Dodaj do ulubionych

Kto jest kim na naszym forum.

23.10.05, 23:48
Witajcie!
Siedzę sobie jak zwykle wieczorkiem, czytam co piszecie i tak sobie
pomyślalam, że miłobyłoby wiedzieć o Was i o Waszych Aniołkach więcej, kim
jesteście, skąd jesteście... Bo jesteśmy dla siebie takie ważne...
Ja mam na imię Paulina, mam 28 lat, mieszkam w Bydgoszczy i jestem mamą 8-
tygodniowego Maluszka-Aniołka.
Ściskam Was mocno



Obserwuj wątek
    • wordshop Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 09:57
      fajny pomysł. dzięki temu nie będziemy takie anonimowe. ja mam na imię Magda,
      jestem z Olsztyna, ale od studiów mieszkam w Gdańsku. mam córeczkę Anię, która
      ma rok i 3 miesiące i Aniołka, który miał 5 tygodni, kiedy nas opuścił 31
      sierpnia tego roku. mam 31 lat i plan, żeby urodzić Ani jeszcze jedno lub
      dwójkę rodzeństwa smile
      pozdrawiam!
      • pszczolkamaja24 Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 11:06
        Ja mam na imię Asia i mam 24 lata, jestem z Rzeszowa, mam synka Kacperka który
        ma 4 latka i 5 miesiecy i również Aniołka, którego straciłam 1 września, miał 8
        tygodni.
        Na forum trafiłam tutaj poprzez moją szwagierkę, która mi pokazała ta stronkę.
        Pozdrawiam!!
    • kraplakowa Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 14:08
      Ja mam na imię Magda, mam 25 lat, mieszkam w Warszawie. Jestem mamą Aniołka,
      który odszedł od nas 28 września, w 9 tygodniu ciąży. Mam nadzieję, że już za
      kilka miesięcy będę mogła dopisać "i mamą kolejnego maleństwa, któremu dobrze
      jest u mnie w brzuszku i ciąża rozwija się prawidłowo".
      Pozdrawiam
    • corecki Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 14:23
      Witajcie,
      mam na imię Agnieszka mieszkam w Wieliczce. Pierwsza dzidzia ma 22 miesiące i
      jest małym rozrabiaką.
      Aniołek żył we mnie tylko 6 tygodni, który odszedł w czerwcu.
      Planujemy jeszcze w przyszłości jedną dzidzię.
      Trzymajcie sie mocno
      • brawurka132 Re: Kto jest kim na naszym forum. 26.02.06, 10:39
        Hej!Mam na imię Marta, mieszkam w Gostyninie(koło Płocka). Mam 22 lata.
        Dzidzia żyła we mnie 12 tygodni, powiększyła grono aniołków 7.02. Planujemy
        dzidzulka za 2 lata jak skończę studia.
    • hejjkum Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 14:26
      mam 34 lata, coreczke 22 msc - Maja, Aniolka 9tc kwiecien 2005, Aniolek
      pazdziernik 10tc 2005. Za soba 11 lat bezplodnosci (PCO) i laparo po ktorej
      moglam zajsc w ciaze z Maja. Mieszkam poki co w USA. Bardzo pragne miec duza
      rodzinke... tu na ziemi..
      • as2008 Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 14:42
        mam na imie Agata ,mieszkam w sz-nie
        na 29 urodziny mialam piekny prezent 2 kreski
        w 12tc stracilam moje Malenstwo
        wierze ze jeszcze bedzie dobrze smile))

      • blueaggie Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 17:13

        --Agnieszka mam 31 lat pochodze z W-wy; syn Maciej 9 lat, corka Alexandra 7
        lat, Aniolek Karolinka 27tc5d czerwiec 1993, Aniolek 11 tc lipiec 2005.
        Podobnie jak hejjkum chce miec duza rodzinke i rowniez w USA- od prawie 10-u
        lat Chicago.
        kazdy moze byc ojcem, ale trzeba byc kims wyjatkowym aby byc tata
    • adju Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 14:46
      Gerko-dzieki, że się za to wzięłaś bo mi ciągle uciekałał ten wątek wink

      Justyna. Mam skończone 26 lat i mieszkam w Warszawie.Jestem mamą Aniołka (12tc)
      rozrabiaki Oskarka (16 m-cy)i córci, która siedzi w brzuchu (23tc)wink

      Pozdrawiam
      Justa
    • asica74 Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 17:18
      no to ja tez sie przedstawie: mam na imie Joanna, lat 31, poronilam rowno 2
      tygodnie temu w 9tc. Mieszkam w Uk od 6 lat.
      • aiz99 Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 18:29
        Agnieszka. Mam 32 lata sad((, nie mam dzieci, pierwszą ciążę poroniłam w 5
        tygodniu, 3 tygodnie temu.
        • 89mika Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 20:15
          hej a ja jestem monika , mam 27 lat, jestem mamą jednego aniołka utraconego w 9
          tyg. ciąży , ciesze sie że się poznajemy, pozdrawiam
    • megunia Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 21:05
      nazywam sie Magda, jestem z Katowic.
      Mam juz 2,5 rocznego synka. Staralismy sie o rodzenstwo dla niego. wszystko
      bylo super,ale 4 tygodnie temu na usg okazalo sie ze ciaza obumarla. to był 14
      tyg.
      od tego czasu regularnie tu zagladam.
    • gerka Re: Kto jest kim na naszym forum. 24.10.05, 21:11
      Kochane Dziewczyny !!!
      Bardzo się cieszę,że się poznajemy,takie nieanonimowe jesteście mi jeszcze
      bliższe. Przykro mi tylko,że łączy Nas tragedia i niemiłe przeżycia. Ale
      podobno po burzy wychodzi słońce...Ja na to słońce jeszcze poczekam, dzisiaj
      mija miesiąc od momentu,w którym straciłam mojego Maluszka...Jest mi tak
      strasznie ciężko, każdego dnia czuję ogromny ból...Ale gdzieś tam w głębi duszy-
      bardzo w głębi - i narazie bardzo, bardzo ostrożnie mam nadzieję, że spotkamy
      się wszystkie na forum ciąża...Ale narazie ciii.
      Ściskam mocno...
    • myszewa Re: Kto jest kim na naszym forum. 25.10.05, 13:15
      Witam, mam na imię Ewa, 24 lata, piszę tu mało - więcej czytam. Podobnie jak
      hejjkum mam pco, o którym wiem od niedawna, udało mi się zajść w ciążę po 4
      miesiącach starania i po pierwszym cyklu na clo. Nasze maleństwo miało przyjść
      na świat 9 marca przyszłego roku i miało mieć na imię Hania lub Tomek. Pamiętam
      dokładnie pierwszy test pod koniec czerwca i niewyraźną drugą kreseczkę(robiłam
      w 27dc), pierwsze usg w 6tc i maleńkką kropeczkę, kolejne w 9tc i główkę,
      rączki, serduszko, następne w 11 tc i wierzgajacego nóżkami malca, i ostatnie
      dwa w 14 tc sad...To było we wrześniu. Obecnie jestem w trakcie badań i głęboko
      wierzę, że niedługo się uda.
      • kachuss Re: Kto jest kim na naszym forum. 25.10.05, 16:45
        Ja mam na imię Kasia, mam 29 lat, mieszkam w W-wie i mój mały świat ukruszył
        sie dwa tygodnie temu w 9tc.Poki co próbuję zacząć myśleć pozytywnie, co nie
        jednej z was moge pozazdrościć albo się nauczyć.Miło was poznać.
        • anuteczek Re: Kto jest kim na naszym forum. 25.10.05, 21:09
          Ania 27 lat. Mieszkam w Belgii Antwerpii. Mam prawie siedmiomiesięcznego synka
          Maćka, dwie anielskie córcie Tosię ( 20/21 tydz)30 grudnia 2002 i Zoję
          (8września 2004 8 tydz - blizniaczka Macka). Teraz jestem na patologii z 11
          tygodniową Niunią - progesteron i plamienie...
          Na forum od bardzo bardzo dawnasmile, tu znalazłam ukojenie i siłę
          ania
    • kinga_owca Re: Kto jest kim na naszym forum. 25.10.05, 22:37
      Mam na imię Kinga, mieszkam w Warszawie, mam 28 lat i dwa aniołki - XII.2004 i
      VII 2005.
      Teraz jesteśmy w fazie badań.
      Mam cichutką nadzieję, że w przyszłym roku się uda...
      Na forum jestem od grudnia 2004, codziennie zaglądam ale niezbyt często piszę.
      Buziaki!
    • gangsta.eve Re: Kto jest kim na naszym forum. 26.10.05, 11:03
      Cześć Kobietki smile
      Jam jest Ewą z Wrocławia, dwie latorośle (Ramonka 5lat i Jasminka 3lata )
      posiadam, tutaj , na Ziemi. Po drugiej stronie opiekuje się nami nasz kochany
      Braciszek i Synek- Aronek.
      Mimo pogody ducha, wciąż jeszcze się buntuję i wielu rzeczy nie rozumiem.
      Buziaki dla Was i przytulenia 'na misia'.
    • carroline1 Re: Kto jest kim na naszym forum. 26.10.05, 12:43
      hej, ja mam 27 lat, nie mam jeszcze dzieci, choc juz probowalam. Mam dwa
      Aniolki 14.11.04 i 10.08.05. Teraz musze odczekiwac co najmniej pol roku przed
      kolejnymi probami. No i zrobic badania. Dziekuje Wam za wszelkie informacje,
      dzieki ktorym tyle sie juz nauczylam i moge kierowac moimi badaniami, bo
      niestety moj gin nie potrafi...Mam przy okazji pytanie jakie hormony
      powinnamzbadac i w ktorym dniu cyklu, czytalam gdzies,ze 8dnia cyklu robi sie
      badanie jakiegos hormony, ale nie wiem jakiego. Poradzcie,jakie wy hormony
      badalyscie.
      caluje,mam nadzieje, ze to ze jestemy razem da nam sile i wiare, i ze za rok
      bedziemy juz pisac o naszych maluszkach...
    • pilotek5 Re: Kto jest kim na naszym forum. 26.10.05, 16:05
      Witam, mam na imię Iwona, mam 30 lat, mieszkam w Katowicach. Na Forum więcej
      czytam, niż piszę. Jestem mamą 10 tygodniowego Aniołka.
      • nusik1 Re: Kto jest kim na naszym forum. 26.10.05, 16:18
        Cześć :o)
        Mam na imię Danka mieszkam w Tychach, mam 33lata i trzy Aniołki sierpień 2002,
        styczeń 2004, kwiecień 2005. Niestety nie mam dzieci "tu"...
        Pozdrawiam
    • aagata4 aagata4 26.10.05, 17:55
      uzywam rownież nicka aagata32 na forach na dziecko-info i naszym bocianie a na
      chatach aagata4 i asasas

      mam 33 lata, dwa aniołki z 12 tygodnia w 04/2004r i z 8 tygodnia z 01/2005

      na forach bardzo mi pomogłyście, to dzieki Waszemu wsparciu i Waszej wiedzy
      jestem teraz w 26 tygodniu ciązy - ciągle sa jakies problemy ale dzidzia sie
      rozwija dobrze ...

      pozdrawiam

      Agata
    • magda.gw Re: Kto jest kim na naszym forum. 27.10.05, 11:06
      Mam na imię Magda, 30 lat i jestem mamą Kacperka (6 maj 2002) oraz Aniołka (X
      2005)
      Serdecznie Was pozdrawiam, Tylko dzięki Wam i synkowi mam siłę rano wstać
      i "jakoś" funkcjonować. Dzięki
    • miracolo Re: Kto jest kim na naszym forum. 27.10.05, 11:14
      witam,
      dolaczam sie do Waszego pomyslu napisania wiecej o sobie,
      mam na imie Magda, mam 28 lat, mieszkam w Bydgoszczy
      na moim lewym ramieniu siedza dwa Aniolki, VIII 2004 i VIII 2005
      zagladam tutaj czesto, czasami cos pisze
      dzieki temu forum wiem, ze nie jestem sama ...
      pozdrawiam Was serdecznie
      Magda
      • akala Re: Kto jest kim na naszym forum. 02.11.05, 16:03
        No to ja tez, chociaz ostatnio rzadko zagladam, i jeszcze rzadziej sie odzywam.
        Ale ciagle czuje sie mocno zwiazana z Wami i z tym forum - dzieki niemu moglam
        sie pozbierac.
        Mam 28 lat i od trzech czasu mieszkam w Austrii. Tutaj zaszlam w dlugo
        oczekiwana ciaze i poronilam w 8 tygodniu (na poczatku grudnia 2004), tu
        przeszlam przez pierwszy w moim zyciu szpital i operacje - pelna trauma, mimo
        milej i troskliwej opieki.
        W tej chwili - odwiedzam na cmentarzu moja Dziewczynke, i czekam. Najpierw na
        badania, potem na szczepienia, teraz na podroz, przez ktora kolejna proba znow
        sie przesunie... A jednoczesnie na to, ze moj partner w koncu dorosnie i
        zdeklaruje sie jednoznacznie za Malenstwem, bo na razie wciaz zmienny jak
        kwietniowa pogoda.

