Dodaj do ulubionych

Używana bielizna Fetysz

28.01.19, 14:08

Hej kochanie :*

Lubisz zapach damskiej bielizny? Smak kobiecych soków? Mogę zapewnić Ci to wszystko! Oferuje noszone majteczki, stringi, mogę w nich ćwiczyć na siłowni lub tańczyć na treningu na rurze. Jestem w stanie wysłać Ci tez moje rajstopki lub pończoszki po całym dniu w w wysokich szpilkach. Napisz do mnie na e-mail damulkadiana@o2.pl 
Czekam :*
Obserwuj wątek
    • kingakobiela Re: Używana bielizna Fetysz 14.05.19, 16:44
      Zapraszam na bezpieczną i anonimową wymianę na mój profil w majtkomacie:
      www.majtkomat.pl/sprzedajace/kinia-636
    • Gość: Bogdan26 Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 27.04.20, 16:04
      Witaj.chcialbym mokre majteczki sluzem.i czy sluz w pojemniczku jest tez do sprzedania i slinka?ile to by bylo oplacic z paczkomatem?
      • Gość: klaudia091934 Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.instalnet.com.pl 29.07.20, 13:47
        moge ci sprzedać moje majteczki ze sluzem, sluz i slina w pojemniczku za dodatkowa oplata rowniez
      • natalis_0 Re: Używana bielizna Fetysz 28.11.20, 22:23
        prosze pisac na emaila: natalis_0@wp.pl
        • Gość: Adammmmma Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.218.61.82.ip.neotrix.pl 16.03.21, 20:50
          natalis_0@wp.pl to oszustka.nie wysyła umówionych rzeczy.kontakt po wpłacie się urywa.
      • Gość: wszystkodlafetyszy Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.146.0.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.01.21, 14:31
        Proszę pisać dlafetyszysty@op.pl na pewno się dogadamy ;)
      • Gość: Liliana32 Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.21, 11:21
        Hej
        Zapraszam do zakupu mam mnóstwo pachnącej mną bielizny.
        liliana32@onet.eu
      • Gość: ironnia Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.centertel.pl 13.10.21, 07:12
        Jeśli jesteś nadal zainteresowany to odezwij się do mnie na maila ironnia@gmail.com mam fajny towar w dobrej cenie :-)
    • marysiaoso Re: Używana bielizna Fetysz 13.02.21, 16:55
      Tutaj na pewno kogoś znajdziesz - super-dziewczyny.pl/
      Polecam :)
    • Gość: ruuuuda Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.multi-telekom.pl 10.08.21, 23:27
      Sprzedam swoją noszoną bieliznę. Napisz, a na pewno się dogadamy - jestem otwarta na propozycje :) mail: ruuda@interia.eu
      • Gość: Jestem zajnteresow Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.cust.tele2.se 30.12.21, 22:54
        w
    • Gość: Mistress Leila Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.21, 12:11
      Witam, sprzedaję swoją bieliznę, rajstopy, pończochy, podkolanówki, stringi/figi, zestawy, staniki koronka/sportowe/klasyczne, szpilki, inne obuwie, ubrania, legginsy, skarpetki i wiele innych. Napisz jeśli szukasz czegoś konkretnego na mojego maila - mistress.leila@op.pl. Mam również profil m.in. na - onlyfans.com/mistress.leila oraz na szafie - szafa.pl/profil/mistress_leila

Leila
    • Gość: Ewelina1990 Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.25.68.168.ipv4.supernova.orange.pl 18.10.21, 13:17
      Jeśli szukasz majteczek zapraszam do kontaktu wyślę zdjęcia z ofertami. ewelina_d1990@wp.pl
      Z innymi częściami garderoby również możemy się dogadac
    • Gość: Leanne Re: Używana bielizna Fetysz IP: *.centertel.pl 04.01.22, 03:11
      Sprzedam używaną bieliznę. Rajstopy, figi, skarpetki, stringi, co tam sobie zamarzysz...
      Mail leanne.queen97@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka