perse3
10.10.03, 14:14
Hej ALL2, hej Anahello i inni!! Dziewczyna ur. w lipcu 1975 ma aż trzy figury
planetarne w horoskopie zwane palcem diabła: Neptun Jowisz,WEnus oraz druga
Jowisz Wenus Ks. i trzecia Jow.WEn .i saturn. jak to zinterpretować?Ona
faktycznie wygląda i z achowuje się jak diablica))).