Gość: ania
IP: *.adsl.inetia.pl
09.11.10, 21:30
Przez aklamację proponuję w Zabrzu powierzyć zarządzanie miastem obecnej pani Prezydent. Będzie taniej. Pieniądze na wybory proponuję przeznaczyć na jej promocję i opisywanie jak nam się dobrze w Zabrzu żyje. Bo przecież nowe mieszkania, nowe miejsca pracy, nowe drogi no i stadion już mamy. Dalsze cztery lata takiego działania obecnej ekipy i wszyscy w to uwierzymy.