Dodaj do ulubionych

nowe miasto

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.11, 21:40
Wygląda na to, że kolejna sprawa się rypła.
Obserwuj wątek
    • saba1949 Re: nowe miasto 02.11.11, 22:00
      czy masz na mysli sprawy dot. cmentarza sw.anny
      to co sie dzialo za poprzednich zarzadcow p.Fischerow?
    • saba1949 Re: nowe miasto 03.11.11, 19:27
      napisz co masz na mysli
      • net.kielonek Re: nowe miasto 03.11.11, 23:47
        Nazywasz to myślą?
        Zabawne.
        • Gość: głosik Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 10:03
          Głosik też pisał, że zamiast pól golfowych będą tylko dzikie pola.
          • 1-smieszek Re: nowe miasto 04.11.11, 12:29
            Dzikie pola okiełznać mozna.
            Dobrze, że Gór Skalistych nie ma.
    • Gość: o so chozi Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 13:21
      coś bliżej o sprawie?
      • Gość: lipa, dąb & grusza Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 17:22
        Artykuł w Głosie . Streści ktoś, bo nie mam papierowego szmatławca, a na www tylko zajawka?
        • Gość: też kierowca Re: nowe miasto IP: *.stk.vectranet.pl 04.11.11, 23:30
          Sprawa się rypła i wątek też się rypnął. Ale spróbujemy go zreanimować. Ciputra chwilowo (czyżby?), z powodu kryzysu finansowego, wycofała się z planów budowy Nowego Miasta, którego ważnym ze względów propagandowych elementem miało być pole golfowe. Jak zwykle pieprząc bez sensu były "wice" Kurbiel nazwał je najlepszym w kraju. Większość chyba nie wierzyła w to i tak, więc mała strata. Władze może zapełnią te pola jakąś podobizną Słonecznej Doliny. Pierwsza powinna powstać fontanna, żeby przyciągnąć potencjalnych inwestorów.
          • simka.simka Re: nowe miasto 05.11.11, 06:56
            Tak, tak, koniecznie fontanna, jako symbol lania wody.
            • Gość: ciputra Re: nowe miasto IP: *.stk.vectranet.pl 06.11.11, 00:25
              nowe miasto bedzie realizowane w Konczycach.
              • Gość: chyba Re: nowe miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.11, 09:00
                Chyba nowa wieś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka