31.01.20, 17:42
dzień dziś miałem. Po dekadzie (miałem już oficjalnie świętować wink ), ponoć od jutra mam dostać podwyżkę. Żebym roboty nie rzucił.wink

--
People are stranger, people in danger...
Obserwuj wątek
    • margott_2 Re: Niezły 31.01.20, 17:57
      witrood napisał:

> dzień dziś miałem. Po dekadzie (miałem już oficjalnie świętować wink ), ponoć od
      > jutra mam dostać podwyżkę. Żebym roboty nie rzucił.wink
      >
      >
      Ja też. Zamknęłam 3 ostatnie gówniane tygodnie. Ze wszystkim zdążyłam, wszystko ogarnęłam. A teraz polałam sobie czerwonego wina, ale jestem tak zmęczona, że jak będę wypisywać głupoty, znaczy, że ta lampka zwaliła
      mnie z nóg.
      • green.amber Re: Niezły 31.01.20, 19:20
        13 tygodni czy jakoś tak, następne też nie zapowiadają się jakoś świetliście...
        w pierwszej chwili, już po dwu łykach tego czerwonego pomyślałam sobie no frajer z tego Wita jak nic a tyle lepszej roboty szukał... ale wtedy sobie uświadomiłam, że w ostatnim piecioleciu to ja raczej odnotowuję obniżki... także ten nie mogliście jakiegoś bardziej optymistycznego tematu zorganozować... wink

--
        Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
          • green.amber Re: Niezły 31.01.20, 20:03
            by Szarlotta nie marnowała czasu na łykanie prochów to by mogła teraz pomarnować na sączenie winka... albo ryzyk fizyk podobno tylko saper myli się raz winktongue_out

--
            Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.
              • green.amber Re: Niezły 31.01.20, 23:05
                jak tam Szarlotta uwaźa, mówią, że kto nie ryzykuje nie pije szamponu, w sumie zawsze wydawało mi się to dziwne wink

--
                Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
                Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
                jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
    • gyubal_wahazar Re: Niezły 31.01.20, 19:40
      Musi kochasz tą robotę niemiłosiernie. Pomijając już dutki, sam w żadnej nie wytrzymałem (ew naród ze mną) dłużej niż 3.5 roku. Jeśli nie jestem niedyskretny, to jaka to branża ? Obstawiam damski masaż
        • kevinjohnmalcolm Re: Niezły 02.02.20, 10:36
          witrood napisał:
          > Nie. Ale teraz w sumie jakieś +27%.

Z jednej strony: eeee... to lipa, z roku na rok zarabiałeś coraz mniej. W UK wypłaty są co roku waloryzowane o inflację.
          Z drugiej strony: 27%??? W UK nikt nigdy w życiu takiej podwyżki chyba nie widział. Jeżeli ktoś dostanie 10% to już jest dużo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka