14.10.05, 15:26
Podobnie jak Sebaldus, odkrycie z gazetki parafialnej.
Mnie sie kojarzy niezmiennie z Jaskiniowcami, ale z durgiej strony to dosc
ciekawe imie. Co sadzicie?
Obserwuj wątek
    • agi40 Re: Wilma 14.10.05, 15:32
      Mnie tez tylko z zona Fredasmile
      Choc jak sie zastanowic i wsluchac. Nie takie zle, choc dla mnie
      kategoria "neutralne".

      P.S. wyslalam Ci wiadomosc na priv
    • agi40 Re: Wilma 19.10.05, 13:02
      A teraz jeszcze dodatkowo z huraganem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.