abiela 14.10.05, 15:26 Podobnie jak Sebaldus, odkrycie z gazetki parafialnej. Mnie sie kojarzy niezmiennie z Jaskiniowcami, ale z durgiej strony to dosc ciekawe imie. Co sadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agi40 Re: Wilma 14.10.05, 15:32 Mnie tez tylko z zona Freda Choc jak sie zastanowic i wsluchac. Nie takie zle, choc dla mnie kategoria "neutralne". P.S. wyslalam Ci wiadomosc na priv Odpowiedz Link Zgłoś