Dodaj do ulubionych

WnŚ Żory 2009

03.01.10, 21:10
Małe podsumowanie 2009
Niestety nie dotarłam do wszystkich numerów,
pierwsze półrocze miałam niekompletne, drugie już w całości.
Trzeba też mieć na uwadze, że to dzieci urodzone
w jedynym żorskim szpitalu,
który nie cieszy się najlepszą opinią,
sama znam przynajmniej kilkoro dzieci urodzonych z tym roku poza nim.
Obserwuj wątek
    • mossiam --- Chłopcy --- Żory 2009 03.01.10, 21:11
      CHŁOPCY:

      14
      Mateusz

      13
      Kacper

      9
      Jakub

      6
      Karol

      5
      Dominik

      4
      Alan
      Aleksander
      Kamil
      Łukasz
      Michał
      Paweł

      3
      Bartosz
      Dawid
      Marcin
      Miłosz
      Piotr
      Szymon
      Wiktor

      2
      Damian
      Filip
      Franciszek
      Maksymilian
      Nikodem
      Oskar
      Patryk

      1
      Adam
      Adrian
      Alex
      Błażej
      Fabian
      Florian
      Gabriel
      Grzegorz
      Hubert
      Jacek
      Juliusz
      Justin
      Konrad
      Krystian
      Krzysztof
      Marek
      Marcel
      Maurycy
      Milan
      Nataniel
      Olivier
      Robert
      Tobiasz
      Tomasz
      Wojciech
      Zbigniew
      • abiela Re: --- Chłopcy --- Żory 2009 03.01.10, 21:16
        Zaskakuje mnie wysoka pozycja Karola i Dominika oraz obecność
        Juliusza, Maurycego, Tobiasza i Zbigniewa.
        • abiela BTW masz pocztę:) 03.01.10, 21:17

        • gaudencja Re: --- Chłopcy --- Żory 2009 03.01.10, 21:40
          abiela napisała:

          > Zaskakuje mnie wysoka pozycja Karola i Dominika oraz obecność
          > Juliusza, Maurycego, Tobiasza i Zbigniewa.

          Dorzuciłabym do tych imion jeszcze od siebie Floriana (bardzo in
          plus), a z żeńskich - Erykę i Konstancję (także).
      • Gość: cyprysiowa Re: --- Chłopcy --- Żory 2009 IP: *.centertel.pl 03.01.10, 21:32
        pierwsza trojka Mateusz, Jakub, Kacper to
        standard, od dawna w czołowce, staje sie to nudne!!! czasem
        wymieniaja sie z Bartoszem i Wiktorem miejscami
        zaskoczył mnie Alan, zaskoczył ale nie na "plus" co takiego
        jest w tym imieniu, nie wiem, wielu "pakistanczykow" mieszkajacych w
        uk nosiło to imie, mnie sie strasznie nie podoba
        Karol wysoko, papiez ciagle "zywy", napewno w serduchach rodakow
        Kamil wysoko, zaskoczenie na "plus" miaław w podstawowce
        jedna Kamile rocznik 80
        Popularnosc Aleksandra rosnie coraz bardziej!!!!!!
        Bartosz, Wiktor od kilku lat w czołowce i cały czas
        sie to utrzymuje
        Oskar to tez jakas "przyczepa" z zagranicy sie u nas coraz
        bardziej zakorzenia, mnie sie to strasznie niepodoba, tak samo jak
        Alan i Oliver (Olivier, Oliwier itp)
        Filip, Maksymilian to mnie cieszy i nie, cieszy bo imiona ładne ale
        lepiej zeby nie było ich za wielu
        Chciałabym poznac rodzicow małego Zbigniewa, odwazni na plus
        Justin..... a rodzice rodacy? zeby nie
        Fabian, Florian? nie nie nie
        Konrad, Tobiasz, Marcej jak najbardziej tak...

    • mossiam --- Dziewczynki --- Żory 2009 03.01.10, 21:14
      DZIEWCZYNKI:

      15
      Julia

      10
      Maja

      8
      Amelia
      Oliwia

      7
      Lena

      6
      Aleksandra
      Emilia
      Martyna
      Wiktoria

      5
      Alicja
      Magdalena

      4
      Anna
      Karolina
      Klaudia
      Laura
      Marta
      Milena

      3
      Ewelina
      Nadia
      Nicola
      Nikola
      Patrycja
      Zofia
      Zuzanna

      2
      Eliza
      Elżbieta
      Izabela
      Olga
      Paulina
      Weronika

      1
      Agata
      Amanda
      Angelika
      Bernadeta
      Eryka
      Ewa
      Gabriela
      Hanna
      Iwona
      Janina
      Kamila
      Kinga
      Konstancja
      Larisa
      Liliana
      Lilianna
      Magda
      Malwina
      Małgorzata
      Michalina
      Monika
      Natalia
      Sabina
      Samanta
      Sara
      Tatiana
      • abiela Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 03.01.10, 21:19
        Nie sądziłam, że Lena jest w Żorach aż tak popularna. Zaskakują 2
        Elżbiety, Amanda, Bernadeta Eryka!, Janina, Konstancja, Malwina i
        Sabina. In minus Samanta i Larisa.
        • Gość: KoNstancja Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 21:49
          Amanda minusa nie ma?big_grin
          Baaardzo duzo znanych mi dzieci nie wymieniłaś.Dane wg mnie zaśmiecające
          niepotrzebnie serwer bo są zmyślone.
          • mossiam Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 03.01.10, 22:24
            Dane wg mnie zaśmiecające
            > niepotrzebnie serwer bo są zmyślone.

            A na jakiej podstawie tak twierdzisz?
            Jeśli zmyślone, to nie przeze mnie,
            kieruj zażalenia do redakcji "Dziennika Zachodniego"
            lub dyrekcji szpitala.
            Nie twierdzę, że dane są w 100% wymierne,
            bo dotyczą wycinka wszystkich urodzeń,
            ale na pewno pokazują pewne tendencje,
            a i przy okazji można wyłapać parę ciekawych imion.
            • donmari-2 Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 04.01.10, 10:37
              Daje to jakieś pojęcie o ogólnych trendach
              -zaczynają pojawiać się Konstancje, rośnie popularność Mileny(w
              sumie na plus), Karola(zdecydowanie na plus) Leny(jeszcze w zeszłym
              roku poza rankingiem, w I półroczu 2009 już dwunasta!)iNadii(oba na
              minus). Ostatnio myślałam nad Leną i Nadią i doszłam do wniosku, że
              będą to sezonówki właśnie rozpoczętej dekady(za 10 lat wróżę
              im "los" np. Kariny czy Żanety,a a niedługo Nikoli.
      • Gość: bati Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 00:53
        Brawo dla:
        Bernadetty, Eryki, Konstancji, Malwinki!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.