Dodaj do ulubionych

Krew w nasieniu

02.08.02, 11:24
Co to ma wskazywac? Tylko mi nie piszcie ze zostalo mi jeszcze 2 tygodnie
zycia. A tak naprawde boje sie isc do lekarza i licze ze minie (juz mija).
mam 38 lat
Obserwuj wątek
    • koteczek_m Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 11:56
      Prawdopodobne przyczyny:
      - uraz jąder
      - infekcja układu moczowo-płciowego
      - kłopoty z prostatą (oby nie to!)

Rok temu mialem podobny probem. Po serii badan, ktore nic nie wykazaly wyszlo na to ze przyczyna byl
      uraz jader. Radze isc do urologa, bo mozesz nabawic sie np. wodniaka jader (płyn w worku
      mosznowym). Pierwsze co zrobi ekarz to wsadzi ci palec w tylek , takze badz na to "przygotowany" :)))
      Powodzenia.
      • bajerful Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 12:31
        koteczek_m napisał:

> Pierwsze co zrobi ekarz to wsadzi ci palec w tylek , takze badz na
        > to "przygotowany" :)))
        > Powodzenia.
        ###################
        widzę że na samo wspomnienie palca w tyłku pojawia się radosny uśmieszek, hehe

a co do tematu wątku....... szczerze polecam wizytę u lekarza.

bajerful®
        • koteczek_m Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 12:43
          Fakt, gdy ktos obcy (lekarz, w dodatku facet) pierwszy raz w zyciu bezceremonialnie wpycha
          heteroseksualiscie palec wskazujacy w tylek w celu sprawdzenia czy ten nie ma powiekszonej prostaty
          dosc malo ma wspolnego z przyjemnoscia i w żadnym razie nie daje sie przelozyc na sytuacje gdy tą
          samą czynnosc wykonuje partnerka podczas seksualnych igraszek. Przyznam, ze uczuciem ktore
          towazyszylo mi przez kilka godzin po wyjsciu od lekarza bylo raczej lekkie poddenerwowanie i
          upokorzenie. O ile pamietam, myslalem wtedy także o tym, ze chyba po częsci rozumiem czym jest gwałt
          dla kobiety. To tyle wyznan w tym jak widze tak rajcujacym niektorych temacie.
          • kicior99 Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 12:50
            Dzieki za info. A wiec jednak nie jest zle, obawialem sie jakichs spraw
            nowotworowyuch. Inna sprawa, ze pojawilo sie toto 3 dni po wyjatkowo zimnym
            namiocie :(
            3mcie cie i nie dysskutujcie o palcu w d... bo pewnie mnie to czeka. Brrr...
              • koteczek_m Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 13:10
                amsti napisał:

> Może wystarczy USG

Paradoksalnie: oby nie! Bo na USG bada sie wlasnie prostate, jadra i nerki. Jesli wiec badanie nic nie
                wykaze to znaczy ze te narzady sa ok i przyczyny trzeba szukac gdzie indziej.

Kicior -> Zapomnialem wspomniec ze oprócz USG, mozesz dostac skierowanie na bad. posiewu moczu
                i...nasienia (poszukiwanie chorobotwórczej flory bakteryjnej). Jeslui to cos wykaze to bedzie oznaczalo ze
                najparwdopodobniej przyczyna klopotow byla infekcja.
      • tassman kiciorek w nasieniu 02.08.02, 14:10
        koteczek_m napisał:

> Prawdopodobne przyczyny:
        > - uraz jąder
        > - infekcja układu moczowo-płciowego
        > - kłopoty z prostatą (oby nie to!)
        >
        > Rok temu mialem podobny probem. Po serii badan, ktore nic nie wykazaly wyszlo
        n
        > a to ze przyczyna byl
        > uraz jader. Radze isc do urologa, bo mozesz nabawic sie np. wodniaka jader
        (pł
        > yn w worku
        > mosznowym). Pierwsze co zrobi ekarz to wsadzi ci palec w tylek , takze badz
        na
        > to "przygotowany" :)))
        > Powodzenia.

Koteczek,

No wiesz z tym palcem w dupie.......:))))))

tassman:)
    • tassman kicior 99 w nasieniu 02.08.02, 14:08
      kicior99 napisał:

> Co to ma wskazywac? Tylko mi nie piszcie ze zostalo mi jeszcze 2 tygodnie
      > zycia. A tak naprawde boje sie isc do lekarza i licze ze minie (juz mija).
      > mam 38 lat
      >
    • lucja7 Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 15:18
      taka przyjemna meska grupa dyskutuje, i to jacy swiatli reprezentanci! O
      meskim palcu w meskiej dupie! Istnieja meskie dupy? tassman byles kurwa juz u
      spowiedzi? durny kmieciu?
    • lucja7 Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 15:22
      Ah, zapomnialam. Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie oswiadczenie koteczka gdy
      mowi ze jego chora prostata pozwolila mu zrozumiec gwalcone kobiety.
      Pachniesz katacheta koteczku.
      • koteczek_m Re: Krew w nasieniu 02.08.02, 16:00
        lucja7 napisała:
        > Ah, zapomnialam. Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie oswiadczenie koteczka gdy
        > mowi ze jego chora prostata pozwolila mu zrozumiec gwalcone kobiety.

Po pierwsze: prostata o ile wiem jest zdrowa
        Po drugie: piszac to, co cie tak zbulwersowało, miałem na mysli fakt, że lekarz obszedł sie ze mna dosc
        bezceremonialnie przez co poczulem sie nieco UPOKORZONY (podobnie CHYBA czuja sie kobiety ktore
        padly ofiara gwałtu?).
        Wybacz, ale uwazam ze niepotrzebne sa te twoje gwaltowne reakcje. Niczego nie wnosza. Czyż nie lepiej
        spokojnie wyjasnic watpliwosci?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka