Dodaj do ulubionych

Pan minister Giertych

08.05.06, 14:04
Jak odbieracie nominację na Ministra Pana Oświaty Romana Giertycha? Istotne
w dyskusji byłoby stanowisko elektoratu PiS i reakcja tegoż nominację na
stanowisko Wicepremiera dla Pana Andrzeja Leppera. Polsce gratulujemy
Giertycha i Leppera. MW,MW niech nam żyje MW i tam i tu. I tam i tu niech nam
żyje, niech nam żyje MW.
Obserwuj wątek
    • Gość: sosn Re: Pan minister Giertych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 22:46
      To dalej jest chore. Wydawało się , że troche sie uspokoiło, ale towarzysze
      tylko sie przyczaili. W imię nienawiści do wszystkiego, co nie
      jest "prawomyślne" wzywa do walki z instytucjami państwa. Okazuje się, że można
      głosić tolerancję, ale w praktyce oznacza to tylko wolność dla siebie. To
      zaślepienie zaczyna byc groźne. Jak można było odejść od szumnych deklaracji o
      wolności i demokracji do pozycji tak skrajnych, jak obecnie. To w tej chwili Po
      stała się najbardziej destrukcyjną siłą w państwie i zastąpiła w tej roli
      Samoobronę. Taka jest złośliwość losu. Natomiast wejście obu partii do rządu
      nie jest dla nikogo szczytem marzeń, ale tylko czas może pokazać , jak będzie
      wyglądała dalsza współpraca. Może się okazać, że w sumie było to lepsze
      wyjście, niż koalicja z rozhisteryzowaną Platformą. I zobaczymy, czemu tak
      bardzo duże grupy polityków obawiały się utworzenia przez PiS większości w
      sejmie.
      • Gość: Blajpios czyż nie szkoda czasu, Kol.Sosn, na te odpowiedzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 00:05
        Zaczyna się wątek od prowokacji czy napastliwości, kpiny względem wywodzącego się z określonej grupy polskiej inteligencji ministra i od takich samych napastliwości względem ruchu młodzieżowego odwołującego się do patriotyzmu. Cóż. Powinno to wystarczyć do właściwej oceny wartości wątku. Ale - ktoś proponuje myślenie: odchył w przeciwną stronę wśród inteligencji polskiej był czymś innym? - czemu więc nie budził takiej reakcji? W odpowiedzi na to - padają bluzgi. W odpowiedzi na zwrócenie uwagi na te bluzgi - pada znów coś, czego już nie chcę nawet komentować, każdy może samemu sobie ocenić poziom odpowiedzi, jaka padła. Cóż, można tłumaczyć, jak Pan tłumaczy, jak ja tłumaczyłem - ale po co? Przecież - szkoda czasu, albo wręcz pomaga się utrzymać ten wątek "w górze". Dlatego kończę. Jeżeli już będą walczyć, by w górze listy wątków się toto trzymało, to niech sami na to czas marnują.
        • kelo Re: czyż nie szkoda czasu, Kol.Sosn, na te odpowi 11.05.06, 01:45
          Żeby zostać pełnoprawnym nauczycielem drogi blajpiosie trzeba skończyć studia,
          zdobyć uprawnienia pedagogiczne, osiągnąć stopnie awansu zawodowego. Żeby zaś
          zostać dyrektorem szkoły, choćby najmniejszej należy kilka, kilknanaście lat
          przepracować w szkolnictwie Pan Kaczyński pokazał, że aby być szefem
          nauczycieli i dyrektorów szkół nie potrzeba żadnych kompetencji. No chyba, że
          wiesz coś o pedagogicznych kompetencjach Pana Giertycha, o ktorych inni nie
          wiedzą.
          Co do mojej napastliwości względem wszechpolaków, to chyba mam do niej prawo.
          Nie chcę żeby ktoś robił ze mnie na siłę patriotę, katolika czy co tam sobie w
          głowie umyśli. Polska dla Polaków,czyżby to hasło tak bardzo blajpiosowi
          przypadło do gustu? Młodzież wszechpolska dała przykład kultury "zgodnie ze
          sprawdzonymi piastowskimi tradycjami zakorzenionymi w cywilizacji łacińskiej i
          w Kościele Rzymsko-Katolickim" kilka dni temu w Krakowie. Podobał ci się ten
          przejaw patriotyzmu?
          Starczy pytań i tak na żadne nie odpowiesz.
          • Gość: Blajpios kurcze, kol. Kelo odmienił moją decyzję? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 10:33
            Tak, oto wreszcie odnaleziony został - po domaganiach się - poziom, kiedy można podjąć dyskusję. Nawet rozumiejąc, że może być trochę i uszczypliwości i ataków w głosach, o ile to samo dopuszcza się z obu stron a nie reaguje bluzgami, gdy druga strona postępuje analogicznie do tego, do czego przyznaliśmy samym sobie prawo. W tej chwili nawet na poważnie można by sięgać do tłumaczenia, że co innego zarząd, co innego leczenie (szpitale mogą mieć dyrekcje nie medyków), tak samo co innego zarząd, co innego nauczanie.
            Rzecz w tym, że jednak jakoś nie bardzo jestem pewien, czy aby rzeczywiście oznacza to odejście od linii "propagandy i napastliwości"; niestety, są powody sądzić, że chodzi o "przytrzymanie" wątku, ale zostanie on w swoim nurcie, w "odpowiedniej" chwili, będą bluzgi i brzydkie chwyty na podorędziu. Dlatego, doceniając ludzkie odezwanie się - jednak póki co się wstrzymam. Jak będę mieć pewność, że można rzeczywiście dyskutować, będę mógł w miarę możliwości włączyć się. Jeżeli, niestety, potwierdzi się jednak wyżej opisane przypuszczenie - to tylko najwyżej od czasu do czasu zepsuję Wam komfort myślenia, że udało Wam się zapanować na "mentalną przestrzenią forum" zawłaszczając go na rzecz Waszej "jedynie słusznej" idei. Zrobię to zaś głównie ze względu na innych, po prostu, by mogli mieć normalniejszy, wszechstronny ogląd a nie musieli tylko być prowokowani. Póki co, pozdrawiam, bo naprawdę przyjemniej jest, nawet różniąc się, czytać głos w dyskusji.
    • Gość: heniek d Re: Pan minister Giertych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 01:45
      A już myślałem że Ksiądz wyjechał na jakąś misje... bylo tak jakoś normalnie...
      Proszę Księdza, czy Ksiądz orientuje się co to jest "andrzej.sawa" Warto,
      Ojcze, skorzystać w tej sprawie z jakiejkolwiek wyszukiwarki i dopiero potem
      dołączać się do dyskusji.
      A tak ogólnie rzecz biorąc i w tym temacie poradzimy sobie bez opieki
      duszpasterskiej, Bóg Zapłać za dobre chęci, mało prawdopodobne aby któryś z
      piszacych tutaj, doznał łaski nawrócenia / w pojęciu logiki i rozumowań
      prezentowanych w każdym temacie przez Księdza /
      • facefinder Re: Pan minister Giertych 12.05.06, 12:05
        Chetnie dolacze do tego watku poniewaz widze ze panowie w sukienkach juz zaczeli
        swoje bezsensowne wywody.
        Jestem przeciwny powolaniu giertycha na ministra w tak waznym resorcie.
        Jestem przeciwny upolitycznianiu TVP, sektoru bankowego, samorzadow lokalnych etc.
        Dzis sejm uchwalil nowy bubel prawny - CBA. Wstyd na skale swiatowa, ale
        Koalicja burakow finansowana przez ultranacjonalistyczne radio ma nastepne
        narzedzie do walki politycznej (nie mylic z "do walki z korupcja")
        CBA - zgodnie z projektem - ma zajac się zbieraniem danych dotyczących
        najbardziej osobistych spraw:
        + pochodzenia rasowego i etnicznego;
        + poglądów politycznych;
        + przekonań religijnych lub filozoficznych;
        + wyznania;
        + przynależności partyjnej lub związkowej;
        + stanu zdrowia;
        + nałogów;
        + życia seksualnego." - zabrakło tylko informacji o problemach natury
        fizjologicznej (częstość odwiedzania toalety)

Co tu komentowac. Mamy wierna kopie KGB z konfidentami itp. I za kilka lat
        kolejny klon Wildsteina wyniesie po cichu liste i beda JAJA.

A kolegow w czarnych sukieneczkach radze ignorowac. Maja mozgi wyprane w
        seminarum do tego stopnia ze podobnie jak automatyczna sekretarka beda klepali
        to samo cokolwiek sie do nich nie powie.

Pozdrawiam Monikewande i wszystkich "niewypranych"
    • Gość: sosn Re: Pan minister Giertych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 21:16
      Tak sie dziwnie składa, że każdy sukces PiS, jak choćby obecnie stworzenie
      wiekszości parlamentarnej budzi gwałtowną falę bełkotu pseudoliberalnego,
      antynarodowego i antykatolickiego u kol. Kelo i jego bandy. Powód tej napaści
      jest tak oczywisty, ze tutaj nie potrzeba żadnych komentarzy.
      Frustracja jest matka nienawiści. Uwaga na zdrowie Panowie.
        • facefinder Re: :-) 14.05.06, 21:25
          nie ma problemu i na browar moge sie z kelo umowic
          co do tych gejowskich podtekstow:)...moge zaprosic nawet zone
          z coreczka:))))

bezmozgi prostaku o dzwiecznym, tymczasowem nicku "sosn" - doceniam
          twoj talent detektywistyczny ale niestety nie znam kelo ani nikogo
          z tego forum osobiscie.

tak wiec (co masz widze we krwi) skladac donosy i tworzyc nierealne
          sytuacje wysil sie napisz w koncu cos co pobudzi mnie do czegos innego
          niz smiech.

pozdrawiam tych normalnych a co do detektywa "sosn" to skladam wyrazy
          wspolczucia rodzicom:)
      • kelo Re: Pan minister Giertych 15.05.06, 07:45
        Gość portalu: sosn napisał(a):

> kelo i facefinder to ta sama osoba. Jeden niby intelektualista, bo sie uczył
        > angielskiego drugi prostak.
        > Tutaj nie ma co dyskutować , bo prawda w ich umysłach jest tylko jedna :
        > michnikowsko - gejowsko - pseudoeuropejsko - uniowolnościowa.

W moim umysle kłębi się tylko jedna myśl i zapytanie. Tą siekierą przez łeb to
        zdielili Cię za dziecka, czy już w szpitalu.
    • Gość: sosn Re: Pan minister Giertych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 20:27
      Cytują całymi zdaniami Tuska albo GW i nawet tego nie zauważają. Ciekawe. Dalej
      osoby mające inne zdanie potrafią tylko obrzucać inwektywami. Czyli nic nowego.
      Tolerancja tylko dla braci unitów. Ale doszedł nowy element. Wezwanie do walki
      z instytucjami państwa. Wezwanie i pochwała anarchii. I to zaczyna być
      niebezpieczne. Wygląda na to ,że faryzeusze tylko udawali demokratów. Tak jak
      poseł Rokita, który uważa, ze wszyscy powinni rezygnowac z immunitetu, tylko
      nie on.
      • facefinder Re: Pan minister Giertych 15.05.06, 20:48
        widze ze kolega sosn oprocz nowego slowa "inwektywy" czy "bracia unici" niczym
        nie zablyslal (choc nie spodziewalem sie nawet)
        chcialem rowniez poinformowac ze nie pamietam kiedy ostatnio czytalem GW i dodam
        ze Rokita i PO jako partia czy ideologia daleko odbiega od moich graanic
        tolerancji politycznej.
        co do stwierdzenia: "Wezwanie i pochwała anarchii. I to zaczyna być
        niebezpieczne" - naprawde nie rozumiem, poniewaz jak na razie obecna koalicja
        przypomina anarchie i burdel.
      • kelo Sosn zapytam jeszcze raz - oszołomie 15.05.06, 23:33
        Czy mógłby Pan sosn zacytować gdziem wystąpił antynarodowo i antykatolicko. I
        jakby tak Pan sosn objaśnił jednak ten powód, jak pisze, napaści mojej bandy to
        będę wdzięczny. Ach i jeżeli sukcesem Prawa i Sprawiedliwości jest mianowanie
        wicepremierem człowieka skazanego prawomocnym wyrokiem za pobicie i ogolenie
        głowy to znamy chyba różne definicje sukcesu.
      • Gość: zag Panie sosn IP: *.smstv.pl 16.05.06, 16:48
        Pan to jesteś idealny na te czasy, nic nie robi, nic nie umie, dużo gada, nie
        ma o niczym pojęcia i nie pamięta tego, co powiedział, a jak trzeba to
        przeprosi by znów potem powołać się na jakiś kolejny spisek.

Pan poda nazwisko a ja zagłosuję, bo mi już wszystko obojętne!

Andrzej.sowa na prezydenta miasta! Hip-hip-hurra! Wodzu prowadź!!!

;)
      • kelo Re: Pan minister Giertych 15.05.06, 23:20
        Burdel w rządzie? Proszę bardzo.
        "Minister zdrowia Zbigniew Religa powiedział w TVN 24, że nie widzi dalszej
        możliwości współpracy z wiceministrem Bolesławem Piechą, gdyż przestał on być
        osobą lojalną wobec niego."
        • facefinder Re: Sosn - jakie to sukcesy? 16.05.06, 00:35
          kelo - najwiekszym sukcesem jest stworzenie najbardziej cudacznej koalicji w
          historii RP - facet z polipami w nosie, faszysta i kryminalista:))))

sosn....plizzz...podaj nam liste sukcesow tego rzadu....tylko nie wymieniaj
          rekordowego czasu stworzenia tego RAJ-u (roman, andrzej, jarek:)
            • kelo Re: Sosn - jakie to sukcesy? 16.05.06, 09:34
              Jest jeden niewątpliwy sukces tego rządu. Mianowanie Ministra - za
              przeproszeniem - oświaty pana Giertycha. Ta nominacja pobudziła społeczeństwo do
              działania i do myslenia o państwie. Pierwszy drobny sukcesik Giertych ma już za
              sobą - przeforsowanie dnia wolnego dla uczniów w dniu wizyty papieża. Rok
              szkolny i tak juz okrojny, straci jeszcze jeden dzień. Byle tak dalej Giertychu.
              • facefinder Re: Sosn - jakie to sukcesy? 16.05.06, 12:17
                a moze jeszcze dodatkowe lekcje religii kosztem matematyki czy histori, lub
                jedynie legalne pogadanki z mlodzieza tfu wszechpolska i obowiazkowe sluchanie
                jedynie slusznego radia na przerwach. I moze jeszcze wspolna modlitwa przez
                lekcjami...

tak sie sklada ze czesto jestem poza Polska i przyznam ze jest mi wstyd za tych
                oszolomow...

nie wiem jak odnosi sie do tego tematu reszta forum, ale zastanawiam sie co mnie
                podkusilo zeby wracac do tego burdelu gdzie niedlugo beda mogli mnie iwigilowac.

a do sosn i reszty wypranych z normalnosci - Europa sie z was smieje
                • thomaa Re: Sosn - jakie to sukcesy? 16.05.06, 18:12
                  tutaj pan minister sie popisal:

'Wicepremier Roman Giertych uważa, że przeciw sprawowaniu przez niego funkcji
                  ministra edukacji protestują nie uczniowie i studenci, a ugrupowania lewicowe i
                  środowiska homoseksualne.'

i

'Minister zarzucił swym krytykom, że nie mają argumentów merytorycznych. "Jest
                  to zwykłe wyzywanie" - podkreślił.'

zrodlo: tinyurl.com/oo8ht
      • facefinder Re: Pan minister Giertych 16.05.06, 22:03
        widze ze przygłup sosn ujawnil w koncu swoja orientacje polityczna rodem z
        pisuaru:))
        i z czego sie cieszysz...dom buduje sie na solidnych fundamentach a nie na
        wysypisku smieci
        zreszta...pozyjemy i zobaczymy
        • o-l-o Re: Pan minister Giertych 17.05.06, 09:23
          Sosn, ten wątek jest o Giertychu. Załozyłeś sobie wątek o PiS to sobie w nim
          pisz. A jeśli chcesz brać udział w dyskusji z "moją bandą" to odpowiedz na
          wszystkie zadane ci pytania. Możesz wziąć blajpiosa do pomocy.

A co do sondaży. To głównie prawica narzeka, że sondaże kłamią i nie kto inny
          jak właśnie pan wicepremier (he he) Gertych żądał utworzenia nrodowego instytutu
          badań opinii społecznej. Jak wyniki będą negatywne to będziesz skomlał, że się
          manipuluje badaniami. A zapewne już niedługo będziesz skomlał.
    • Gość: sosn Re: Pan minister Giertych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 23:03
      Powiedzieli co wiedzieli. Kolejne dowody chamstwa i ignorancji. Tow. Kelo znany
      jest zreszta z akcji przeciwko obchodom Konstytucji 3-go Maja i braku
      poszanowania dla żałoby po tragedii w Katowicach. Ale może lepiej jak sobie
      tutaj popluje niż miałby niszczyć przystanki albo pobić jakąś staruszke w
      berecie. Poziom tych wypowiedzi jest na poziomie najpopularniejszego wątku na
      tym forum, czyli psich g.
      • kelo Re: Pan minister Giertych 17.05.06, 23:56
        Z czego jestem znany? Z akcji przeciwko obchodom Konstytucji 3 maja? Akcji???
        Tobie, głupku, już tak się w głowie poprzewracało, że nie wiesz co piszesz. A
        jaki zasięg owa akcja miała? Może wiesz, czego ja nie wiem. Przystanki
        przestałem rozbijać 20 lat temu, ostatnią staruszkę napadłem w 83. Teraz to
        staruszki mają więcej siły ode mnie. Szczególnie te w moherowych beretach.
        Poproś swojego lekarza o jakieś słabsze leki, po tych ci za bardzo dekiel podbija.
      • kelo Re: Pan minister Giertych 28.05.06, 18:24
        Komuchy, jek nie znajdowały własnych słów to cytowały MEL-a - nawet wtedy gdy,
        nic z tych słów nie zrozumiały. Zupełnie jak ty, sosn. Spójrz na swoje słowa,
        co one mają wspólnego z Chrystusem?
      • kelo Re: Pan minister Giertych 30.05.06, 12:17
        Gość portalu: sosn napisał(a):
        >Teraz pisze , że nic nie rozumie w chwili spotkania Papieża w Oświęcimiu.

Sosn, ty to jednak jesteś stary komunista. Tylko czerwoni tak doskonale
        posługiwali się kłamstwem. Dwa posty temu cytowałeś biblię, żeby w kolejnym
        rzucić we mnie oszczerstwami. Kłamstwo powtarzane wiele razy stanie się w końcu
        prawdą? To twoje życiowe credo - neofito? Ten fenomen odpustowaego katolicyzmu,
        bo przecież nie chrześcijaństwa, potrafiłby jedynie blajpios wyjaśnić.
      • facefinder Re: Pan minister Giertych 02.06.06, 16:01
        no problem
        niech sobie pisuary to robia ale nie z moich podatkow poniewaz w ten sposob tkwimy
        w przeszlosci i zamiast progresu mamy regres
        co do ND to sorki ale takie szmatławe gazetki nie nadaja sie nawet do czytania w
        kibelku:)
      • kelo Re: Pan minister Giertych 05.06.06, 09:33
        Sosn, Ty czerwony mutancie, kiedy zaczniesz mówić własnymi słowami, bez
        wklejania linków. To jest wątek o Giertychu, Pierwszym Nauczycielu IV
        Rzeczypospolitej. Weź wreszcie udział w dyskusji, zacznij odpowiadać na
        pytania, przestań kłamać, przestań rzucać oszczerstwami. Eee, jakieś takie
        głupie apele do jednokomórkowca. Masz komórkę, prawda?
        Ponowię pytanie. Sosnowiczanka to jakaś nowa woda mineralna? Gdzie się ją
        kupuje. SOSNOWICZANKA jest na SPRZEDAŻ?
        • facefinder Re: Pan minister Giertych 06.06.06, 06:19
          wiadomosci.onet.pl/1334976,11,item.html
          a tak na marginesie bo nie chce zakladac oddzielnego watku...kiedys to nazywano
          CENZURA tylko nie wiem jaka nazwe na to wymysla w tej niby IV RP
          pozostaje sie tylko cieszyc ze to juz dlugo nie potrwa...pojawily sie pierwsze
          rysy:)
          • kelo Re: Pan minister Giertych 06.06.06, 12:20
            Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczęło konsultacje w sprawie wprowadzenia
            do programu szkolnego nowego odrębnego przedmiotu - wychowania patriotycznego -
            powiedział na konferencji prasowej minister edukacji Roman Giertych.
            Na lekcjach z tego przedmiotu młodzież uczyłaby się nie tylko historii Polski,
            lecz także byłaby wychowywana w duchu patriotycznym - dodał.

Giertych stwierdził, że obowiązek takiego wychowania nakłada na szkoły i
            ministra edukacji ustawa o systemie oświatowym i Karta nauczyciela.
            Tyle komunikat - wcale nie z wyborczej

Sosn szykuje się robota dla ciebie. Opowiesz coś o wygranych powstaniach,
            niezmarnowanych szansach.
        • facefinder a co za miesiac 06.06.06, 15:39
          wiadomosci.onet.pl/1335237,11,item.html
          sadze ze za miesiac wesoly romek wpadnie na pomysl zastapienia harcerstwa
          grupami MW w szkolach....jak by na to nie patrzec czas hitler jugend jest bliski
          i armaty zamiast masla...o dyskryminacji wzystkich o innych podladach juz nie
          wspomne.
          I tak smieje sie z nas cala Europa ale niedlugo to wszystko moze sie stac
          niebezpieszne.
        • facefinder I juz po pisiorach:) 07.06.06, 23:11
          Biuro Prasowe Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego w komunikacie o spotkaniu pana
          Dawida Harrisa z panem premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem 16 marca 2006 roku
          stwierdza m.in., co następuje: `Premier Kazimierz Marcinkiewicz stwierdził, że
          istnieje potrzeba przyjęcia ustawy, która rozwiązałaby problem restytucji mienia
          prywatnego, w tym mienia ofiar Holokaustu i ich spadkobierców. Polscy rozmówcy
          zapewniali, że stosowna ustawa zostanie przyjęta przez Sejm jeszcze w tym roku'.

Prezydent Kaczyński udzielił poparcia kardynałowi Dziwiszowi tym samym wpisując
          się w przeciwników lustracji.

Program Religi to wierutne bzdury.

Obiżanie podatków przez Zytę Gilowską przez obcinanie kosztów od umów o dzieło
          to draństwo.

tak wiec koniec kaczolandu jest blizszy niz marzylem:)
      • kelo Re: Pan minister Giertych 05.06.06, 23:26
        Myslałem sosn, że zacząłeś coś odszczzekiwać. a ty dalej swoje o wyborczej.
        Nudny się robisz. Złożyłeś ofertę pracy za papuciowego u Kaczyńskich. Z takim
        oddaniem i ślepą wiarą...
    • kelo Re: Pan minister Giertych 07.06.06, 23:13
      Minister edukacji Roman Giertych poinformował, że podjął decyzję o odwołaniu
      dyrektora Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli (CODN). Dodał, że nie
      wyklucza konieczności likwidacji tej placówki lub głębokiej jej reorganizacji.
      wiadomosci.onet.pl/1336304,11,item.html
      Mam nadzieję, że ktoś sobie przypomni powiedzenie o małpie z brzytwą w łapie.
      Pan Giertych się rozpędza, nabiera pewności, że w tym wariactwie nic go nie
      powstrzyma. W końcu jest umowa koalicyjna.
      • kelo ROMAN Pierwszy kibic IV RP 08.06.06, 13:08
        "Giertych: Odwołać marsz i paradę ze względu na mundial
        Lider LPR, wicepremier Roman Giertych zaapelował do Młodzieży Wszechpolskiej o
        zrezygnowanie z organizacji Marszu Tradycji i Kultury oraz do wojewody
        mazowieckiego o cofnięcie zgody na Paradę Równości.
        Obie manifestacje mają się odbyć w sobotę w Warszawie.

Według Giertycha marsze powinny zostać odwołane ze względu na Mistrzostwa
        Świata w piłce nożnej."

No to doczekaliśmy się mistra. Już błazen czy jeszcze cyrkowiec.
      • kelo Re: Pan minister Giertych 09.06.06, 09:22
        Sosn, próbowałeś kiedyś odpowiedzieć, więcej niż jednym. zdaniem? Wyjaśnij innym
        o co chodzi, bo to, że wy czerwono czarni neofici, przefarbowane komuchy,
        zdobywające szlify retoryki marksistowskiej na egzekutywach POP wiecie to mało.
        Pan Giertych się rozpędza, już bełkocze coś o lustracji. Ciekawe kogo będzie
        lustrował - chyba emerytów. No, ale ważne jest hasło. Roman jest jednak dumny i
        pewny siebie bo ma poparcie sosna. Pewnie nie tylko ty ślesz listy pochwalne do MENu
        • Gość: Monikawanda Re: Pan minister Giertych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 16:33
          Ciekawa jestem co teraz sosn wymyśli- Giertych odwołał dyr. Polsko-Niemieckiej
          Wspołpracy Młodzieży protegując na to miejsce żonę ministra "od morza"
          Wiecheckiego.Okazało się,że kobieta jest tak do stanowiska przygotowana jak i
          małżonek,a tutaj bez zgody Niemców nie da się przepchnąć głąba i odpadła z
          kretesem po pierwszej rozmowie.Tak więc LPR i MW wzorem PiS biorą wszystkie
          stanowiska,jakie tylko się da,a czyjekolwiek dobro poza ich własnym interesem
          mają w głębokim poważaniu.
          Po kompromitacji z wycofaniem podręcznika unijnego to kolejna międzynarodowa
          wpadka wielkiego mysliciela i przewodnika młodzieży.
          Nie ma co wspominac o kradzieży pieniedzy z Wielkopolskiego Banku Rolniczego
          przez prominentów LPR- sprawę prowadzi prokuratura kaliska.

• kelo Re: Pan minister Giertych 13.06.06, 17:48
      Pan minister udzielił dziś lekcji wychowania demokratycznego. Może nie tyle
      demokratycznego co patriotycznego. I pytanko mam na koniec. Blajpios, co z tobą?
      Objęło cię zwątpienie?
          • facefinder Re: Pan minister Giertych 14.06.06, 03:09
            Jeszcze jedno pytanie do downa o nicku "sosn". Czemu nadal uwazasz ze "kelo" i
            "facefinder" to jedna i ta sama osoba???

wiadomosci.onet.pl/1339499,11,item.html
            co do tego linka to naprawde ciezko o komentarz ale latwiej wyslac policjantow z
            palami na dzieci niz na gornikow.
            • kelo Re: Pan minister Giertych 17.06.06, 23:15
              "Roman Giertych wystąpi o delegalizację SLD. Minister edukacji zapowiedział w
              Olsztynie, że w porozumieniu z koalicjantami Liga Polskich Rodzin zwróci się o
              to do prokuratora generalnego
              Zdaniem Romana Giertycha, po ostatnim wystąpieniu posłanki Joanny Senyszyn SLD
              stało się organizacją antypaństwową. "

Czy taki dureń może być wicepremierem i MINISTREM EDUKACJI? Tu już nie chodzi o
              LSD tu chodzi o absorbowanie sejmu sprawą skazaną na niepowodzenie. I tylko po
              to by wywołać szum medialny. Katastrofa tego państwa jest nieunikniona.
              • facefinder Re: Pan minister Giertych 30.06.06, 10:52
                wiadomosci.onet.pl/1348394,11,item.html
                Kiedys Lenin teraz Papa.To jest indoktrynacja i w szkolnictwie publicznym coś
                takiego nie powinno mieć w ogóle miejsca. Nie każdy w tym kraju jest
                chrześcijaninem i nie dla każdego JPII był autorytetem.
                Druga bardzo istotna sprawa - wychodzi na to ze jestesmy cholernie bogatym
                krajem. Skoro nasz rzadz potrafi lekka reka wydac 20 mln na jakas swiatynie,
                przeznaczyc 5 mln na fundusz koscielny i jeszcze zakupic propagandowe materialy
                na temat Papy do
                szkol za jedyne 19 mln, nie liczac utrzymania katechetow i kapelanow to mam
                wrazenie ze w tej IV RP mamy tyle funduszy ze 50 mln w jedna czy 50 w druga nie
                robi wielkiej roznicy. Moze w rzadowych limuzynach tego nie czuc ale nadal
                jezdzimy po dziurach a biede na ulicach widac na kazdym kroku. To co sie dzieje
                jest lepsze niz Rejs. A moze niedlugo idiota roman wpadnie na pomysl by
                dzieciakom z ubogich rodzin zamiast bulki i mleka w szkole wpychac do plecaka
                katechizm.
                Patrzac na to wszystko widze, ze malarstwo Picassa jest bardziej zrozumiale niz
                to co wyrabiaja te debile.
                • facefinder Re: Pan minister Giertych 30.06.06, 12:41
                  wiadomosci.onet.pl/1348639,11,item.html
                  to naprawde nie wymaga komentarza, choc coraz bardziej utwierdza mnie to
                  przekonaniu ze kiedys ta cala koalicja peknie i skonczy podobnie jak aws i
                  klika. Kto teraz pamieta o krzaklewskim i reszcie???
                  • kelo Re: Pan minister Giertych 01.07.06, 11:39
                    Na tle tego co teraz się wprawia, rząd AWS wydaje się być dobrym i przełomowym.
                    Myślę, że dziś nikt nie odważyłby się na śmiałe reformy. Krzaklewskiego mogą
                    wszyscy zapomnieć, ale to Buzek będzie autorem reform, po wsze czasy,
                    niezależnie jak będą one ocenie przez historię. Ten rząd,zaś, robi wszystko by
                    przetrwać, naszarpać kasy i odejść bez większego balastu już nawet nie afer, jak
                    SLD, ale idiotyzmów, bzdur giertychowych itd.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka