olianka Re: Natalian 18.09.07, 12:12 Zbyt podobne do popularnej Natalii. Może Natanael? Odpowiedz Link Zgłoś
manarai Re: Natalian 18.09.07, 12:21 ...a jest takie imię w ogóle? Polska Wikipedia go nie notuje, nie podaje go też serwis behindthename. Imię męskie pokrewne Natalii, które pojawia się na Wikipedii, to Natalis - czy o to chodziło? Moim zdaniem Natalian jest w brzmieniu tak mało męski, że nawet mimo tego, że nie odstręcza, nie nadałabym go własnemu synowi. Natalis - może minimalnie lepszy pod tym względem, ale za to kojarzy się z Witalisem, wywoływałoby to pomyłki. W kwestii Nataliana jestem na nie. Natanael lub Nataniel lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
natkas1 Re: Natalian 18.09.07, 12:33 Znalazłam to imię na edziecko,więc wydaje mi się że takie imię istnieje.A co do Natanaela...znam osobiście dziecko o takim imieniu i budzi to imię we mnie złe skojarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dee Re: Natalian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.07, 13:27 Jest nawet fajne, ale osobiście dużo bardziej podoba mi sie Nataniel. Odpowiedz Link Zgłoś
agless Re: Natalian 18.09.07, 18:31 Ja tez wole Nataniel niz natalian. Natalian brzmi dla mnie jakbys miala problem z akceptacja plci swojego dziecka (nawet jesli tak nie jest), tak mi po prostu przychodzi do glowy, ze poznajac Nataliana od razu pomyslalabym ze to miala byc dziewwczynka, tylko nie wyszla. Odpowiedz Link Zgłoś