first.kanalia 25.11.09, 01:16 idz sobie porzadzic na erec ,lazisz od watku do watku, jak pijana lajza i czepiasz sie ludzi. tam jest forum twojej panci to tam mow co ludzie maja pisac, albo czy maja spac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marouder.eu Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:53 Och, jeszcze przez chwile bede. Coz wiec? Odpowiedz Link Zgłoś
first.kanalia Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:59 marouder.eu napisał: > Och, jeszcze przez chwile bede. Coz wiec? maruder to naprawde jest chore.w koncu to nie jest prywatny folwark dany twoj i pozarskiego. przez dane odeszlo juz tyle ludzi ,do czego chcecie doprowadzic? to forum i tak praktycznie zdycha. a jak twoje sledztwo sherlocku? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 02:12 Moje sledztwo doprowadzilo do poznania pierwotnej tozsamosci cr00ta i pozwolenia mu wyjscia moze bez twarzy dla znanych mu (czesci) osob ale i bez sensacji. Nidy nie taktowalem go jak folwarku. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 02:18 marouder.eu napisał: > Moje sledztwo doprowadzilo do poznania pierwotnej tozsamosci cr00ta i pozwoleni > a > mu wyjscia moze bez twarzy dla znanych mu (czesci) osob ale i bez sensacji. Nid > y > nie taktowalem go jak folwarku. alez tak, widac to bylo dzis, nawet do watka cepa sie czepnales,a mowa byla o cukierkach.zmeczona juz jestem podesle ci jeszcze cos i ide spac. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: juz niedlugo 25.11.09, 02:21 tak beda sie ubierac kobiety w europie, GW powoli nas przygotowuje wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7283233,Pokaz_mody_muzulmanskiej.html Odpowiedz Link Zgłoś
first.kanalia Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:45 1zorro-bis napisał: > ladnie. Moja zona sie ucieszy.... zamow jej na tychmiast ten kostium kapielowy,zrobi furore na plazy, a jak sie opali Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:49 Gini. W ogóle nie sypiasz? Nie traktuj tylko tego jako zaczepki. Poważnie pytam. Odpowiedz Link Zgłoś
first.kanalia Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:57 amamit napisała: > Gini. W ogóle nie sypiasz? Nie traktuj tylko tego jako zaczepki. > Poważnie pytam. ostatnio tak, ale dzis nie od dwoch dni przez bruksele przechodza jakies tornada,ta noic byla koszmarna. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:05 No i? Widać, że albo nie spała wcale, albo bardzo krótko. Po godzinach postów. Naprawdę współczuję. Odpowiedz Link Zgłoś
first.kanalia Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:03 1zorro-bis napisał: > mnie czy zonie? mozesz kupic dwa jeden dla siebie jeden dla zony jak tak bardzo ci sie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:56 Opalanie się jest szkodliwe. Rak skóry itd. A poza tym dziewczyny z niektórych nacji mają już wrodzoną opaleniznę, to po cholerę im jeszcze smażyć się na słońcu. Trochę się popocą, to im dobrze zrobi na figurę. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:58 chyba tak zrobie....Nie bedzie miala oparzen.... Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:00 tak tez jest fajnie. Dla niektorych..... Odpowiedz Link Zgłoś
odszczurzacz Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 09:28 marouder.eu napisał: > Moje sledztwo doprowadzilo do poznania pierwotnej tozsamosci cr00ta i pozwoleni > a > mu wyjscia moze bez twarzy dla znanych mu (czesci) osob ale i bez sensacji. Nid > y > nie taktowalem go jak folwarku. Colombo? Odpowiedz Link Zgłoś
first.kanalia Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 19:13 sherlock maruda jezeli juz, i co z tym sledztwem, winny juz za kratkami? Odpowiedz Link Zgłoś