mossiam 03.01.10, 21:10 Małe podsumowanie 2009 Niestety nie dotarłam do wszystkich numerów, pierwsze półrocze miałam niekompletne, drugie już w całości. Trzeba też mieć na uwadze, że to dzieci urodzone w jedynym żorskim szpitalu, który nie cieszy się najlepszą opinią, sama znam przynajmniej kilkoro dzieci urodzonych z tym roku poza nim. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mossiam --- Chłopcy --- Żory 2009 03.01.10, 21:11 CHŁOPCY: 14 Mateusz 13 Kacper 9 Jakub 6 Karol 5 Dominik 4 Alan Aleksander Kamil Łukasz Michał Paweł 3 Bartosz Dawid Marcin Miłosz Piotr Szymon Wiktor 2 Damian Filip Franciszek Maksymilian Nikodem Oskar Patryk 1 Adam Adrian Alex Błażej Fabian Florian Gabriel Grzegorz Hubert Jacek Juliusz Justin Konrad Krystian Krzysztof Marek Marcel Maurycy Milan Nataniel Olivier Robert Tobiasz Tomasz Wojciech Zbigniew Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: --- Chłopcy --- Żory 2009 03.01.10, 21:16 Zaskakuje mnie wysoka pozycja Karola i Dominika oraz obecność Juliusza, Maurycego, Tobiasza i Zbigniewa. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: --- Chłopcy --- Żory 2009 03.01.10, 21:40 abiela napisała: > Zaskakuje mnie wysoka pozycja Karola i Dominika oraz obecność > Juliusza, Maurycego, Tobiasza i Zbigniewa. Dorzuciłabym do tych imion jeszcze od siebie Floriana (bardzo in plus), a z żeńskich - Erykę i Konstancję (także). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyprysiowa Re: --- Chłopcy --- Żory 2009 IP: *.centertel.pl 03.01.10, 21:32 pierwsza trojka Mateusz, Jakub, Kacper to standard, od dawna w czołowce, staje sie to nudne!!! czasem wymieniaja sie z Bartoszem i Wiktorem miejscami zaskoczył mnie Alan, zaskoczył ale nie na "plus" co takiego jest w tym imieniu, nie wiem, wielu "pakistanczykow" mieszkajacych w uk nosiło to imie, mnie sie strasznie nie podoba Karol wysoko, papiez ciagle "zywy", napewno w serduchach rodakow Kamil wysoko, zaskoczenie na "plus" miaław w podstawowce jedna Kamile rocznik 80 Popularnosc Aleksandra rosnie coraz bardziej!!!!!! Bartosz, Wiktor od kilku lat w czołowce i cały czas sie to utrzymuje Oskar to tez jakas "przyczepa" z zagranicy sie u nas coraz bardziej zakorzenia, mnie sie to strasznie niepodoba, tak samo jak Alan i Oliver (Olivier, Oliwier itp) Filip, Maksymilian to mnie cieszy i nie, cieszy bo imiona ładne ale lepiej zeby nie było ich za wielu Chciałabym poznac rodzicow małego Zbigniewa, odwazni na plus Justin..... a rodzice rodacy? zeby nie Fabian, Florian? nie nie nie Konrad, Tobiasz, Marcej jak najbardziej tak... Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam --- Dziewczynki --- Żory 2009 03.01.10, 21:14 DZIEWCZYNKI: 15 Julia 10 Maja 8 Amelia Oliwia 7 Lena 6 Aleksandra Emilia Martyna Wiktoria 5 Alicja Magdalena 4 Anna Karolina Klaudia Laura Marta Milena 3 Ewelina Nadia Nicola Nikola Patrycja Zofia Zuzanna 2 Eliza Elżbieta Izabela Olga Paulina Weronika 1 Agata Amanda Angelika Bernadeta Eryka Ewa Gabriela Hanna Iwona Janina Kamila Kinga Konstancja Larisa Liliana Lilianna Magda Malwina Małgorzata Michalina Monika Natalia Sabina Samanta Sara Tatiana Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 03.01.10, 21:19 Nie sądziłam, że Lena jest w Żorach aż tak popularna. Zaskakują 2 Elżbiety, Amanda, Bernadeta Eryka!, Janina, Konstancja, Malwina i Sabina. In minus Samanta i Larisa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KoNstancja Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 21:49 Amanda minusa nie ma? Baaardzo duzo znanych mi dzieci nie wymieniłaś.Dane wg mnie zaśmiecające niepotrzebnie serwer bo są zmyślone. Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 03.01.10, 22:24 Dane wg mnie zaśmiecające > niepotrzebnie serwer bo są zmyślone. A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jeśli zmyślone, to nie przeze mnie, kieruj zażalenia do redakcji "Dziennika Zachodniego" lub dyrekcji szpitala. Nie twierdzę, że dane są w 100% wymierne, bo dotyczą wycinka wszystkich urodzeń, ale na pewno pokazują pewne tendencje, a i przy okazji można wyłapać parę ciekawych imion. Odpowiedz Link Zgłoś
donmari-2 Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 04.01.10, 10:37 Daje to jakieś pojęcie o ogólnych trendach -zaczynają pojawiać się Konstancje, rośnie popularność Mileny(w sumie na plus), Karola(zdecydowanie na plus) Leny(jeszcze w zeszłym roku poza rankingiem, w I półroczu 2009 już dwunasta!)iNadii(oba na minus). Ostatnio myślałam nad Leną i Nadią i doszłam do wniosku, że będą to sezonówki właśnie rozpoczętej dekady(za 10 lat wróżę im "los" np. Kariny czy Żanety,a a niedługo Nikoli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bati Re: --- Dziewczynki --- Żory 2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 00:53 Brawo dla: Bernadetty, Eryki, Konstancji, Malwinki! Odpowiedz Link Zgłoś