tomek9991 29.11.07, 21:59 Pytanie dla dorosłych : jakie mocne czeskie trunki lubicie ? Ja lubię śliwowicę koszerną, droga lecz warta swoich pieniędzy. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bsl Re: Mocny wątek 29.11.07, 22:24 miałam okazje pić morawkie wino , bardzo dobre ale ja lubie każdy trunek PS czy tą śliwowice mozna kupic w sklepie i czy jakos sie specjalnie nazywa ? Odpowiedz Link
tomek9991 Re: Mocny wątek 29.11.07, 22:34 Śliwowicę dostałem w prezencie z okazji 40. Wtedy najlepiej smakowała. W sklepach trudno ją kupić. Kupiłem kilka razy w Ostrawie, przy Novinarskiej. Z win czeskich lubię różowe z Valtic. Odpowiedz Link
kanapony Re: Mocny wątek 30.11.07, 01:14 Ja bardzo lubię zapach Becherovki ale wypic... brr... jest dla mnie obrzydliwa ale za to beton jest mniamuśny Odpowiedz Link
l.e.a Re: Mocny wątek 30.11.07, 09:33 Alkoholu praktycznie nie pijam, raz na pół roku łyknę 1dcl wina i jest to zazwyczaj: Rulandské modré,Frankovka albo Modry Portugal Odpowiedz Link
donawan Re: Mocny wątek 30.11.07, 10:51 Ja jak do tej pory miałem tylko kontakt z czeskim pilsnerem Całkiem dobre piwo. Odpowiedz Link
madzinkiewicz Do koneserów... Absinth 02.12.07, 17:44 Jak sie go pije??? I czym rozni sie zielony od czerwonego? Odpowiedz Link