        Przytulam Was mocno i pozdrawiam, Ala
        • slodzik3 to moze i ja sie dołacze.. 02.11.05, 16:13
          Mam na imie magda, mieszkam w Nysie , mam 28 lat i jestem mama Aniołka, który
          dzis miałby 6 lat i trzyletniego Rozbójnika.. serdecznie pozdrawiam
          • figlarkae Re: to moze i ja sie dołacze.. 03.11.05, 15:37
            mam na imię Ewa, mam 30 lat, mieszkam w Gliwicach i jestem mamą 3,5
            letniej "diablicy" i 2 aniołków (19 I 2004r.)
            • gitka5 Re: to moze i ja sie dołacze.. 03.11.05, 19:31
              Agnieszka 29 lat, W-wa, niedoszla mama kochanego aniołka 25.10.2005 (8tyg, 2
              dni). Swoja droga jestem przerazona, ze wiekszosci dziewczat trafiły sie wiecej
              niz 1-2 poronienia. Niestety nie napawa to optymizmem. Boje sie.
    • isabells Re: Kto jest kim na naszym forum. 03.11.05, 21:27
      witam was kochane mamy aniolkow ja jestem izabella mam 23 lata mieszkam od
      dwoch lat w hamburgu trzy miesiace temu stracilam mojego aniolka w dzien porodu
      skonczone 40 tygodni w lutym szykujemy sie na nastepnego szkraba czego i wam z
      calego serca zycze
    • maja78r Re: Kto jest kim na naszym forum. 03.11.05, 23:00
      Jestem Maja, mam 27 lat. Mojego dzidziusia straciłam ponad miesiąc temu, w 5tc.
      Cieszę się, że się poznałyśmy.
      To forum daje mi duże wsparcie, poczucie, że nie jestem sama, i nadzieję, że
      następnym razem się udasmile (oraz cenne informacje!). Dzięki...
      • todzio1 Re: Kto jest kim na naszym forum. 03.11.05, 23:38
        29 lat, Kraków, mama 20 miesięcznej córeczki i Aniołka (zabieg 21.X, 12w6d,
        brak ASP)
        dobrze, że jesteście
        dzięki Wam czuję niesamowite wspracie i poczucie, że nie jestem sama
        i dziękuję za wszystkie informacje o badaniach, całą wiedzę, którą się ze mną
        podzieliłyście...
        mój gin jest zdania, że badania robi się dopiero po 3-ech poronieniach.... i
        pewnie większości bym nie wiedziała gdyby nie Wy

        w grudniu wizyta u dobrego specjalisty

        żyję nadzieją i silną wiarą, że następnym razem się uda oraz żyję dla mojej
        córeczki i męża - to moje dwie motywacje, które sprawiły, że się podźwignęłam
        po tej starcie

        i bardzo współczuję wszystkim, którzy nie dostali wsparcia ze strony
        najbliższych w tak ciężkim momencie, oraz tym, które spotkały się z niemiłym
        personelem szpitalnym

        ja akurat miałam szczęście w nieszczęściu - duże wsparcie bliskich i dalszych
        mi osób i naprawdę bardzo ludzkich lekarzy i pielęgniarki
        nawet na badaniu hist-pat, który dziś odebrałam oszczędzili mi
        słowa "wyskrobki", o kórym tak często pisałyście - u mnie jest "wycinek takiej
        i takiej wielkości z jamy macicy"
        • rendziak Re: Kto jest kim na naszym forum. 04.11.05, 09:34
          agnieszka - 27 lat Poznań
          mama rocznego Kacperka oraz córeczki aniołka Wiktorii urodzonej przedwcześnie w
          24 tc.
          na forum od bardzo bardzo dawna - ostatnio rzadziej się udzielam ale czytuje
          niemalże codziennie
    • mimoooza Ja też jestem z Bydgoszczy 16.11.05, 15:47
      mam 27 lat, maleństwo straciłam w 14 tygodniu ciąży równo tydzień temu.
      Staram się wierzyć, że te traumatyczne przeżycia mają jakiś sens i cel, ale tak
      ciężko z tym żyć... Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś zaświeci dla nas
      słoneczko smile

      Krystyna
      • ominix Re: Ja też jestem z Bydgoszczy 19.01.06, 22:13
        Witam.Mam 27 lat.Ja straciłam maleństwo w 7 tygodniu ciąży.Od tego dnia mineły
        prawie 3 tygodnie.
        Mam nadzieje,ze bedzie lepiejsmile
        Pozdrawiam z Bydgoszczy
        Dominika
    • ewelina1122 Re: Kto jest kim na naszym forum. 16.11.05, 16:01
      Witajcie! mam 29 lat, synka Kacpra (8.07.2002),corke Kornelie(12.06.2004) i
      Aniolka(*) 13.10.2005 to byl 6 t.c.
      przebywam czasowo u rodzicow w Gorzowie ale jestem z Poznania!
      Pozdrawiam Ewelina
    • eedycia Re: Kto jest kim na naszym forum. 16.11.05, 17:41
      Witajcie! Mam na imię Edyta, mam 28 lat mieszkamy z mężem w Łodzi. Jestem mamą
      5 tyg. maluszka (luty 2004), 8 tyg. dzidziuni (lipiec 2004) i dwóch 5 tyg.
      skarbów (koniec września 2005). Dużo ich jest, ale staram się nie tracić
      nadziei na kolejna ciążę tym razem mam nadzieję zakończoną szczęśliwym porodem.
      Jutro idę do lekarza i dowiem się może wreszcie jakie badania mam zrobić.
      • wimabe Re: Kto jest kim na naszym forum. 16.11.05, 18:48
        Witajcie kochane Dziewczyny!!!
        Jestem z Wrocawia, mam 24 lata. Jestem mamą 12 tygodniowego Aniolka. To byla
        moja pierwsza ciąża.
        • emania29 Re: Kto jest kim na naszym forum. 17.11.05, 19:13
          Hej
          Ewa z Warszawy, 30 lat
          Jestem mamą Krzysia (ur-zm. 02.VIII.05 w 22tc)
          Nieśmiało przenoszę się na forum dla starających (zielone światełko w grudniu)
          Pozdrawiam i zycze abyśmy wszystkie zostały szczęśliwymi mamusiami!!!!!!!!!!!!!
          • bach28 Re: Kto jest kim na naszym forum. 19.11.05, 16:22
            Baśka lat 29. Mieszkam w Legnicy jestem mamą 3,5 latka-urwisa i dwóch
            anioleczków....
            • asa.asa Re: Kto jest kim na naszym forum. 20.11.05, 23:09
              Joanna z Kołobrzegu. 28 lat. Moje Aniołki: 8 t.c., 9 t.c., 11 t.c. i wreszcie
              18 miesięczna NIE Anielica Martynka. Na serio Nie Anielica - rozrabiara z Niej
              że ho ho...
            • libra72 Re: Kto jest kim na naszym forum. 23.11.05, 11:06
              Witam ,mam 33 lata jestem naszczescie mama 16 mies. synka i niedoszla
              mama... 16.o6 .2006 . Boli tak samo..
    • wuch Re: Kto jest kim na naszym forum. 21.11.05, 10:33
      Monika z Warszawy, mam 29 lat. Moje dzieci: Pawel (ur X 2002), pozniej dwa
      Aniolki - Ania (8tc) i Kuba (11tc), a teraz Julka (VII 2005).

      Usciski dla wszystkich zagladajacych na forum.
      Monika (wuchowa)

      • balbusiaba Re: Kto jest kim na naszym forum. 21.11.05, 10:50
        Witajciesmile mam na imię Agnieszka, lat 27. Mieszkam w Warszawie. Mojego Aniołka
        straciłam 5 dni temu, 6 tc. To była moja pierwsza ciąża. Mam nadzieję, że
        następna będzie miała szczęśliwy koniec. Dwie kreski zobaczyłam 16
        października, w dzień po urodzinach męża, a Aniołek poszedł do nieba 16
        listopada. Czyli tylko miesiąc był z nami a jednak długo i za krótko.
    • yba2 Re: Kto jest kim na naszym forum. 21.11.05, 14:35
      Agnieszka, 29 lat, Warszawa, 2 Aniołki: Zosia 11 tydz. (25.09.2004) i Antoś 19
      tyg. (1.11.2005). Po stracie Zosi tylko dzięki temu forum jakoś funkcjonowałam.
      Kiedy Antek zamieszkał w moim brzuchu, przestałam tu zaglądać, chciałam myśleć
      pozytywnie, nie czytać o tragediach i nie płakać. Ale niestety wróciłam.
      Przytulam Was wszystkie.
    • mimoooza Re: Kto jest kim na naszym forum. 19.01.06, 18:36
      Myślę, że warto kontynuować ten wątek smile
      • nowikapl Re: Kto jest kim na naszym forum. 19.01.06, 18:56
        Mam na imie Kasia,35 lat :o((( ,jestem z Łodzi i mam juz za soba 2
        poronienia...pierwsze w III.2005 w 7tc a drugie 4 dni temu w 12 tc...I.2006
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka