zerknęłam dziś w net, co też ciekawegop dzieje się w moim rodzinnym
mieście i okolicach. Jest reklama pewnego koncertu. W programie
bierze udział jazzujący zespół a ,że kocham jazz zerknęłam cóż to za
zespół, sznureczek po sznureczku i znalaząłm ich pod stara nazwą
Flegma, kiedys nie interesowałam się nimi, grali muzykę, która do
mnie nie przemawiała , a teraz się wręcz zakochałam - posłuchajcie
flegma.joy-ville.com/pl/index.html
a tak przy okazji jak sobie w piszecie w google Gang Hoo to
bedziecie mieć możliwość sobie mnie posłuchać na naszej próbie
( nagranie czysto amatorskie ! )