gerka
23.10.05, 23:48
Witajcie!
Siedzę sobie jak zwykle wieczorkiem, czytam co piszecie i tak sobie
pomyślalam, że miłobyłoby wiedzieć o Was i o Waszych Aniołkach więcej, kim
jesteście, skąd jesteście... Bo jesteśmy dla siebie takie ważne...
Ja mam na imię Paulina, mam 28 lat, mieszkam w Bydgoszczy i jestem mamą 8-
tygodniowego Maluszka-Aniołka.
Ściskam Was mocno