to również dom nauki wyższej,
                    czyli mozliwość ukończenia studiów, studiów podyplomowych czy zrobienia
                    doktoratu. to także dom świadomości i światopoglądu. Zatem możliwa jest zmiana i
                    w tym obszarzesmile
                    Poza tym Jowisz daje nam przeczucia i napawa nadziejąsmile
                    H.
                    • sarna34 Re: Ku pokrzepieniu serca Sarny:-) I Was wszystki 19.06.06, 22:55
                      wasza_bogini napisała:

> ja juz mam troche dosyc tych podrozy wewnetrznych niezaleznie od tranzytowwink.
                      > cale moje zycie to jedna wielka podroz wewnetrznawink.
                      > ja jestem strzelcem czyli jowisz jest u siebie w domu domowym wink
                      >
                      > ale faktem jest, ze chetnie bym gdzies wyjechala

W ubiegłym roku uran wszedł mi do IX domu i o dziwo... odkryłam niesamowitą
                      frajdę w podróżowaniu w wyobraźni. Spróbowałam sobie wyobrazić różne miejsca, w
                      których nigdy nie byłam. Posiłkowałam się mapami, przewodnikami, literaturą
                      piękną. To była zabawa, eksperyment, który podobał mi się. Napisałam kilka
                      wierszy o Hiszpanii i Włoszech, potem pokazywałam je osobom, które odwiedziły
                      te miejsca. Byłam ciekawa, czy zorientują się, że tam nigdy nie byłam. Udała mi
                      się zabawa. Potwierdzili, że dobrze uchwyciłam odległe krainy.
                      Oczywiście, gra wyobraźni jest fajna na krótko. Tęsknię za prawdziwymi
                      podróżami. Nie mam nic w IX domu.
                      Trafia mi się dużo podróży po terenie Polski. Myślę, ze to podróże III domowe,
                      bo tam mam marsa.
                      • wasza_bogini Re: Ku pokrzepieniu serca Sarny:-) I Was wszystki 19.06.06, 23:11
                        ja mam nat. w 9 marsa na mc i wedlug kocha urana rowniez smile
                        no i slonce w strzelcu w 11.
                        ja jestem ciagle w mentalnej podrozy wink

w tym roku zdalam sobie sprawe, ze moglabym ciagle podrozowac, szczegolnie po
                        azjiwink i kazde moje dzialanie powinno prowadzic w kierunku podrozy.
                        no ale kasy troche brak, chociaz uran powinien troche zaszumiec w 2.
                        moze jeszcze powinnam troche poczekac?
                        • sarna34 Re: Ku pokrzepieniu serca Sarny:-) I Was wszystki 19.06.06, 23:21
                          wasza_bogini napisała:

> ja mam nat. w 9 marsa na mc i wedlug kocha urana rowniez smile
                          > no i slonce w strzelcu w 11.
                          > ja jestem ciagle w mentalnej podrozy wink
                          >
                          > w tym roku zdalam sobie sprawe, ze moglabym ciagle podrozowac, szczegolnie po
                          > azjiwink i kazde moje dzialanie powinno prowadzic w kierunku podrozy.
                          > no ale kasy troche brak, chociaz uran powinien troche zaszumiec w 2.
                          > moze jeszcze powinnam troche poczekac?

To masz dokładnie odwrotnie, bo ja mam urana natalnie w II domu. Z uranem w II
                          domu, kasa bywa różna i nigdy nie wiadomo skąd i kiedy. Uran robi niespodzianki
                          i ta okropna rozrzutność. Bywa, że pieniądze mi dosłownie przeciekają przez
                          palce. Dlatego unikam kredytów, pożyczek, kart kredytowych, nie żyruje nikomu
                          pieniędzy i nie lubię pożyczać od kogoś i komuś.
                    • arcoiris1 Re: Ku pokrzepieniu serca Sarny:-) I Was wszystki 20.06.06, 12:47
                      Jak mi Jowisz leciał przez dom 9 to wiecznie podrozowalam za granicę, wymęczył
                      mnie strasznie, chociaz było w sumie fajnie, tylko za często po prostu- miałam
                      miesiące, że pakowałam sie na dwa, trzy dni w każdym tygodniu. Teraz mi dał
                      troche odpoczac- przeniósl sie na MC i mi je juz drugi raz przekroczył.
                      Jowisz w 9- boska sprawa, oprócz podrózy duzo sobie czytałam, zwiedzałam i
                      własciwie zyłam wśród cudzoziemców.
        • anahella Re: Tranzyt Jowisza przez 2 dom. 20.06.06, 20:24
          12 lat temu przy tr. Jowisza przez 2 dom zarabialam tyle kasy, ze gdy skonczyly
          mi sie fajki wieczorem, to wysylalam po nie taksowkarza...

Teraz nie jest zle, ale na pewno nie jest tak dobrze jak wtedy. No, ale wtedy
          nie bylo polkrzyza z Saturna, Neptuna i Jowisza.
          • neptus Re: Tranzyt Jowisza przez 2 dom. 20.06.06, 21:10
            U mnie Jowisz ma silna pozycje, tworzy Palec Bozy z Uranem i Saturnem, a
            sam "mieszka" w Wodniku w 9 domu. Mimo to niezbyt mnie obdarza. Przy Jowiszu 5
            domu zawsze to jest jakis wazniejszy zwiazek mesko damski. Tranzyt przez 4 dom
            zwykle wiaze sie z chorobskami, ktore znajduja zakonczenie przy jego tranzycie
            przez 6 dom. Przy poprzednim pobycie Jowisza w moim 6 domu przeszlam bardzo
            powazna operacje. Teraz tez szykuje mi sie spotkanie ze skalpelem. Mam
            nadzieje, ze tendencja do coraz silniejszych wrazen przy Jowiszu w Skorpionie
            (opoz. do Słonca) jest jedynie przypadkowa. suspicious
      • pani.jazz Re: Tranzyt Jowisza przez 2 dom. 21.06.06, 10:05
        Za mloda jestem, zeby drugi dom odbierac tylko materialnie, w koncu nie utrzymuje sie sama. Kiedy wszedl do drugiego domu (ale i Saturn byl na osi XI), rozstalam sie z poprzednim chlopakiem po dosc dlugim, dosc burzliwym i wycienczajacym zwiazku.

Ale co prawda, to prawda, im dluzej Jowisz w drugim siedzi, tym wiecej zaczelam myslec o pieniadzach. Udalo mi sie zarobic sumke wieksza niz do tamtej pory kiedykolwiek mialam w reku wink. Ostatnio tez dostalam calkiem sporo kasy. Nie moge narzekac na brak pieniedzy na swoje wlasne przyjemnosci, ale utrzymac by sie z tego nie dalo.
        Nie mowicie o tym, ale wydaje mi sie, ze trzeba uwazac, coby za duzo nie wydac na Jowiszu w drugim. Jowisz sprzyja nadmiarowi, rowniez z wydatkach.
      • arcoiris1 Re: Tranzyt Jowisza przez 2 dom. 21.06.06, 14:39
        Jowisz w 2 w dokladnej opozycji do nat Wenus w 8, plus Saturn dokladnie na
        Jowiszu w 3, Mars w Baranie w idealnym trygonie do 8-domowego Slonca
        (Mars/Saturn w koniunkcji), Węzeł na Wenus w 8, tranz Wenus tez w 2 opozycji do
        8 domowego Vertexu- poznałam mojego ex z ktorym spedziłam ładnych parę lat, 6-
        7. Miał kase przez duże K wink)
        Słońce tego marcowego dnia było w opozycji do mojego Plutona. Ze tak powiem, w
        zwiazku z tym męzczyzna poznalam co to znaczy "mieć pieniądze", "szanować
        pieniadze", "nie martwić sie o pieniądze", "wydawać pieniądze", "zarabiac
        pieniądze" i wreszcie- dostawac pieniądze. smile))))
      • arcoiris1 Re: Jowisz na MC 21.06.06, 14:07
        za pierwszym przejściem zdawalam mature, za drugim zaczęłam studia. Ciekawe co
        teraz??? Drugie przejscie w sierpniu- brat się żeni za granicą z cudzoziemką wink
      • undyna Re: Jowisz na MC 21.06.06, 18:13
        dostałam upragniony pełny etat, po wstecznym zerknięciu na tranzyty okazało
        się, że poszłam "błagać" o niego dokładnie jak Jowisz wszedł na MC.
    • am98 Jowisz w VI 20.06.06, 23:14
      Bardzo zły okres. Chorowałam. Jowisz powiększył moje fobie, obsesje na punkcie
      zdrowia, a właściwie chorób. Związana była z tym jeszcze kon. tranzytującego
      Saturna do mojego punktu zapalnego, a więc Marsa na IC w kwadracie do Urana; a
      w VI mam Urana i Plutona.
      • yoanix Re: Jowisz w VI 20.07.06, 17:08
        Mnie właśnie idzie Jowisz przez 6 dom...i w tym domu spotka się z koniunkcją Jowisz Neptun w kwadracie do słońca i księżyca ale to dopiero jak wejdzie w strzelca;o)Niedawno dostałam pracę ale i ją już straciłam...ale optymizmu mi nie brak..zrobiło się mnie bardzo dużo (coś jakieś 10 kilo więcej)...zobaczymy co bedzie dalej narazie Jowisz dopiero zaczął zwiedzać mój wielgachny 6 dom ;o)
        • makaryna Re: Jowisz w VI 20.07.06, 23:27
          Moze ktos ma Jowisza w urodzeniowym w VI domu? Napiszcie cos na ten temat. Mam
          okazje zrelokowac Jowisza z V na VI dom, ale nie wiem czy nie bedzie to zamiana
          typu zamiany "siekierki na kijek" smile
          • centauris Re: Jowisz w VI 01.06.14, 12:42
            Ja mam w urodzeniowym Jowisza w VI domu. Bardzo dobre zdrowie i czasami nawet nadmiar pracy. Często zaczyna praca mi urastać do rozmiarów, że nie mogę już jej ogarnąć. Ale, teraz mam też akurat Pluton w VI domu i może mieć on na to wpływ, że raz za mało jest jej, a raz za dużo.
            Ale, zdrowie zawsze miałam dobre smile Jedynie jakieś lekkie przeziębienia mnie łapią, z których szybko wychodzę.
            A, o pracę przynajmniej nie martwię się i związanych z nią środkami do życia smile
      • arcoiris1 Re: Jowisz w V 21.06.06, 12:28
        ha ha. Jowisz w piatym, Saturn dokładnie na Marsie na szczycie 5 domu (pamiętam
        datę kiedy gfo poznałam) i dyrekcja Wenus na Plutona i poznałam faceta dla
        którego zwariowałam, boze, na samo wspomnienie przechodza mnie ciarki winki jak
        z ksiązki pani Rymarkiewicz- facet był 10 lat starszy i podpadał tez pod mój
        zaplutonowiony w 9 domu Księzyc, który rzadzi 7 domem- był Skorpionem z silnym
        Strzelcem.

Czyli... w sprawach damsko meskich działa na mnie tranzyt 7 domowego Saturna,
        władcy Ascendentu. Co prawda, nic mi teraz przez 5 nie leci, ale Saturn zbliża
        sie do Słonca. wink
        • am98 Re: Jowisz w V 21.06.06, 23:51
          arcoiris1 napisała:

Co prawda, nic mi teraz przez 5 nie leci, ale Saturn zbliża sie do Słonca. wink

Mnie właśnie leci, a właściwie lecą Mars z Saturnem i to po sextylu do
          Wielkiego Triduum i Urana. Cały czas jednak biorę pod uwagę relokację,
          obserwuję i się zastanawiam.
      • black_halo Re: Jowisz w V 03.06.14, 20:59
        Hmm, dziwna rzecz. Wcale nie rozrywkowy okres, czuje sie okropnie spieta i nie moge sie zrelaksowac, nie mam jakiejs takiej spontanicznosci. Winie tranzyt Saturna przez 8 dom i kwadrat do Ksiezyca, ktory jest wladca piatego domu. Wole nie myslec co bedzie jak Jowisz wejdzie do VI domu, instensywnie chodze na silownie a efektow na wadze nie widac.
      • arcoiris1 Re: Jowisz w III 21.06.06, 13:54
        obroniłam pracę mgr, to był nawrót Jowisza na urodzeniowa pozycję. Długo mi tam
        siedział, i zbiegło sie to z innymi tranzytami- Uran w dokładnej opozcji do
        Slońca, a Saturn przy IC
      • arcoiris1 Re: Jowisz w III 21.06.06, 13:59
        Wyjechałam do Niemiec na dłużej- Jowisz w 3 w tranzycie, w opozycji do Urana w
        9, progresywne Slońce na Wenus, progresywny Księzyc idelanie na Słońcu natalnym
        a do tego zestawu Uran w tranzycie w opozycji. Saturn na IC- nie byłam tam
        szczęsliwa
      • arcoiris1 Re: Jowisz na IC 21.06.06, 14:02
        Łącze te wypowiedz z moimi wypowiedziami a propos Jowisza w III - wróciłam z
        wyjazdu, jak tylko Jowisz dogonił w tranzycie Saturna w domu 4. Wezeł wjechał
        mi wtedy na Saturna natalnego w 7
      • zocha.w Re: Jowisz na IC 15.12.06, 18:55
        Moj syn mial rownoczesnie Jowisza w tranzytach i w solariuszu w 4 domu. Pare
        miesiecy wczesniej doslownie zmusilam go, zeby napisal podanie o wieksze
        mieszkanie. Okazalo sie, ze mieszkania w nowym bloku sa juz dawno rozdzielone,
        ale jedna osoba zrezygnowala, zrobili losowanie - i kto wylosowal? Moj syn!
    • lawendax Re: jowisz w IV 16.07.06, 21:26
      Kiedy Jowisza był w IV domu urodziłam syna. Miałam też wtedy bardzo ścisłą
      koniunkcję tego tranzytującego Jowisza z natalnym Plutonem. I choć termin był
      dopiero za miesiąc ten układ zaowocował natychmiast. Patrzyłam na radix
      wyznaczonego terminu porodu-wtedy koniunkcja Jowisz Pluton nie byłaby już taka
      dokładna a Jowisz byłby w retrogradacji. No i nie miałoby to wtedy takiej mocy.
      • neptus Re: jowisz w IV 17.07.06, 15:33
        Moje dziecko urodziło sie na opozycji Jowisz/Pluton przez mojego 5-domowego
        Neptuna (Jowisz w 11 d.) i w aspektach z moim Słońcem.
        Jowisz lubi powiekszać i ciąza jest jednym z tych sposobów "powiekszania".
        Dzieci rodzą sie jednak takze bez aspektów tych planet i nie kazdemu rodzą sie
        przy tym aspekcie. smile)
      • lili120675 Re: jowisz w X 15.12.06, 13:39
        a moja siostra jak wychodzila za maz wreszcie po 38 latach zycia miala az 4
        planety tranzytujace przez 7. dom, , po jednej w 5. domu i 8. a Jowisz był w
        koniunkcji do Urana i Plutona w 8. - i rzeczywiscie zaczal sie dla niej
        sszczesliwy okres w zyciu, zwlaszcza finansowo...smile
    • owieczka_3891 Re: jowisz w domach 29.05.14, 12:08
      Jowisz właśnie wszedł do mojego 6 domu i będzie w nim do października, pojawiły się problemy skórne, zaliczyłam dwóch lekarzy, ponadto dzisiaj się dowiedziałam, że od czerwca będę pracować wszystkie soboty, także super prezent od Jowisza uncertain
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka