Dodaj do ulubionych

Mocny wątek

29.11.07, 21:59
Pytanie dla dorosłych : jakie mocne czeskie trunki lubicie ?
Ja lubię śliwowicę koszerną, droga lecz warta swoich pieniędzy.
Obserwuj wątek
    • bsl Re: Mocny wątek 29.11.07, 22:24
      miałam okazje pić morawkie wino , bardzo dobre
      ale ja lubie każdy trunek tongue_out

      PS czy tą śliwowice mozna kupic w sklepie i czy jakos sie
      specjalnie nazywa ?
      • tomek9991 Re: Mocny wątek 29.11.07, 22:34
        Śliwowicę dostałem w prezencie z okazji 40. Wtedy najlepiej smakowała.
        W sklepach trudno ją kupić. Kupiłem kilka razy w Ostrawie, przy Novinarskiej.
        Z win czeskich lubię różowe z Valtic.
    • kanapony Re: Mocny wątek 30.11.07, 01:14
      Ja bardzo lubię zapach Becherovki
      ale wypic... brr... jest dla mnie obrzydliwa
      ale za to beton jest mniamuśny
      • l.e.a Re: Mocny wątek 30.11.07, 09:33
        Alkoholu praktycznie nie pijam, raz na pół roku łyknę 1dcl wina i
        jest to zazwyczaj: Rulandské modré,Frankovka albo Modry Portugal
    • donawan Re: Mocny wątek 30.11.07, 10:51
      Ja jak do tej pory miałem tylko kontakt z czeskim pilsnerembig_grin Całkiem dobre piwo.
    • wislok1 Taa 01.12.07, 20:09
      Lubię Vajecny Liker, tzw. babski kwit
      • mneznehoklepne Re: Mocny wątek 01.12.07, 22:00
        Tuzemák, mňam mňam
    • madzinkiewicz Do koneserów... Absinth 02.12.07, 17:44
      Jak sie go pije???

      I czym rozni sie zielony od czerwonego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka