25.11.09, 01:16
idz sobie porzadzic na erec ,lazisz od watku do watku, jak pijana
lajza i czepiasz sie ludzi.
tam jest forum twojej panci to tam mow co ludzie maja pisac, albo
czy maja spac.
Obserwuj wątek
    • marouder.eu Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:29

      • first.kanalia Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:44
        nie chce mi sie.
        • first.kanalia Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:46

          • marouder.eu Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:53
            Och, jeszcze przez chwile bede. Coz wiec?
            • first.kanalia Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 01:59
              marouder.eu napisał:

              > Och, jeszcze przez chwile bede. Coz wiec?

              maruder to naprawde jest chore.w koncu to nie jest prywatny folwark
              dany twoj i pozarskiego.
              przez dane odeszlo juz tyle ludzi ,do czego chcecie doprowadzic?
              to forum i tak praktycznie zdycha.
              a jak twoje sledztwo sherlocku?
              • marouder.eu Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 02:12
                Moje sledztwo doprowadzilo do poznania pierwotnej tozsamosci cr00ta i pozwolenia
                mu wyjscia moze bez twarzy dla znanych mu (czesci) osob ale i bez sensacji. Nidy
                nie taktowalem go jak folwarku.
                • gini Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 02:18
                  marouder.eu napisał:

                  > Moje sledztwo doprowadzilo do poznania pierwotnej tozsamosci
                  cr00ta i pozwoleni
                  > a
                  > mu wyjscia moze bez twarzy dla znanych mu (czesci) osob ale i bez
                  sensacji. Nid
                  > y
                  > nie taktowalem go jak folwarku.

                  alez tak, widac to bylo dzis, nawet do watka cepa sie czepnales,a
                  mowa byla o cukierkach.zmeczona juz jestem podesle ci jeszcze cos i
                  ide spac.
                  • gini Re: juz niedlugo 25.11.09, 02:21
                    tak beda sie ubierac kobiety w europie, GW powoli nas przygotowuje


                    wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7283233,Pokaz_mody_muzulmanskiej.html
                    • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:34
                      ladnie. Moja zona sie ucieszy....
                      • first.kanalia Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:45
                        1zorro-bis napisał:

                        > ladnie. Moja zona sie ucieszy....

                        zamow jej na tychmiast ten kostium kapielowy,zrobi furore na plazy,
                        a jak sie opali
                        • amamit Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:49
                          Gini. W ogóle nie sypiasz? Nie traktuj tylko tego jako zaczepki.
                          Poważnie pytam.
                          • first.kanalia Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:57
                            amamit napisała:

                            > Gini. W ogóle nie sypiasz? Nie traktuj tylko tego jako zaczepki.
                            > Poważnie pytam.

                            ostatnio tak, ale dzis nie od dwoch dni przez bruksele przechodza
                            jakies tornada,ta noic byla koszmarna.
                            • amamit Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:58
                              To współczuję.
                              • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:59
                                mnie czy zonie?
                                • amamit Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:00
                                  Gini. Zarwanych nocy.
                                  • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:02
                                    acha. Ale juz ranek przeciez....
                                    • amamit Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:05
                                      No i? Widać, że albo nie spała wcale, albo bardzo krótko. Po godzinach postów.
                                      Naprawdę współczuję.
                                      • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:07
                                        tak to jest, jak kobitka sama....
                                • first.kanalia Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:03
                                  1zorro-bis napisał:

                                  > mnie czy zonie?

                                  mozesz kupic dwa jeden dla siebie jeden dla zony jak tak bardzo ci
                                  sie podoba
                                  • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:08
                                    dla siebie juz mam....
                        • cepekolodziej Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:56

                          Opalanie się jest szkodliwe. Rak skóry itd.

                          A poza tym dziewczyny z niektórych nacji mają już wrodzoną opaleniznę,
                          to po cholerę im jeszcze smażyć się na słońcu. Trochę się popocą, to im
                          dobrze zrobi na figurę.

                          smile
                          • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:59
                            no wlasnie....
                        • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:58
                          chyba tak zrobie....Nie bedzie miala oparzen....
                    • cepekolodziej Re: juz niedlugo 25.11.09, 06:54

                      Niekoniecznie. Bo może tak:

                      https://andrejpalinsky.com/images/Arabic_Belly_Dancer_01.jpg
                      • 1zorro-bis Re: juz niedlugo 25.11.09, 07:00
                        tak tez jest fajnie. Dla niektorych.....
                • odszczurzacz Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 09:28
                  marouder.eu napisał:

                  > Moje sledztwo doprowadzilo do poznania pierwotnej tozsamosci cr00ta i pozwoleni
                  > a
                  > mu wyjscia moze bez twarzy dla znanych mu (czesci) osob ale i bez sensacji. Nid
                  > y
                  > nie taktowalem go jak folwarku.

                  Colombo?
                  • 1zorro-bis Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 18:40
                    Kapitan Kloss....
                    • first.kanalia Re: Wyspij sie jednak:)/nt 25.11.09, 19:13
                      sherlock maruda jezeli juz, i co z tym sledztwem, winny juz za
                      kratkami?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka