24.07.06, 15:11
Jak odbieracie to imię?
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: Nawojka 24.07.06, 15:15
      Byl kiedys watek o tym imieniu...
    • trrruskawa Re: Nawojka 24.07.06, 18:31
      Bardzo mi sie podoba.
      • abiela Re: Nawojka 24.07.06, 21:22
        Mnie sie podoba.
        • olianka Re: Nawojka 24.07.06, 22:04
          Bardzo bardzo bardzo mi się podoba. Ale niestety rymuje się z nazwiskiem mojego
          M.sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.