bartoszzzambrowa 26.11.11, 17:25 Aby usuwała wątki, które są sprzeczne z wolą lwiej częśći użytkowników forum - tematy o sodomitach - tematy o dewiacjach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaro-12 Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 00:53 czuję, bez-przez. powrót . zooffii,,z radia MA Ryja......Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa.zeromska Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 10:28 Ja nie jestem moderatorem. Zgłaszam wątki do usunięcia. Moderatorem jest gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
nfrv Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 14:22 chyba nie pozwoli sie pani powozic Jedynemu Prawemu I Wszechjedynej Madrosci Tego Swiata. my, inna lwia czesc ,)) mamy taka nadzieje. ps. nie rozumiem, jak dewiant jw. moze sobie przypisywac prawo do rozstrzygania komu jaka nalepka. Odpowiedz Link Zgłoś
lilyrush Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 14:12 lwia cześć użytkowników forum to Ty? dobry dowcip Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszzzambrowa Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 16:46 Na tym pożal się Boże POrtalu ludzie normalni działają dominują przez większość dnia, ale ich wątki są regularnie usuwane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Apeluję do Pani Moderator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.11, 16:43 ot,zofiakatoliczka sie przebrała..... Odpowiedz Link Zgłoś
zofiakatoliczka Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 20:51 Bartus to muj kuzynek z POland Odpowiedz Link Zgłoś
nowy_w_masle Re: Apeluję do Pani Moderator 28.11.11, 10:38 Napisałem już w podobnym temacie - przecież to ewidentna prowokacja. Dyskutowanie i wdawanie się w polemikę tylko nakręca takiego osobnika o wyraźnych zaburzeniach psychicznych. Należy go ignorować a wpisy zgłaszać do usunięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszzzambrowa Re: Apeluję do Pani Moderator 28.11.11, 14:13 Jak coś jest niewygodne to tylko usuwać - wstyd oto liberalizm P.O. Odpowiedz Link Zgłoś