Dodaj do ulubionych

Lot - Hotel - Dubaj

30.05.15, 14:39
Witam. Planuję we Wrześniu wybrać się na 2 tygodnie do Dubaju. Po 5 minutach szukania znalazłem lot w dwie strony za 1300zł + hotel ze śniadaniem 800zł. Wydaje mi się, że są to bardzo dobre ceny, ale powiedzcie mi, czy można to ogarnąć jeszcze taniej? Czy warto szukać hotelu z obiadami i kolacjami, czy te posiłki jeść w "terenie"? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • leszek-9 Re: Lot - Hotel - Dubaj 30.05.15, 17:30
      A co to za hotel za śniadaniem za 800zł? To raczej za dzień, a nie dwa tygodnie. Ceny jedzenia w McDonaldzie czy KFC wyższe niż u nas (zestaw zaczyna się gdzieś od 22-25 złotych). Poza centrum "buffet dinner" za około 60zł od osoby plus napoje.
      • pawlo10000 Re: Lot - Hotel - Dubaj 30.05.15, 18:51
        Miałem na myśli, że 800zł wychodzi na głowę. Czyli razem 1600zł za dwójkę. Myślisz, że da się znaleźć jeszcze taniej hotel lub przelot? W sumie znalazłem też fajną opcję na przelot z Pragi do Dubaju za 950zł.
    • muchospatatos Re: Lot - Hotel - Dubaj 26.07.16, 21:44
      Bylem w Dubaju krotko ale pewne rzeczy moge podac..
      Ceny hotelu 3* przy lotnisku dla 3 osob to 300 zl/noc...w centrum podobno mozna znalezc spokojnie za okolo 200 zl dziennie lub nizej...
      Wyzywienie w lokalach nie nalezy do tanich ale np w MC Donalds w Dubaj Mall zestaw BicMac, frytki,cola kosztuje 21 AED a podwojny Chesburger/frytki/cola 15 AED...sam chesburger to 6 AED..
      Na lotnisku w Buger King zestaw duzy burger z wolowina + cola + ciastko = frytki kosztowal 17 AED..
      Woda na lotnisku taniutka...ponizej 2 zl..
      W sklepach niestety drozej niz u nas i to dosc znacznie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka