W jaki jeszcze sposób bardziej czytelny niż to zrobiłam, należy Ci przesłać informację o wulgarnym słowie, umieszczonym na forum? Post został zamieszczony przez Tdf w Twoim wątku ok. godz. 10. Nadal tam tkwi nieporuszony przez Ciebie. Jeśli nie masz czasu na takie bzdury, to tym bardziej zadziwia fakt, że tak troszczysz się o nasze morale i chcesz kasować ogłoszenia towarzyskie

Zapytam raz jeszcze: jak bardzo wulgarny musi być wulgaryzm, aby Jaśnie Pan Admin za takowy go uznał? Poproszę o listę, żebym wiedziała na przyszłość. A natenczas miłego dnia życzę i dobrych, przemyślanych decyzji