Dodaj do ulubionych

Apeluję do Pani Moderator

26.11.11, 17:25
Aby usuwała wątki, które są sprzeczne z wolą lwiej częśći użytkowników forum
- tematy o sodomitach
- tematy o dewiacjach
Obserwuj wątek
    • jaro-12 Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 00:53
      czuję, bez-przez. powrót . zooffii,,z radia MA Ryja......Amen.
    • ewa.zeromska Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 10:28
      Ja nie jestem moderatorem. Zgłaszam wątki do usunięcia. Moderatorem jest gazeta.pl
      • nfrv Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 14:22
        chyba nie pozwoli sie pani powozic Jedynemu Prawemu I Wszechjedynej Madrosci Tego Swiata.
        my, inna lwia czesc ,))

        mamy taka nadzieje.


        ps. nie rozumiem, jak dewiant jw. moze sobie przypisywac prawo do rozstrzygania komu jaka nalepka.
    • lilyrush Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 14:12
      lwia cześć użytkowników forum to Ty?

      dobry dowcip
      • bartoszzzambrowa Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 16:46
        Na tym pożal się Boże POrtalu ludzie normalni działają dominują przez większość dnia, ale ich wątki są regularnie usuwane.
    • Gość: gość Re: Apeluję do Pani Moderator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.11, 16:43
      ot,zofiakatoliczka sie przebrała.....
      • zofiakatoliczka Re: Apeluję do Pani Moderator 27.11.11, 20:51
        Bartus to muj kuzynek z POland
    • nowy_w_masle Re: Apeluję do Pani Moderator 28.11.11, 10:38
      Napisałem już w podobnym temacie - przecież to ewidentna prowokacja. Dyskutowanie i wdawanie się w polemikę tylko nakręca takiego osobnika o wyraźnych zaburzeniach psychicznych. Należy go ignorować a wpisy zgłaszać do usunięcia.
      • bartoszzzambrowa Re: Apeluję do Pani Moderator 28.11.11, 14:13
        Jak coś jest niewygodne to tylko usuwać - wstyd oto liberalizm P.O.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka