Dodaj do ulubionych

Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab?

04.03.11, 08:57
Zamach to, czy przewrót wojskowy?

Skoro z takim samozaparciem udowadniane jest, że to wojsko dokonało tego czynu.

Kto na tym skorzystał?
Kto zajął miejsca zabitych generałów?

Szanowna Gazeto, ty, która z takim mozołem znajdujesz i pokazujesz prawdę, napisz o tym.

Samolot wysłany w ciemno, z kiepską załogą, z nieudolnym generałem wywierającym naciski...

Nieodporni psychicznie piloci, bez doświadczenia, nie umiejący korzystać z urządzeń pokładowych zostali wysłani na nieprzygotowane lotnisko.

Któż to przygotował..???

Gazeto - kto to zrobił?

Może jest jakaś notatka do opublikowania?
Jakiś żołnierz zapomniał ją napisać?
Obserwuj wątek
    • polazrski Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 04.03.11, 09:11
      Szef WszechArmii wydal rozkaz i samolot spadl na smietnik.
      • marta.von.z.palacu Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 04.03.11, 09:21
        polazrski napisał:

        > Szef WszechArmii wydal rozkaz i samolot spadl na smietnik.
        >

        Szef WszechArmii zwalniajac doswiadczonych pilotow wydal na siebie i na innych wyrok.
      • autorytet.moralny.z.po Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 06.03.11, 08:30
        Ciekawa teoria.
        Napisz coś więcej.
        Nie wstydź się.
      • zuzkazuzka111 Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 23.03.11, 08:55
        > Szef WszechArmii wydal rozkaz i samolot spadl na smietnik.
        >

        Dokładnie tak było.
    • cookies9 Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 04.03.11, 09:28
      Nie wojsko a mgła ,o której wiedziano już w Warszawie. Ale przyjaciel pRezydenta
      gen.Błasik postanowił wzbić się w niebo...:-)

      "Piloci wiedzieli o mgle. Mieli aktualną prognozę pogody"


      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9198610,Piloci_wiedzieli_o_mgle.html
    • lew-35 Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 04.03.11, 09:32
      Autor tego wątku to bezmózgowiec super klasy .Lecz się człeczyno i to u dobrego lekarza .
    • 1normalnyczlowie.k Tusk,Turowski,Komorowski,Arabski,Bahr,Sikorski... 05.03.11, 16:05
      zuzkazuzka111 napisała: Któż to przygotował..???
      Gazeto - kto to zrobił?

      ---> Przecież nazwiska tych, którzy z Ruskimi przygotowywali całą akcję, są znane .
      • don_eugenio ciamajda Kaczyński sam się rozwalił.... 05.03.11, 17:15

        ...a jeszcze pociągnął za sobą 95-ciu
        "durnia wybraliśmy na Prezydenta" - L.Wałęsa
      • wujaszek_joe Tusk rozkazał lecieć w tą mgłę :) 05.03.11, 20:15
        Agenta Błasika szkolono od lat!
      • zuzkazuzka111 Re: Tusk,Turowski,Komorowski,Arabski,Bahr,Sikorsk 13.03.11, 13:05
        I minister MON ciągle rządzi tym resortem.
    • tojabogdan widać taki był rozkaz 05.03.11, 20:43
      a wydał go...?
      my wiemy, kto
    • madameblanka Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 05.03.11, 23:39

      >Samolot wysłany w ciemno, z kiepską załogą, z nieudolnym generałem wywierającym naciski...
      >Nieodporni psychicznie piloci, bez doświadczenia, nie umiejący korzystać z urządzeń pokładowych zostali wysłani na nieprzygotowane lotnisko.


      lepiej bym tego nie ujęła, dokładnie tak było....



      > Któż to przygotował..???


      no właśnie, szukać wiatru w polu....






      • fury11 Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 06.03.11, 12:07
        A po wybuchu czemu szybki nie wyleciały? o śmigle już nie wspomnę
      • lew-35 Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 07.03.11, 11:16
        madameblanka jesteś kurą domową wiec zabierz się za sprzątanie ,gotowanie oraz pranie śmierdzących gaci i majtek a nie polityką i pisaniem głupot.Dobrze ci radzą na forum .
        • maccard lew-35 07.03.11, 11:32
          Te "35" to jest wiek, czy iloraz inteligencji?

          Jeśli to drugie, trzeba ci wybaczyć, lecz jeśli to jest wiek, to jak widać niektórzy nigdy nie dojrzewają.
        • don_eugenio Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 07.03.11, 11:34
          lew-35
          > madameblanka jesteś kurą domową ....

          jesteś chamem ,kanalią i prostakiem...pewnie Twoim idolem jest Jarosław K.
          P.S. I raczej Osłem ,nie lwem
          • madameblanka Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 07.03.11, 11:52

            dzięki ci Eugenio i Maccardzie....facet nie zrozumiał ironii w moim poście, a 35 nie jest jego ilorazem bo ten jest zapewne jednocyfrowy....

          • lew-35 Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 09.03.11, 20:18
            Panie "don_eugenio" czego się pienisz jak wściekły pies dingo ,wysiliłeś się jełopie jak niemowa przez radio .
            • don_eugenio Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 09.03.11, 20:25
              witam :) miło mi :)
              nie obrażasz już kobiet ,lubię Cię od teraz :)
    • qwakacz Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 07.03.11, 20:09
      Jeżeli Wojsko Polskie ma na imie Jarosław to chyba się przyłaczę do tego pytania .
      Szukasz Zuzko prawdy zbyt daleko a ona siedzi czasem koło ciebie na sąsiednim krześle .
      • deoand Re: Wojsko polskie zabiło Prezydenta i sztab? 09.03.11, 17:23
        Cytuję zuzke jeszcze raz
        " >Samolot wysłany w ciemno, z kiepską załogą, z nieudolnym generałem wywierającym naciski...
        >Nieodporni psychicznie piloci, bez doświadczenia, nie umiejący korzystać z urządzeń pokładowych zostali wysłani na nieprzygotowane lotnisko. "

        Pierwszy raz zuzka napisała cos rozsądnego i prawdziwego - tak trzymac zuzka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka