Gość: tttttt IP: *.rev.pro-internet.pl 12.12.09, 19:39 Bramka kolejki bez dwóch zdań, piękna akcja! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: M akcja stadiony świata IP: *.nat0.sta.nsm.pl 12.12.09, 20:03 brawo Lechia !! Odpowiedz Link Zgłoś
slonx 17. kolejka. Lechia - Cracovia 1:0. Dawidowski 13.12.09, 13:56 Co ten Skorża zrobił, puścić takiego gracza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrrr Re: Z Wisłą to było inaczej IP: *.rev.pro-internet.pl 14.12.09, 15:39 Oni go kupili bo był obiecującym graczem, i w kontrakcie dali mu grubą kase, i zaraz po tym jak przeszedł do Wisły doznał kontuzji...Czyli nie dość, że nie mieli z niego porzytku to jeszcze bulili mu grubą kase za nic...Ale tak się czasem zdarza... Odpowiedz Link Zgłoś