Gość: ciputra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.11, 21:40 Wygląda na to, że kolejna sprawa się rypła. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saba1949 Re: nowe miasto 02.11.11, 22:00 czy masz na mysli sprawy dot. cmentarza sw.anny to co sie dzialo za poprzednich zarzadcow p.Fischerow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głosik Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 10:03 Głosik też pisał, że zamiast pól golfowych będą tylko dzikie pola. Odpowiedz Link Zgłoś
1-smieszek Re: nowe miasto 04.11.11, 12:29 Dzikie pola okiełznać mozna. Dobrze, że Gór Skalistych nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o so chozi Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 13:21 coś bliżej o sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lipa, dąb & grusza Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 17:22 Artykuł w Głosie . Streści ktoś, bo nie mam papierowego szmatławca, a na www tylko zajawka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też kierowca Re: nowe miasto IP: *.stk.vectranet.pl 04.11.11, 23:30 Sprawa się rypła i wątek też się rypnął. Ale spróbujemy go zreanimować. Ciputra chwilowo (czyżby?), z powodu kryzysu finansowego, wycofała się z planów budowy Nowego Miasta, którego ważnym ze względów propagandowych elementem miało być pole golfowe. Jak zwykle pieprząc bez sensu były "wice" Kurbiel nazwał je najlepszym w kraju. Większość chyba nie wierzyła w to i tak, więc mała strata. Władze może zapełnią te pola jakąś podobizną Słonecznej Doliny. Pierwsza powinna powstać fontanna, żeby przyciągnąć potencjalnych inwestorów. Odpowiedz Link Zgłoś
simka.simka Re: nowe miasto 05.11.11, 06:56 Tak, tak, koniecznie fontanna, jako symbol lania wody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciputra Re: nowe miasto IP: *.stk.vectranet.pl 06.11.11, 00:25 nowe miasto bedzie realizowane w Konczycach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chyba Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.11, 09:00 Chyba nowa wieś. Odpowiedz Link Zgłoś