Dodaj do ulubionych

Praga - hotel - jaki???

14.12.05, 12:41
Probuje znalesc od jakiegos czasu jakis hotel w Pradze (na przyzwoitym
poziomie - tzn. z lazienka, ale bez zadnych fajerwerkow), jedyne co sie udaje
znalesc to w cenie min. 100 Euro za pokoj 2 osobowy. Moze zle szukam? nie ma
czegos w klasie turystycznej?
Obserwuj wątek
    • boldhead polecam Ibisy 15.12.05, 10:32
      na Karlinie (Saldova) albo na Smichovie.
    • jadwiha Re: Praga - hotel - jaki??? 23.12.05, 23:27
      www.ceskomoravska.cz/

      dobre połączenie z centrum-metro za rogiem
    • katerinaz Re: Praga - hotel - jaki??? 28.12.05, 13:16
      Frank, jesli upierasz sie na łazienkę, to gorzej, ale jeśli wystarczy Ci
      przyzwoity pokoik dwuosobowy w samym centrum (zaraz na tyłach dworca za
      Vaclavakem), wiec nie trzeba wydac nawet halerza na komunikacje, to polecam
      pensjonat przy akademiku Jednota. Wpisz sobie w wyszukiwarke "kolej Jednota".
      Zamowienia przyjmuja faksem.
    • kloefie Re: Praga - hotel - jaki??? 12.01.06, 16:10
      w miarę w cenia jest pension 15 na zizkowie w pradze cena ok 50 zł
      • kloefie Re: Praga - hotel - jaki??? 12.01.06, 16:11
        w google pension 15 praha (prague)
    • feber Re: Praga - hotel - jaki??? 12.01.06, 18:04
      www.praha.cz/

      ubytovani.prague-hostels.cz/praha-ubytovani-poloha.php
    • anroko Re: Praga - hotel - jaki??? 12.01.06, 22:11
      cześć
      byłem z zoną w grudniu, swietny hostel za 40 euro na starówce, łazienka
      sypialnia aneks kuchenny, i cichutko i wszędzie blisko, dwa kroki od mostu
      Karola. Jak jeszcze raz się tam wybiore to napewno tam zanocuję.
      pozdrawiam' Robert
      oto link ......[info@pragavacanze.cz] bezpośredni email do hotelu
      www.hostelsclub.com/hostel-pl-1837.html...... do strony gdzie znalazłem
    • best-seler1 do Katerinaz 14.07.06, 22:29
      Mogłabyś sprawdzić skrzynkę gazetową?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka