Dodaj do ulubionych

Operacja plastyczna twarzy

15.08.21, 19:48
Założyłem konto na portalu Edarling, żeby znaleźć dziewczynę do związku. Wstawiłem 3 zdjęcia, wypełniłem wszystkie pola. Napisałem potem do piętnastu dziewczyn z mojej okolicy. Pytałem o zainteresowania i używałem poczucia humoru. Nie dostałem odpowiedzi. Niektóre weszły na mój profil. Nie mam już do kogo pisać, bo nowe dziewczyny już się nie rejestrują.

Przeczytałem w Internecie, że na portalach randkowych kobiety mają olbrzymie oczekiwania względem wyglądu twarzy. Trzeba być bardzo przystojnym, żeby w ogóle dostawać odpowiedzi.

Wyglądam powyżej średniej, ale super twarzy niestety nie mam. Jedyne co mi chyba zostaje to operacja plastyczna. Czy ktoś z Was się na nią zdecydował? Czy dała ona efekty? Czy jest możliwość, żebym miał np. twarz Brada Pitta? Czytałem o bliźniakach, którym lekarze mieli zrobić taką twarz. Wydali na to 70 tysięcy złotych i efekt był mierny - nie wyglądają jak ten aktor.

Generalnie pomysł mi się nie podoba. Przecież sam nie wymagam, żeby dziewczyna musiała wygrać jakiś konkurs piękności, żebym się z nią umówił. Trochę się też obawiam, że będę musiał takie zabiegi ponawiać, bo inaczej dziewczyna wymieni mnie na lepszy model.

Z drugiej strony, nie chcę żyć do końca swoich dni samemu. Podejrzewam, że założenie konta na innym portalu z moim obecnym wyglądem da ten sam brak rezultatów. Więc z dwojga złego ta operacja jest chyba lepsza.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka