Dodaj do ulubionych

17. kolejka. Lechia - Cracovia 1:0. Dawidowski

IP: *.rev.pro-internet.pl 12.12.09, 19:39
Bramka kolejki bez dwóch zdań, piękna akcja!
Obserwuj wątek
    • Gość: M akcja stadiony świata IP: *.nat0.sta.nsm.pl 12.12.09, 20:03
      brawo Lechia !!
    • slonx 17. kolejka. Lechia - Cracovia 1:0. Dawidowski 13.12.09, 13:56
      Co ten Skorża zrobił, puścić takiego gracza...
      • Gość: rrrr Re: Z Wisłą to było inaczej IP: *.rev.pro-internet.pl 14.12.09, 15:39
        Oni go kupili bo był obiecującym graczem, i w kontrakcie dali mu grubą kase, i zaraz po tym jak przeszedł do Wisły doznał kontuzji...Czyli nie dość, że nie mieli z niego porzytku to jeszcze bulili mu grubą kase za nic...Ale tak się czasem zdarza...
        • slonx Sarkazm 15.12.09, 00:29
          Mówi Ci to coś?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka