beatulek 25.07.12, 22:29 Podoba się Wam. Znam chłopaka już 4 lata i do tej pory myślałam, że to nie jest jego imię a jedynie przydomek. Jego mama dziś wyprowadziła mnie z błędu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niwius Re: Ścibor 25.07.12, 23:34 Brzmi ładnie, aczkolwiek kojarzy mi się z drwalem Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: Ścibor 26.07.12, 01:30 Mam znajomą o nazwisku "Ścibior", więc dla mnie Ścibor wyjątkowo na imię się nie nadaje. Poza tym kojarzy mi się ze szczypiorem (i imię, i nazwisko ). Ale doceniam, że oryginalne i słowiańskie. Odpowiedz Link Zgłoś
misiu.stefan Re: Ścibor 26.07.12, 09:14 Nie przepadam za imionami, które kojarzą się z ksywką Miałam kolegę, który nazywał się "Ondrasz" - też przez długi czas myślałam, że to przezwisko Odpowiedz Link Zgłoś
aneladgam Re: Ścibor 26.07.12, 11:00 beatulek napisała: > Podoba się Wam. nieprawda, mnie się w ogóle nie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: Ścibor 26.07.12, 12:37 Miałam ochotę na taki sam komentarz, ale sobie pomyślałam, że nie będem siem czepiać Odpowiedz Link Zgłoś
ronalilly Re: Ścibor 26.07.12, 11:39 Sama bym nie nadała. Ale mam szalenie miłe skojarzenia z tym imieniem, znam jednego Ścibora. Odpowiedz Link Zgłoś
beatulek Re: Ścibor 26.07.12, 14:27 imieniny 11 września 14 listopada Mnie też się tak sobie podoba. Zapytałam tylko. Koleżanka powiedziała, że dała tak na złość ojcu. Przykre wiem, nie ukrywałam przed nią tego iż uważam że głupio zrobiła. No ale jej decyzja. Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: Ścibor 26.07.12, 14:52 beatulek napisała: > Koleżanka powiedziała, że dała tak na złość ojcu. ok ... Odpowiedz Link Zgłoś