leotti
26.03.11, 08:11
Jak wygląda sprawa skrzynek na listy w budynkach.O ile się orientuję już od ok. dwóch lat jest nakaz ,ze w każdym domu powinna być zawieszona skrzynka na listy nowego typu .Zatem moje pytanie brzmi: Kto to powinien zainstalować i na czyj koszt ?? Kierując pismo do POCZTY POLSKIEJ odpowiadają ze to sprawa administracji,natomiast administracja (ZBK TBS) odsyła na pocztę .W takim razie do kogo kierować wniosek o założenie właściwej skrzynki? (stara skrzynka jest w tak fatalnym stanie technicznym ze każdy może sobie wyjąć cokolwiek)