das.krokodil 26.08.07, 22:40 Co myslicie o tym imieniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abiela Re: Maurycy 26.08.07, 22:44 Nie jets moiom ulubionym, ale generlanie lubię imiona kończące się na -y. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malwina Re: Maurycy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 23:43 Podoba mi się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makowa_panienka Re: Maurycy IP: *.nat.tvk.wroc.pl 27.08.07, 00:09 Jedno z najbardziej lubianych Odpowiedz Link Zgłoś
wrzesien2007 Re: Maurycy 27.08.07, 01:55 mi tez sie bardzo podoba, a dodatkowo mialam kumpla w pracy Maurycego, fajny czlowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
barcellona Re: Maurycy 27.08.07, 12:03 Świetne imię, na mojej liście i to w pierwszej trójce. Nie wiemy jeszcze kto mieszka u mnie w brzuszku, więc dyskusje imiennicze zostały odłożone do olejnego USG. Ale Maurycy ma spore szanse, zaraz obok Bernarda i Leona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tormentiol Re: Maurycy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 22:30 Oooo, z tej trojcy zdecydowanie Maurycy jest najlepszy (moim zdaniem). Piękne imię, takie dostojne i ponadczasowe. Jak można zdrabniać Maurycego? Moryc? Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: Maurycy 27.08.07, 22:33 Ja znałam nastolatka Maurycego i mówiono na niego z angielska Moris Odpowiedz Link Zgłoś
mal_art Re: Maurycy 28.08.07, 14:35 Na znajomego ośmioletniego Maurycego mawia się Rycek, ale najczęściej pełną formą. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Maurycy 07.09.07, 20:08 Gość portalu: tormentiol napisał(a): > Jak można zdrabniać Maurycego? Moryc? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12924&w=12392588&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chillianna Re: Maurycy IP: *.dip.t-dialin.net 08.09.07, 21:34 Znam Maurycego. Bardzo fajny i oryginalny chłopak. Też zastanawiam się nad tym imieniem Odpowiedz Link Zgłoś