04.05.03, 22:43
Mam pyt-jesli ktoras z Was robila sobie zabieg guamkiem ile i po ilu
zabiegach sie zmniejszylyscie ;)
Serdecznie pozdrawiam!!
Obserwuj wątek
    • gluchd Re: Guam 14.05.03, 13:45
      Hej,

      Ja robilam na uda 4 razy i zadnych widocznych rezultatow nie mialam - ale to
      wszystko zalezy od danego organizmu i typu cellulitu

      Lepsze sa masaze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka