niula01 24.07.06, 15:11 Jak odbieracie to imię? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olianka Re: Nawojka 24.07.06, 22:04 Bardzo bardzo bardzo mi się podoba. Ale niestety rymuje się z nazwiskiem mojego M. Odpowiedz Link Zgłoś