Gość: ola IP: *.zabrze.vectranet.pl 08.07.13, 07:00 Czy ktoś korzystał z tej usługi? Proszę o uwagi dotyczące jakości usługi, płatności itd. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kolop Oszustwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.13, 09:21 OSZUŚCI, WYŁUDZACZE, KOMBINATORZY itd itp Działają niezgodnie z prawem więc możesz olać ich monity. Każda umowa jest ważna gdy podpis na umowie jest własnoręczny, zawieranie umów przez internet jest nieważne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafi Re: Oszustwo IP: *.bnet.pl 09.07.13, 23:18 Złota zasada dotycząca plikostrady i każdej dziwnej firmy z Dubaju ;) * nie odpisujemy na żadne ich maile; wyjątek stanowi ten termin 10 dni na odstąpienie od umowy - jak się w porę zorientujemy to oczywiście można i należy się wypisać :) * jak nie chce Ci się czytać regulaminu zbyt dokładnie to się nie podpisuj swoim nazwiskiem :)))) - to takie uproszczenie - chodzi o to, aby oszustom nie ułatwiać zbytnio życia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafi Re: Plikostrada IP: *.bnet.pl 16.07.13, 22:32 leotti napisał: > A co to ta Plikostrada?? Pobieraczek w nowej odsłonie :) Odpowiedz Link Zgłoś