Dodaj do ulubionych

dostalam list :))

13.10.05, 09:02
...tzn. Letter of Offer - póki co zeskanowany, mailem, ale domyslam sie, ze
to dla przyspieszenia procedury - bo zanim ten polecony dotrze...wiec pewnie
nalezy na niego odpowiedziec zanim przyjdzie poczta?
Czy dobrze rozumiem, ze oferta nie podlega negocjacjom?...jedynie termin
rozpoczecia sie uzgadnia?...
Obserwuj wątek
      • bamaza42 Re: fajowo 13.10.05, 09:36
        jespere napisał:

> i co, jedziesz autem?
        Hmmm...chcialabym, bo to wiadomo, wygodniej na miejscu, chocby szukac
        lokum....ale, ze moj wyjazd wypadnie prawdopodobnie nie wczesniej niz koniec
        listopada (na 1 grudnia...), to mam troche obawy, tym bardziej, ze drogi nie
        znam i nie wiem, czy bede w stanie jechac sama autostrada, czytajac drogowskazy
        i mape, ewent. rozpiske trasy z netu...Nie wybierasz sie w tym czasie do
        Gdanska?...wzielabym Cie z powrotem...:)A moze wiesz o kims, kto sie wybiera?...
        • jespere Re: fajowo 13.10.05, 12:51
          ja nie jade teraz, dopiero na swieta,

ale nie boj sie, to taka sama droga jak kazda inna. autostrady nie gryza.
          a jak sie boisz dystansu, to tak jak juz ktos radzil, mozesz nocowac po drodze
          z drugiej strony, np moi rodzice przyjechali bez przystankow i zyja...
          • bamaza42 Re: fajowo 13.10.05, 13:09
            no tak...ale jechali we dwoje...ja sie nie boje drogi, trasy - lubie jezdzic,
            tylko szukania drogi, bedac za kierownica...a na autostradzie wszystko tak
            szybko sie dzieje, tak latwo minac wlasciwy zjazd....tylko o to mi chodzi...A
            do tego dzien taki krotki...Nie znasz kogos z Trojmiasta, kto by sie moze
            wybieral w tym czasie?
            A jak jedziesz na swieta? czy tak, jak jest wolne w komisji - tzn. wyjazd
            23.12, a powrot 01.01?...
    • deep78 Re: dostalam list :)) 13.10.05, 09:31
      a dostałaś zeskanowaną całość, czy tylko pierwszą stronę? jeżeli tylko
      pierwszą, to poczekaj na resztę - tam masz opisane w jaki sposób i do kogo
      trzeba wysłać odpowiedź, przynajmniej tak było u mnie.
    • ma_wi99 Gratulacje! 13.10.05, 09:45
      A wiec jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie ;-)

> ...tzn. Letter of Offer - póki co zeskanowany, mailem, ale domyslam sie, ze
      > to dla przyspieszenia procedury

No, teraz prawie ze wszystkim tak robia. A wewnetrzna korespondencja w KE to juz
      chyba wylacznie w formie z-PDF-owanych skanow przychodzi.

> Czy dobrze rozumiem, ze oferta nie podlega negocjacjom?...jedynie termin
      > rozpoczecia sie uzgadnia?...

Rozumiem, ze to taki zart byl :-)
      A co bys chciala negocjowac? Warunki placowe, dodatki, czy wysokosc funduszu
      emerytalnego? ;-)

Termin mozesz negocjowac, do pewnego stopnia. W LoF powinno byc to dokladnie
      opisane (w stylu: "moze sie pani zglosic nie wczesniej niz, ale tez i nie
      pozniej niz". Tak czy inaczej z reguly ma sie 2-3 miesiace ruchu, nawet jesli
      termin w LoF zostal dokladnie okreslony)

Pamietaj tylko, ze jesli chcesz jeszcze w tym roku sprobowac, co to sa grompere
      i najesc sie pieczonych kasztanow ("Najlepsze kasztany sa na Place d'Armee"), to
      jednak powinnas rozpoczac swoja sluzbe dla UE jeszcze przed Swietami :-)
      • bamaza42 Re: Gratulacje! 13.10.05, 09:57
        ma_wi99 napisał:

Dzięki!

> A wiec jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie ;-)
        >
        A jednak...:))
        >
        > > Czy dobrze rozumiem, ze oferta nie podlega negocjacjom?...jedynie termin
        > > rozpoczecia sie uzgadnia?...
        >
        >
        > Rozumiem, ze to taki zart byl :-)
        > A co bys chciala negocjowac? Warunki placowe, dodatki, czy wysokosc funduszu
        > emerytalnego? ;-)
        Oczywiscie,ze warunki placowe...no i wysokosc funduszu emerytalnego...:)))

> Termin mozesz negocjowac, do pewnego stopnia. W LoF powinno byc to dokladnie
        > opisane (w stylu: "moze sie pani zglosic nie wczesniej niz, ale tez i nie
        > pozniej niz". Tak czy inaczej z reguly ma sie 2-3 miesiace ruchu, nawet jesli
        > termin w LoF zostal dokladnie okreslony)

Napisali tylko, ze nie pozniej niz 1 miesiac po rozwiazaniu umowy tutaj, no i
        ze moge rozpoczac kazdego 1-szego i 16-tego kazdego miesiaca, poza 16 grudniem
        na przyklad...

> Pamietaj tylko, ze jesli chcesz jeszcze w tym roku sprobowac, co to sa
        grompere
        > i najesc sie pieczonych kasztanow ("Najlepsze kasztany sa na Place d'Armee"),
        t
        > o
        > jednak powinnas rozpoczac swoja sluzbe dla UE jeszcze przed Swietami :-)

I chyba tak sie stanie:))...mojemu HoU sie spieszy, a ja ze wzgledow formalnych
        nie jestem w stanie wczesniej niz 1.12...choc to bedzie doslownie zamiana
        biurek, bo do 30.11 bede tutaj w pracy, dosc trudne...Ale jak wiemy, nie ma
        rzeczy niemozliwych :)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka