03.05.08, 15:24
zerknęłam dziś w net, co też ciekawegop dzieje się w moim rodzinnym
mieście i okolicach. Jest reklama pewnego koncertu. W programie
bierze udział jazzujący zespół a ,że kocham jazz zerknęłam cóż to za
zespół, sznureczek po sznureczku i znalaząłm ich pod stara nazwą
Flegma, kiedys nie interesowałam się nimi, grali muzykę, która do
mnie nie przemawiała , a teraz się wręcz zakochałam - posłuchajcie smile
flegma.joy-ville.com/pl/index.html
a tak przy okazji jak sobie w piszecie w google Gang Hoo to
bedziecie mieć możliwość sobie mnie posłuchać na naszej próbie
( nagranie czysto amatorskie ! )
Obserwuj wątek
    • ursulad Re: Flegma 03.05.08, 19:03
      l.e.o. - prosze, co mam wpisac w gang hoo?
      • l.e.a Re: Flegma 03.05.08, 19:54
        Tu masz linka
        ganghoo.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvMjUzODYuaHRtbA==
        są tam 3 nasze piosenki w formacie mp3
        • ursulad Re: Flegma 04.05.08, 10:54
          Dzieki!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka