Dodaj do ulubionych

zabrze w internecie

07.01.02, 15:47
www.um.zabrze.pl/guestbook.html

pierwszy wpis pochodzi od niejakiego CZMIELE ze Stuttgartu i jest ten wpis w jezyku
polskim.
Idac za linkiem wchodzi sie na jego strone prywatna
home.germany.net/101-165432/privat.html

i co sie tam widzi
powiedzonko Bismarcka "Checsz ukarac Polaków daj im sie rzadzic
samym".(wypowiedziane jak Polska nie istniala, w okresie silnej germanizacji)

Pozostawiam ten wpis bez komentarza.

--


wpis na stornie Zabrze
---
Strona Zabrzanska jest dla mnie strona spomnienia czasow przyjemnych. Mieszkalym na
ul.Sobieskiego 3. Szukam
kolegow z szkoly, i starych przyjaciol z czasow mojego zycia w zabrzu. Prosze mnie napisac!
Tu mozna zabaczyc
nasza klase szkoly zawodowa przy Fabryce Drutu i Lin z okazy ukonczenia nauki w roku
1949 .......tu link na obras:(
home.nexgo.de/czmiele/bildereinzel/schule49.htm)Dziekuje i zycze powodzenia,
wszystkiego najlepsze dla
Zabrza .....z Stuttgart.....
Jan Adrian Erwin Johann <czmiele@bigfoot.de>
Stuttgart, Germany - 22.07.2001 godz. 18:47:32 (CEST)

--
Obserwuj wątek
    • emma1 Re: zabrze w internecie 07.01.02, 22:09
      Chlopie, Ty sie chyba naprawde nudzisz!
    • Gość: ola Re: zabrze w internecie IP: *.uni.opole.pl 16.01.02, 10:43
      _

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka