Gość: baś
IP: *.gallery.devs.futuro.pl
11.06.03, 11:17
Mój kundelek ma 8 miesięcy.W domu jest 3 facetów i ja,wybrał sobie mnie na
swoją panią chociaż to syn dostał go w prenencie. Kiedyś bardzo chętnie
wychodił ze mną na spacery, a teraz się boi, trzęsie się cały.Nikt na niego
nie krzyczy w domu i jest kochany przez wszystkich domowników.Ostatnio
zaczyna odgrażać się większym psom, bo małych się boi. Pogonił dobermana a
przed yorkiem ucieka.Może coś poradzicie?