Dodaj do ulubionych

Laska na wekend

IP: *.za.digi.pl 02.05.08, 10:34
Szulam fajnej laski na sobote ,piątek daj telefon .Od 17-30 lat.
Obserwuj wątek
    • Gość: Laska Re: Laska na wekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.08, 13:18
      Jakim wozem jeździsz, w jakiej chacie mieszkasz, gdzie pracujesz,
      ile zarabiasz i ile masz na koncie ?

      Jak jesteś biedny to możesz sobie iść do lasu po laskę drewnianą.
      • Gość: spragniona Re: Laska na wekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.08, 14:08
        Zadzwoń. Chłopa mnie trza. Jestem trochę starsza ale dużo potrafię.
        nie pożałujesz. Zadzwoń - 032 3733-416
        • Gość: kazik Re: Laska na wekend IP: *.stk.vectranet.pl 02.05.08, 21:30
          Jeżdżę głownie komunikacją publiczną, ale tylko wtedy, gdy mnie
          stać, ostatnio, jak parę butelek sprzedałem w 1995 czy 96 to się
          karnąłem tramwajem do Zaborza i z powrotem. Mieszkam z rodzicami i
          rodzeństwem (3 braci i 2 siostry) oraz z ich rodzinami a także z
          dziadkami w familoku. Mamy trochę kotów, 2 psy, rybki i papużkę i
          jesteśmy szczęśliwi bo grunt to rodzina. Aha, zapomniałem o jednym:
          moja fujara ma tak pod 30 cm.
          • zaborzanin1 Re: Laska na wekend 05.05.08, 21:36
            Tak...Widać cię było w Zaborzu na przystanku :-)
        • Gość: asd Re: Laska na wekend IP: *.bater.net.pl 04.05.08, 23:24
          czy ten tel jest prawdziwy?
          • Gość: Beata Re: Laska na wekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.08, 20:07
            ja jestem bardzo spragniona seksu. tel.: 0322740105 kom.: 507210083
        • marekpiec.zabrze Re: Laska na wekend 16.05.08, 22:25
          Ludzie. Jesteście chorzy. Albo po reinkarnacji. Lub na kacu :-)
        • ogromnypenis Re: Laska na wekend 21.05.08, 12:18
          ja tez moge?
    • Gość: młoda laska Re: Laska na wekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 14:14
      Napij się wody z kranu z zabrzańskiej sieci, to Ci przejdzie.
      • Gość: spragniona Re: Laska na wekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.08, 14:33
        asd! Zadzwoń to się przekonasz.
        • mieszkam_w_zabrzu Re: Laska na wekend 19.05.08, 20:57
          Wiele tutaj obiecują :-)
    • Gość: . Re: Laska na wekend IP: *.scom.za.digi.pl 05.06.08, 10:46
      .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka