przemekperek
29.05.04, 07:33
dzień dobry
Mam 25 lat. Jestem nauczycielem. Jestem z dziewczyna od 6 lat i mamy
bardzo duży problem! tzn. MOja dziewczyna odczuwa ból podczas stosunku.
Byliśmy już u ginekologa na wszystkich badania i wszystko jest w porządku.
Chodziliśmy już tez do seksuologa, ale niestety też nam nie potrafił
pomóc. Powodem tez nie jest suchośc w pochwie, bo przed stosunkiem pochwa
jest bardzo dobrze nawilzona. Czytaliśmy o tej chorobie jaką jest
dyspauremia. Czy to może być to?? Dziewczyna moja powoli traci już
nadzieje i nie wiem czy nasz związek długo jeszcze to wytrzyma. Bardzo się
kochamy i jest nam razem bardzo dobrze.
Prosze mi napisać czy jest dla nas jakas nadzieja???
Czy to jest moja wina?? Czy z inny mtez by tak było. czy może
z innym było by lepiej. Bo dziewczyna nie miała wczesniej innego partnera.
ja tez niemiałem innej partnerki.
Bardz oproszę o pomoc i z góry dziękuję