Gość: sylwia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.08, 09:40 Może ktoś orientuje się kiedy będą oddawane nowe mieszkania przy ul. Janika ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Robert Re: TBS - y w Zabrzu IP: 80.50.39.* 18.03.08, 13:42 Witaj, Dzisiaj akurat poinformowano mnie telefonicznie , że klucze mają być przekazane w połowie kwietnia. Mam mieszkanie w segmencie C-3. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 19:25 Dostałem kilka lat temu mieszkanie w bloku tbs w jednym z okolicznych miast.Uważaj na wszystkie usterki jak będziesz odbierał klucze.Jeżeli ich nie usuną w pierwszych dniach to potem zapomnij. Nie daj nabić się w butelkę!!!! Mieszkania tbs są bardzo kiepsko wykonane i wykończone a czynsze olbrzymie. Jednym słowem nie ma się z czego cieszyć. Do dzisiaj ciągle walczę z administracją.Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: TBS - y w Zabrzu IP: 83.230.2.* 18.03.08, 20:50 Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze mieszkania ? Czy w prypadku usterek należy podpisywać protokół odbioru czy czekać aż usterki usuną ? Odpowiedz Link Zgłoś
andzia20061 Re: TBS - y w Zabrzu 19.03.08, 10:28 Ja też dostałam mieszkanie w segmencie C3. Na którym piętrze będzie Twoje mieszkanie? Ja będę mieszkać na trzecim piętrze, mieszkanie 3- pokojowe. Pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 18:41 Ja mam mieszkanie na 1 piętrze, również 3 pokoje. Pozdrawiam przyszłą sąsiadkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 10:27 witam was i proszę żeby ktoś napisał ile zapłaci za te 3 pokoje kaucjii i jaki czynsz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaga Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 15:29 ilu metrowe są te mieszkania 3 pokojowe? Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 Re: TBS - y w Zabrzu 20.03.08, 18:24 ja za 68 m płacę 559 zł :( samego czynszu, a tak poza tym to zero zaintersowania ze strony administracji jak coś się stanie. ja bym się drugi raz się w to nie wpakowała, mieszkania marnie wybudowane, materiały i wykonanie pozostawia wiele do życzneia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 08:20 a ty myslisz że w spółdzielniach lepiej też mają gdzieś lokatorów i czynsze wcale nie mniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chłodnym okiem Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 09:59 Powtarzam: Oszustwo TBS polega na tym, że najemcy w czynszu mają ukrytą spłatę kredytu zaciągniętego na wybudowanie bloku... a po jego spłaceniu i tak właścicielem całości będzie spółka a nie lokator ! Dranstwo i rozbój w biały dzień. Policzmy: za 68 m kw. czynsz 559 zl czyli 8,20 za m.kw. Sredni czynsz komunalny i spółdzielczy waha się w graniach 4 zł. Więc jak widać ludzie z TBS dojeni są ostro. Taki czynsz płacą ludzie prywaciarzom! TBS - jak sama nazwa wskazuje jest Towarzystwem Budownictwa Społecznego a nie PRYWATNEGO! Ludzie, zróbcie wije i nie dajcie się nabijać w butelkę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezainteresowany Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.08, 12:45 dokładnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 18:06 Egzekwować od samego początku wszystkie obowiązki administracji.Niczego nie podpisywać do czasu likwidacji usterek. Wziąć fachowca,ktory potrafi ocenić jakość wykończenia mieszkania. Nikt nikomu łaski nie robi,ty płacisz ciężkie pieniądze więc wymagaj!!! Zwróć uwagę na ocieplenie budynku,na tym inwestor oszczędza niemiłosiernie.Mieszkania są trudne do ogrzania,a ty płacisz krocie za ciepło. Wesołych świąt! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mazia Re: TBS - y w Zabrzu IP: 83.238.216.* 23.03.08, 00:30 wszelkie usterki zapisać w protokole zdawczo-odbiorczym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.08, 22:25 Nie płacić czynszu do czasu naprawy usterek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: On Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 08:35 25. kwietnia 2008 r. Pozdrawiam sąsiadkę... :0 Odpowiedz Link Zgłoś
andzia20061 Re: TBS - y w Zabrzu 17.04.08, 09:12 własnie dzwoniłam do TBS-ów. Powiedziano mi, że 25 kwietnia to jest termin przypuszczalny. Że jeszcze się z nikim nie umawiają, bo nie wiedzą, czy to jest na 100%. Chyba ze masz informacje z innego, bardziej pewnego źródła. Pozdrawiam sąsiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: TBS - y w Zabrzu IP: 80.50.39.* 17.04.08, 13:27 Witam, Ja również chciałem uzyskać informacje z tbs , ale nikt nie był w stanie podać w miarę dokładnego terminu w sprawie odbioru mieszkania i do dzisiaj nikt jeszcze nie zadzwonił. Pozdrawiam przyszłą sąsiadkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dusia Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.08, 20:21 a kiedy planowo miały byc oddane te bloki bo wydaje mi się że to dosc się przeciąga ta cała inwestycja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 8 lat w TBS Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.08, 21:14 Jeszcze chwilę się pocieszcie z nowych mieszkań.Kiedy zobaczycie jak są wykonane i ile wynosi czynsz będziecie mniej radośni. Teraz piszecie sąsiadko,sąsiedzie.Za pewien czas będziecie mieli dość tych hałaśliwych ludzi,ktorzy zasyfiają klatki schodowe i zagracają piwnice.Ich dzieciaki będą się darły na placu przed blokiem i niszczyły wszystko w koło.Będziecie się nienawidzić i obmawiać wzajemnie. Też się kiedyś cieszyłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.08, 10:24 Ja wole wyremontowac stary tzw.familok i miec swoje centralne niz płacic tym złodziejom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezmieszkalny Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.08, 22:48 Nawet familok trzeba najpierw mieć! Odpowiedz Link Zgłoś
andzia20061 Re: TBS - y w Zabrzu 21.04.08, 10:21 Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sąsiad Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.08, 10:32 Ciesz się z nowych sąsiadów,dopóki ich nie znasz.Zbieraj sprzęt na wszystkie naprawy nowego lokum,będzie ich wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.08, 22:43 to się nadaje do Jaworowicz!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pan z TBS Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.08, 23:23 W budynkach TBS nic do niczego się nie nadaje. Odpowiedz Link Zgłoś
andzia20061 Re: TBS - y w Zabrzu 23.04.08, 09:24 zachowujecie sie tak, jakbyście nie wiem jakie kokosy za te mieszkania zapłacili. Widać zapomnielisci ejak to było, gdy nie mieliście żadnego mieszkania, kiedy nieszkaliście u rodziny, albo co gorsza, musieliście wynajmować mieszkania. Chyba wam się w głowach poprzewracało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chętny Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 09:39 Czy jest prawdą że mieszkając w tbs-ach trzeba ujawniac co roku dochody zeby przypadkiem nie za duzo zarabiac bo inaczej mogą podniesc opłaty albo wymówic mieszkanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 10:15 Bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fafik Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:50 no nie wiem czy bzdury o tym noszeniu dochodu do tbs-u tez słyszałem upewnijcie się lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: TBS - y w Zabrzu IP: 80.50.39.* 24.04.08, 11:02 Witam ponownie, Czy wiadomo Tobie coś więcej na temat terminu odbioru ? dzwoniłem na początku tego tygodnia ale niestety zero konkretów. Pozdrawiam, Robert. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lokator Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 19:29 warto brac te mieszkania albo nie? Odpowiedz Link Zgłoś
oryginal23 Re: TBS - y w Zabrzu 25.04.08, 00:15 Nie warto!Bylejakość wykonania jest porażająca.Cena kaucji i czynsz też. 23. Odpowiedz Link Zgłoś
andzia20061 Re: TBS - y w Zabrzu 25.04.08, 10:36 przestańcie narzekać, tylko zwolnijcie te mieszkania dla tych, którzy naprawdę będą się z nich cieszyli!!!!!!! Skoro jest Wam tak źle!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 00:34 A gdzie zamieszkam?W parku?Niestety jeżeli ktoś się władował w to szambo to jest zmuszony w nim tkwić.Dlaczego jednak nie ostrzegać innych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zandka Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 10:20 słuchajcie jesli wam tak zle w tych w tbs-ach to wprowadzcie się na zandke i po sprawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antoni Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 11:42 A co zrobię z dzieckiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mycha Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.08, 10:12 Oddano już prawdopodobnie bloki na Janika piszcie jakie macie usterki przy odbiorze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.08, 12:12 Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych z mieszkań na Janika !!! Po pierwsze przeczytajcie umowę, którą podpisaliście: pisze tam, że co jakiś czas musicie dostarczać zaświadczenie o wysokości zarobków. UMOWA !!! Po drugie narzekacie i narzekacie, cieszcie się, że macie gdzie mieszkać. Ja nie zdecydowałam się na TBSy bo mnie na nie nie stać. Lepszym rozwiązaniem, wg. mnie, jest mieć komunalne mieszkanie, wyremontować je i płacić czynsz o wiele mniejszy niż w TBSach. Ale to moje zdanie. Na mieszkanie "z miasta" czekałam 8 lat. I udało się. A co do odbioru, macie prawo walczyć o swoje. Czepiajcie się wszystkiego i nie podpisujcie protokołu zdawczo-odbiorczego jak nie będzie tam wpisane do kiedy usuną usterki. Gratuluję własnego kąta. Cieszcie się z tego bo ludzie mają gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.08, 12:14 Aha. Słyszałam, że już będzie odbierać mieszkania i będzie dostawać klucze. Bądźcie czujni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inna Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.08, 14:24 a po co dostarczac te zarobki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aspiryna Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.08, 19:13 Tak sobie,dla jaj palanciaro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.stk.vectranet.pl 30.04.08, 05:51 powiedzcie ile zapłaciliście na sam początek za ten kąt?(nie mówie o czynszu) ciekawa jestem bo teraz wynajmujemy z mężem mieszkanie, na mieszkanie z urzedu bedzimey czekali jeszcze niewiadomo ile, a na to zeby kupic mieszkanie jeszcze długo nie bedzie nas stać, gdzie mozna sie starac o mieszkanie tbs? jak dlugo to wszystko trwa itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiedy skladaliscie Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 30.04.08, 07:40 mam pytanie do tych, ktorzy dostali mieszkanie w TBS - kiedy skladaliscie wnioski???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kluczyk Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.08, 19:09 Raczej nie odpowiedzą,wszystko załatwiane przez znajomości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlasnie... Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 30.04.08, 19:16 licze na to ze w anonimowosci sie przyznaja do tego... ja skladalam wniosek w styczniu 2002 i co? cisza... olewka... uczciwie sie nie da tego zalatwic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.08, 20:54 ja skladalem lato 2000 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kluczyk Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.08, 21:56 Widzicie,przestali się nawoływać z sąsiadami.Kanalie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do kluczyk Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 01.05.08, 10:12 no wlasnie, nagle siedza cicho, mordy w kubel i trzesa tylkami bo jeszcze ich ktos zakapuje... mam nadzieje ze ktos zacznie konttrolowac przydzial TBSow i wyciagac konsekwencje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uwaga Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.08, 10:53 o tym własnie była w tym tygodniu ;uwaga; na tvn-ie,kto mieszka w tbs-ach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j-23 Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 09:25 i co ucichło? chyba się nie dowiemy ile zapłacili kaucjii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlasnie... Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 03.05.08, 10:22 chcialam pogadac o faktach i towarzystwo mordy pozamykalo... a kto sie przyzna ile dal lapowki, komu i co nasciemnial zeby dostac M..... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i co? Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 10:58 nikt odważny nie napisze jakie są wrażenia przy odbiorze kluczy do nie własnego m..,jaki układ mieszkania? i jakie koszty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no wiesz... Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 04.05.08, 11:58 jezeli ktos zaplacil kaucje, lapowke, inne oplaty dostal juz to nie wlasne m to teraz bedzie siedzial cicho sza bo wstyd narzekac po fakcie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabialgina Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 17:50 Popatrzcie jak zniknęli nowi lokatorzy TBS.Już nie piszą do sąsiadów, nie zastanawiają się nad zaświadczeniami o zarobkach,nie pytają o klucze. Mieli siedzieć cicho od początku,a zrobili sobie niepotrzebną reklamę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.adsl.inetia.pl 04.05.08, 18:32 Nie wiem jak ze składaniem wniosków, bo nie składałam na TBSy, ale mogę wam resztę powiedzieć. Kaucja to 12krotność czynszu, czynsz to 8zł/m2. Plus oczywiście pozostałe opłaty. A odbiór: trzeba ich pilnować i czepiać się wszystkiego. Ponoć były problemy i ze źle zamontowanymi oknami i ze złym wykończeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryt Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 18:45 Nie skladałaś wniosku i dostalaś mieszkanie? Ciekawostka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: słuchajcie Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 18:56 jak to ma byc dobrze wybudowane i dobrze wykończone jak tam to szło pod koniec taśmowo i na odpieprz teraz to nic ale jak skończy się gwarancja na budynek to będą jaja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nas interesuja Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 04.05.08, 19:43 tylko lokatorzy TBSow realnie jak to zalatwili... to co napisalas kazdy wie... i czeka latami na M... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duda Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 21:47 Niech się odezwie ktoś kto dostał mieszkanie,niech napisze kiedy składał wniosek do TBS o mieszkanie. Dalej,więcej odwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc z TG Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 22:52 gmina tarnowskie Góry ma wiekszosc udziałów w TBS,ale u nas to tragedia.Nowe bloki oddane pare lat temu wyglądaja jak z lat 80. a stare ktore TBS przejelo to juz nie mowie.Po prostu slamsy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabrzanka Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 23:04 właśnie oni przy tych czynszach tłumaczą że są za tanie ponieważ nie stac ich na remonty i planują podnieśc ceny czynszu o 50% żeby było na fundusz remontowy czyli za metr2 by było ok.13 zeta,a gdzie reszta opłat?Wtych blokach jest wszystko na prąd a on nie tanieje tylko idzie non stop w górę . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tarnogorzanka Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 23:48 no nie wiem czy za 50m stare budownictwo na piece z popsutymi kominami 250 zl dla emeryta to malo? zaznaczam ze ogrzewanie kosztuje ok 250 zl,i jest zimno.Stare mury,nie ocieplone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arnold Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 23:55 Pozostaje flaszka,wierna przyjaciółka zmarzniętych i smutnych. Odpowiedz Link Zgłoś
andzia20061 Re: TBS - y w Zabrzu 05.05.08, 11:11 wszyscy teraz zajmują się remontem swoich mieszkań, a zresztą nie ma co odpowiadać na wasze bezpodstawne szykany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odpowiedz Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.08, 11:14 to nie są szykany w strone ludzi tylko w tbs-y ktore żerują na biednych ludziach! bo jak by mieli możliwośc inną niż te mieszkania napewno by ich nie chcieli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie szczęśliwy Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.08, 13:13 potraficie ludzi do dołka doprowadzic tymi recenzjami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.08, 17:49 RYT nie składałam wniosku i nie mieszkam w TBSach ani nie mam zamiaru mieszkać. Dobrych parę lat czekałam na własne M i mam ale komunalne. Nie jakieś wielkie ale jest i cieszę się, że nie muszę płacić 8 zł/m2 czynszu :-) A poza tym informacje które podałam na wcześniejszym poście są informacjami dla każdego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaromir Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.08, 23:43 Mieszkańcy nowych bloków nie mogli dostać mieszkań bez......... Sami pewno wiedzą czego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: recenzja? Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 06.05.08, 07:49 malo sluchasz radia i tv... malo masz znajomych ktorzy otwarcie sie przyznaja jak dostali mieszkanie w TBS ojjj i po co ta sciema? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: isia Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 10:05 sami nie wiecie czego chcecie ,tu piszecie ze mieszkania do bani,a tu znowu przemawia zazdrosc ,zastanowcie sie w końcu czego chcecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja chce Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 06.05.08, 20:11 dostac mieszkanie na uczciwych warunkach, zakladac ze czekam juz 6 lat... a Ty jak nie wiesz co napisac to paluszki zostaw do czegos innego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poczytaj Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 20:57 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=61588790&a=61588790 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odpowiedz Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.08, 14:12 myszkow.naszemiasto.pl/wydarzenia/815583.html inne miasta potrafią wyliczyc na co idą pieniądze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.08, 19:08 JA CHCE ja czekałam na mieszkanie 8 lat ale się doczekałam. Polski naród lubi narzekać a nie potrafi się cieszyć z tego co ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gratuluje Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.08, 19:33 czy mozesz mi napisac ile masz pokoi , jaki jest metrazi jaka kaucja? z gory dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona... Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 07.05.08, 19:35 ma mieszkanie komunalne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odp.... Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.08, 19:42 Moim zdaniem nie ma o co się kłucic,każdy robi według siebie,ja też już długo czekam na mieszkanie z tbs-u i nie odpuszcze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a czy ja narzekam? Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 07.05.08, 19:34 To sie pipo ciesz ze masz gdzie mieszkac tylko troche piszesz nie na temat bo to nie watek dla starych smierdzacych komunalnych mieszkan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ach Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:29 ilu metrowe są te mieszkania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 09:40 Tak.tak.Tutaj piszemy o partacko wykonanych nowych mieszkaniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piter Re: TBS - y w Zabrzu IP: 83.230.2.* 09.05.08, 17:32 Co tu dużo gadać mieszkania wykonane najtańszym kosztem, w niektórych już pojawia się wilgoć. A ciężkie pieniądze płacić trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadanie Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 18:24 zadzwoniłam do tbs-ow z pytaniem o jakosc tych mieszkan ,i co pani odpowiedziała otoz stwierdziła ze są super ładne tylko ludzie dewastują i nie potrafią korzystac z ich walorow,wilgoc z powodu suszenia prania w domach nie wietrzenia z oszczędnosci,brudzą i niszczą klatki zieleń dzieci a tak ogólnie nie można nic tym mieszkaniom zarzucic! i co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilgoc Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 10.05.08, 09:31 z ta wilgocia to racja... kazdy gorol oszczedza i okna nie otworzy jak suszy mieszkanie czy gotuje obiad zeby tylko nie musial ogrzewania wlaczac... i sie sam kisi w swoim syfie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalna Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.gprs.plus.pl 10.05.08, 10:02 Pamiętam jak chyba 2 czy 3 lata temu u nas w bloku założyli podzielniki ciepła na kaloryfery w łazienkach (dotychczas były wszędzie oprócz łazienek właśnie). Po jednym sezonie grzewczym ludzie zagrzybili łazienki:( Podzielniki zostały zdjęte. Takie to nasz społeczeństwo kurna oszczędne. Swoją drogą chore jest to całe oszczędzanie na ogrzewaniu. Psychiczni ludzie, którzy siedzą w lodowatych pomieszczeniach całą zimę, tylko po to, że założyli sobie iż dostaną tyle-a-tyle zwrotu za ogrzewanie! Dochodzi do tego, że zasłaniają kratki wentylacyjne żeby im ciepło nie uciekało... A tak na marginesie: dostałam zwrot na 2 czynsze. Nigdy nie oszczędzałam, wietrzę i grzeję ile dusza zapragnie. Dla porównania: tacy "oszczędni" dostali 2,5 czynszu... Warto za tyle smrodzić się i hodować grzyby na ścianach? I nie wszyscy wiedzą, że rozliczenie ciepła jest wg zużycia ogólnego!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pik Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 17:03 jutro rezygnuje z tbs-u ,macie jednego mniej w kolejce bijcie sie dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olaf Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 17:37 Jestem wzruszony twoją wielkodusznością:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.08, 22:43 mieszkacie już?jak pierwsza noc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneta Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.08, 07:59 Jedni piszą z nie wiedzy, drudzy z zazdrosci,niech kazdy robi według swojej kieszeni i swojego uznania ,bloki są na zewnątrz ładne i lepiej wyglądają niż te klatki na króliki czyli wieżowce z wielkiej płyty w których zalęgły się przez wsypy szczury i nikomu to nie przeszkadza i też małe pieniądze sie w nich nie płaci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lidzia Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:32 mam wniosek złożony w tbs-ie i tym razem nie załapałam sie ,czy ktos orientuje sie czy cos będzie budowane jeszcze i gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jonasz Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 22:27 Wykop sobie ziemiankę,nie licz na TBS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sss Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 07:41 Święta prawda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 16:40 ??i cicho Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nora Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.08, 10:47 mieli robic budynek ktory od wiekow stoi w biskupicach na kossaka,a potem od wrzesnia miała ruszyc budowa na franciszkanskiej zobaczymy co z tego wyjdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:49 W większości postów które tu czytam widzę Waszą zazdrość a jednocześnie krytykę ...zdecydujcie się lepiej zanim zaczniecie pisać. Prawda jest taka ze ZBK rozdaje kompletne rudery do generalnego remontu który to na pewno nie jest tani jak i nie jest łatwo załapać się na "lepszą" ruderę. Jak ktoś nie ma wyboru to bierze to co jest, taka jest prawda a wyboru właściwie nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tw Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.zabrze.net.pl 28.05.08, 20:42 Kolejna nowa skuteczna spoleczka NOWE MIASTO rozwieje wszelkie niedomowienia.Jak nie wiadomo jak problem rozwiazac powoluje sie albo rade,albo spolke/oczywiscie ze swojakow/ i po problemie.Skuteczna spolka STADION tez rozwiazuje skutecznie problem.Cos sie dokapitalizuje,cos .... i sprawa oddalona w czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 16:32 byłam zobaczyc te mieszkania na janika stwierdzam ze ładnie to wygląda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 23:52 a szczegolnie te z ktorych sie patrzy na więzienie kto to wymyslil zeby ludzie patrzyli na takie widoki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: TBS - y w Zabrzu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 08:28 Niedługo będą stawiać TBS-y na ul. Różańskiego. Przynajmniej na "Górńik" będzie blisko. Odpowiedz Link Zgłoś