Dodaj do ulubionych

Hasz o powadze państwa

11.02.10, 15:16
..."Okazało się że powagę państwa ratuje Lepper a podważa Komorowski,
Rokita i Tusk. Jeszcze nie zauważyliście?...

forum.gazeta.pl/forum/w,13,36763068,36769855,_O_co_mi_biega_.html

Andrzej Lepper skazany za seks w Samoobronie. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim
skazał byłego wicepremiera (w rządzie Jarosława Kaczyńskiego) na 2 lata i 3
miesiące kary bezwzględnego więzienia za przyjmowanie korzyści o
charakterze seksualnym.

www.dziennik.pl/wydarzenia/article547359/Lepper_idzie_do_wiezienia_za_seks.html
Obserwuj wątek
    • rycho7 Re: Hasz o powadze państwa 11.02.10, 15:25
      pan.scan napisał:

      > za przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym.

      Nie zastanowiles sie zanim napisales o powadze. Czy wywaliles za drzwi swoja
      kobite aby uniknac "korzysci"?

      Ja jako bandyta woluntaryzmu biurw bede powtarzal jak Chomeini na emigracji
      polaczkolandie nalezy unicestwic.

      Nie jest to poparcie dla Leppera. To samoobrona.
      • hasz0 Przeczytaj tekst JESZcze raz prostaku__zajmij się> 11.02.10, 15:54
        "W rozmowie z nią Hoegstroem wyraził jednak wątpliwość, czy może
        polegać na polskim systemie prawnym. "Polska policja kilkakrotnie
        złamała umowy, jakie zawarliśmy w trakcie śledztwa" - skarżył się
        Hoegstroem.

        Powiedział też, że jak dowiedział się z polskich źródeł, jeden z
        polskich prokuratorów groził mu, mówiąc w mediach, że chce go
        zamknąć w zemście za los krewnych, którzy byli więźniami Auschwitz.


        Według dziennikarki, która rozmawiała z Hoegstroemem, podejrzany
        jest przestraszony. "Boi się polskiego wymiaru sprawiedliwości, ale
        zapowiada, że będzie współpracować" - mówi Simone Hansen.


        Hoegstroem ostatnio zameldowany był w centrum Sztokholmu, wcześniej
        mieszkał w Karlskronie na południu Szwecji.

        O tym, czy Szwed po ewentualnym zatrzymaniu zostanie przekazany
        stronie polskiej będzie musiał jeszcze zadecydować szwedzki sąd.

        Tablica z historycznym napisem "Arbeit macht frei" znad bramy byłego
        niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau została skradziona 18
        grudnia 2009 roku. Napis odnaleziono kilkadziesiąt godzin później we
        wsi koło Torunia. Przestępcy pocięli go na trzy części. O udział w
        kradzieży podejrzanych jest pięciu Polaków. Z ustaleń prokuratury
        wynika, że mężczyźni działali na zlecenie pośrednika ze Szwecji,
        Andersa Hoegstroema. Został on zidentyfikowany przez krakowską
        prokuraturę na podstawie informacji ze Szwecji i po rozpoznaniu go
        przez dwóch podejrzanych. Na tej podstawie wydano postanowienie o
        przedstawieniu mu zarzutu podżegania do kradzieży napisu. Po
        uzyskaniu z sądu decyzji o zastosowaniu 14-dniowego aresztu
        prokuratura wydała za nim list gończy, który jest podstawą do ENA.

        (ap, zel)
        • hasz0 ________Archiwum X POmówień słoików 11.02.10, 15:56

          "naruszanie czyichś najgłębszych uczuć jest moralnie
          naganne
          ,

          jednak..........( i tu lanie wody wg metody Sekuły>
          .........
          .................................
          słowo "naganne" nie wywodzi się od sowa "nagan". Ktoś obrażony,
          znieważony czy w jakikolwiek inny sposób skrzywdzony powinien się
          odwoływać do wymiaru sprawiedliwości, a nie podlegać
          natychmiastowemu odstrzałowi na podstawie nie widomo przez kogo
          ustalonych granic, co mu wolno mówić, a co nie.
          O tym będzie w następnym komentarzu do twojego łaskawego postu.

          > Wszystko ma swój sens wolność słowa też > - ma być pożyteczna i
          wnosić albo coś nowego, istotnego, wartościowego, inspirującego
          itd.

          I tu jest kluczowa sprawa: kto, na podstawie jakich kryteriów i w
          jaki sposób ma oceniać, czy wnosi, czy nie. I co zrobić z tym, co
          nie wnosi (bo np. nikt tego jeszcze nie rozumie - jak ekscesów
          Mozarta, stwierdzenia o kulistości i ruchu Ziemi wokół Słońca,
          odkrycia przedmiotów sprzed "stworzenia świata", czyli starszych niż
          4 tys. lat czy też wystąpień impresjonistów).

          Zadawałem ci pytanie, myszeczko, jak to widzisz, jeśli chcesz
          kontroli wypowiedzi - podaj procedury, kryteria, sposoby - lecz ty
          nie masz widać na ten temat nic do powiedzenia.

          > Jeśli wolność słowa ma słuzyć tylko degeneratom i chamom, których
          nie można > niczym obrazić ani w żaden sposób sprofanować czy
          sprowokować... Można ich pozwać i żadać zadośćuczynienia.

          > to staje się ta wolność - NIESYMETRYCZNA DLA RESZTY -
          uprzywilejowuje CHAMSTWO DEGNERACJĘ I RUJĘ PORÓBSTWO a
          dysktyminuje i znieważa normalnych! > Więc zaprzecza zasadzie
          WOLNOŚCI - bo normalni i przyzwoici z niej nie > korzystają w tym
          samym stopniu co CHAMY!

          Ty jesteś solidarny???!!! Chcesz dzielić ludzi na lepszych
          i gorszych? Chciałbyś zamknąć gębę arbitralnie wybranym niektórym?

          > __________ROZUMIESZ BARANIE I PROSTAKU?______________

          Nie, bo nie przedstawiłeś żadnych argumentów, zaledwie jakieś ślepe
          emocje. W każdym działaniu trzeba rozważyć korzyści i straty. Moim
          zdaniem w wypadku ograniczenia swobody wypowiedzi straty są znacznie
          większe niż zyski.

          > A teraz pytanie w Twoim stylu:
          >
          > Gdy pijesz te swoje szampany z kawiorem to masz w jelicie grubym
          > ...o?
          > MASZ CZY NIE?
          > _ODPOWIADAJ SMAKOSZU!!!!!

          Chodzi ci o radio, piwo, bydło czy oko? No i widzisz, jak
          narzuciwszy sobie ograniczenie wolności wypowiedzi ograniczyłeś
          jednocześnie klarowność przekazu.
          No więc co ma być w tym jelicie grubym? Auto?

          > Nie mający nic istotnego do powiedzenia stosują Twoją metodę:
          > wulgarnego obrażania, spoufalania się by napluć z bliska,
          > obrazić słowem, gestem, obrazem - i czują sie ważni i lepsi od
          oplutego! > Tylko w czym? Jestes liberał? Walczysz o wolność słowa
          ?
          > SMACZNEGO NIERÓWNEGO!

          Jestem liberał (konserwatywny). Walczę o wolność słowa. Dziękuję,
          drogi Haszu.
          Smacznego równiutkiego socjalistycznego równego. Bo
          jesteś socjalistą, jak
          widać. Czyż nie?
          • hasz0 ________Przestańcie SZkodzić Polsce!__________ 11.02.10, 16:04
            PO-pluwacze i Kretacze z

            AKCJI NIGDY WIECEJ PiS


            "Jest ona prowadzona pod hasłem "Zrobimy wszystko, aby PiS nie
            wrócił już do władzy! Kampania społeczna" - czytamy w "Naszym
            Dzienniku".

            W ramach akcji zamieszczane są obraźliwe, a nawet wulgarne wpisy
            pod adresem polityków i wyborców Prawa i Sprawiedliwości
            , a
            także fotomontaże. Członkinią grupy była poseł PO Agnieszka Pomaska,
            a niektórzy uczestnicy kampanii jawnie deklarują się jako zwolennicy
            partii Donalda Tuska.

            http://www.polskieradio.pl/_files/20091104142225/2009110803415598_180
.jpg


            LINK
            • rycho7 Re: ________Przestańcie SZkodzić Polsce!_________ 11.02.10, 17:10
              hasz0 napisał:

              > AKCJI NIGDY WIECEJ PiS

              Polska to Hasz. Dlaczego mialbym dbac o interesy Hasza?

              > ZROZUMIAŁES PALANCIKU śMieiu ze słoiczka akcji anty-PiS

              Tak Tadeuszku, my wlasnie dlatego cenimy kulture pisdzielcow.
        • rycho7 Re: Przeczytaj tekst JESZcze raz prostaku__zajmij 11.02.10, 17:06
          hasz0 napisał:

          > "W

          Jasniej?

          To jest samoobrona przed haszyzmem.
    • wikul Re: Hasz o powadze państwa 11.02.10, 20:12
      pan.scan napisał:

      > ..."Okazało się że powagę państwa ratuje Lepper a podważa
      Komorowski,
      > Rokita i Tusk. Jeszcze nie zauważyliście?...
      >
      > forum.gazeta.pl/forum/w,13,36763068,36769855,_O_co_mi_biega_.html
      >
      > Andrzej Lepper skazany za seks w Samoobronie. Sąd w Piotrkowie
      Trybunalskim
      > skazał byłego wicepremiera (w rządzie Jarosława Kaczyńskiego) na 2
      lata i 3
      > miesiące kary bezwzględnego więzienia za przyjmowanie korzyści o
      > charakterze seksualnym.
      >
      >
      www.dziennik.pl/wydarzenia/article547359/Lepper_idzie_do_wiezienia_za
      _seks.html


      Pełna nobilitacja Lepperyzmu i haszyzmu !
      • hasz0 IQ=? POtrafisz czytać ze Zrozumieniem Tłumoku? 11.02.10, 20:15

        Czy tak jak Scan 68
        • pan.scan To znaczy jak jest teraz tą powagą twego państwa 11.02.10, 20:27
          tzw. "IV RP", wicepremier Lepper wkrótce w pudle więc będzie ją uosabiał na
          wolności poseł Łyżwiński?
        • wikul Re: IQ=? Potrafisz czytać ze Zrozumieniem Tłumoku 11.02.10, 20:31
          hasz0IQ napisał:

          >
          > Czy tak jak Scan 68


          Do mnie sie zwaracasz, psycholu ? Dawno cię nie opie...łem ?
          Tęsknisz do tego, spamerska pacyno ?
          • hasz0 nie jojcz jak przygłup czytaj ze zrozumieniem 11.02.10, 20:37
            blagam Cię na pamięć ANTY- pochodu 1968 1 Maja we Wrocławiu...
            zdjęcia prosiłeś?
          • nie20006 __Wikulku jak Polacy chca topić niemeickie dzieci? 12.02.10, 08:17
            TAKI własnie link z kolejnym OSZCZERSTWEM
            polskiego narodu z F. "Kraj" tu przywlokłeś!

            N_____I_______E______P_____R_______A_____W____D_____A?

            Moze klepiej zgniła moralnei kreaturo wyjaśnisz Scanowi

            że wyzwisko "Miecio " do uczestnika anty_POCHODU w 1968 r.
            ktory
            poniósł srogie sankcje, skutkujące przesladowaniem w zakładach pracy
            przez awansowanych tłumoków-kapusiów i nie tylko w PRL-u ale
            i w III RP ...

            świadczy oz stopniu ZNIKCZEMNIENIA załganego plwacza
            a nei opluwanego?

            Może wyjasniłbys osłowi, nie znajacemu HISTORII NAJNOWSZEJ
            jak Metronex wydawał paspzorty dla fachowców do Czechosłowacji w
            1982 r?

            szmato! pisałeś tu że żonę miales w Centrali Handlu Zagranicznego
            Metrnex ...i milczysz widząc jawne kłamstwa
            słuzące do oszczerstw?
            • rycho7 Re:Wikulku jak Polacy chca topić niemeickie dzieci 12.02.10, 10:13
              nie20006 napisała:

              > TAKI

              Z tytulu wychodzi mi, ze jak sie Tadeuszku onanizujesz to sadzisz, ze to tez
              jest pedofilia. Faktycznie seks miesci sie miedzy uszami. Nawet dewiacyjny.
        • hasz0 potrafisz czytać ze Zrozumieniem Tłumoku pytam raz 11.02.10, 20:35
          SCAN TWIERDZI, ŻE JA TAK NAPISALEM:

          ..."Okazało się że powagę państwa ratuje Lepper a podważa
          Komorowski, Rokita i Tusk. Jeszcze nie zauważyliście?...


          ____________znajdź ten fragment......oszczerco!!!!!!!

          Z kulturą Sobiesiaka wobec CBA i Sekuły Po-zwalającego na poważanie
          STRUKTUR PAŃSTWA POLSKIEGO <--
          • pan.scan Tu, w poniższym linku, pacyniarzu 11.02.10, 20:44
            13 i 14 wiersz licząc od góry: jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć,
            siedem, osiem, dziewięć, dziesięć, jedenaście, dwanaście i uwaga:
            trzynaście (13) oraz czternaście (14).

            A jeśli stoisz na głowie, co zdarza ci się już permanentnie - to wiersze
            drugi i pierwszy.

            forum.gazeta.pl/forum/w,13,36763068,36769855,_O_co_mi_biega_.html
            • hasz0 Ty pacyniarzu zbiorowy NIE2006 + inne__cenzorze Ty 11.02.10, 21:07

              ________________bezrozumny!

              __________P_______E______R_____C___E__P_C_J_A!
              ci sie zawęziła aż TAK na starość?.niemoto?

              ############################################
              CAŁOŚĆ...patrz na kontekst...a nei jak CENZOR _osobno czy każde
              zdanie...nie obraża Stalina Bermana Minca Bieruta Gomułki
              Jaruzelskiego..Kiszczaka


              Aż taki jesteś tępak by się KOMRPMITOWAĆ iq w małym słoiku?
              .......................
              O proste, klarowne refleksje.
              Nie komorowane, haniowane, rokitowane i nie tuskowane.
              TU BARANIE I OŚE JEDEN______->
              Że żadna z Waszych hiobowych, czczych przepowiedni sie nie
              sprawdziła.


              TU 2 zdanie OŚLE TŁUMOKU jedeN---->
              Ze Lepper nie został nie tylko vice-premierem, ale nikt z
              SO nie został ministrem. Nie mówiąc o LPRze który nawet
              tego nie żadał
              .

              Że ucięcie aneksem kupczenia, wystawiania rachunków, psucia państwa,
              zgniłego kompromisu, obstrukcji sejmowej, zdrady i Targowicy -
              destrukcyjne głosowania razem z nieodpowiedzialnymi i złosliwymi PO
              i SLD (duży becik), nieliczenie się z uprawnieniami Marszałka i
              nieposłuszeństwo obywatelskie... posłów - nielegalnego równoległego
              wyboru drugiego marszałka ze złamaniem Konstytucji jest...wg Waszej
              partii samozwańczo określonej, "mądrych i szlachetnych"
              oraz "autorytetów" "wolnych" mediów...szkodliwą farsą.

              Okazało się że powagę państwa ratuje Lepper a podważa Komorowski,
              Rokita i Tusk.
              Jeszcze nie zauważyliście?

              ########################################################
              MAM CI DOKŁDNIEJ WYTŁOMACZYC?
              ...to podaj adres ........przyjadę!
              • piq no i widzisz, bidastwo ty nasze, tadziusiu... 11.02.10, 22:21
                ...przenaj... nasz, co też to nie napiszesz, to zawsze walisz sobie ze
                służbowego nagana we własne qślawe qlano. A potem polewasz ranę pianą cieknącą z
                twarzoczaszki. Muszę przyznać, że zawsze niezmiernie mnie to bawi.
                • aquanetowiec ______Jojczy jobowane przez siebie-bidastwo ty nos 12.02.10, 00:07
                  TAK RZADKIEGO (RZADOKO SPOTYKANEGO) IDOIO_KRETYNA ZE SWIEĘCĄ

                  NIE ZNAJDZIESZ!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Ironia ty oszczerczy kapusiu wiesz co znaczy........? Nie....?


                  [b].......no to klops jaka z tarczą....F16
                  ....rura i GAZ-Rurka-promem w świnio-podej-Ujsciu a stocznią w
                  Gdyni...paniał


                  wsie budje po 20037 roku. np. gotowosć bojowa...allbo
                  bezpieczenstwo energet. czy pracy!!! albo zdrowia (w tym
                  psychicznego) szmatko kapusiowa ty.
                  [/b]
                  #############################################################

                  ____przeanalizuj IRONIĘ = odwrotną treść OD ZARZUTU
                  Scana!___
                  ______________Tłumok Scan iq=?---Cenozr wyciniarz!
                  hasz0 11.02.10, 21:11 Odpowiedz
                  Że żadna z Waszych hiobowych, czczych przepowiedni sie nie
                  sprawdziła.


                  TU 2 zdanie OŚLE TŁUMOKU jedeN---->

                  Ze Lepper nie został nie tylko vice-premierem, ale nikt z
                  SO nie został ministrem. Nie mówiąc o LPRze który nawet
                  tego nie żadał.


                  ---------------czepiłeś się jak pijany płotu CENOZRZE?
                  ---ale nie tego zdania!__---------------------------
                  • hasz0 ________________piq i Scan dwóch ....?____________ 12.02.10, 06:57
                    __________No i co kretynki moje DWA?

                    IRONII "mędrcy"
                    nie zuważyliscie obaj w linku, którym Scan zaatakował

                    ______________swój słoik z z iq?__________

                    ______________Tłumok Scan iq=?---Cenzor wyciniarz!
                    hasz0 11.02.10, 21:11

                    oto zdanie mego cyowanego przez Scana postu
                    i wcale nie ... 3. 4. 5. 6. 7. ...ani 14te!!!!!!!!
                    ale 1-sze kapusiu jeden z drugi:

                    "Że żadna z Waszych hiobowych, czczych przepowiedni sie nie
                    sprawdziła."


                    TU 2 zdanie OŚLE TŁUMOKU jedeN---->

                    "Ze Lepper nie został nie tylko vice-premierem, ale nikt z
                    SO nie został ministrem. Nie mówiąc o LPRze który nawet
                    tego nie żadał."

                    ---------------czepiłeś się jak pijany płotu CENZORZE?
                    ---ale nie tego zdania!__---------------------------
                    • hymenos Re: piq i Scan dwóch ....? Nie 2, 3 a nawet 4. 12.02.10, 09:53
                      To nie jest problem w tym, czy to była ironia czy nie a w tym, że
                      wyparłeś się swoich własnych słów. Swojej własnej ironii. Pozbądź
                      się wszystkich klonów, pisz w temacie wątku, nie twórz dziesiątek
                      wątków, które nie wnoszą nic nowego. Nie panujesz nad tym wszystkim,
                      co sam tworzysz.
                      • haszszachmat __jesteś chory? Hymenie?...cytuję swoje słowa!!!!! 12.02.10, 17:13
                        hymenos napisał:

                        > To nie jest problem w tym, czy to była ironia czy nie a w tym, że
                        > wyparłeś się swoich własnych słów.

                        GDZIE SIĘ WYPARŁEM WŁASNYCH SŁOW?
                        jakiś link?

                        ...Odpowiedz czy to Ty jesteś ten sam hymen
                        ...........
                        #################################################################
                        _______PIEWCO WOLNOSCI....ustanawiasz
                        pełen hipoktyzji i niezrozumienia swojej roli na tym padole
                        następne, CORAZ kuriozalniejsze, kolejne ZAKAZY wolności działania
                        ____________________WOLNEGO________________
                        ______________ człowieka!!!!!!!!!!!!_______________


                        Poczatkowo sadząc, ze to Ty jesteś ten sam Hymen z Ariadną
                        ktory sie obruszył na piczyste posty...trakwowałęm Cię jak człowieka
                        rozumnego. W tej chwili złudzenia wyparowały!
                    • andrzejg to pewnikiem też ironia 12.02.10, 10:10
                      > "Ze Lepper nie został nie tylko vice-premierem, ale nikt z
                      > SO nie został ministrem. Nie mówiąc o LPRze który nawet
                      > tego nie żadał."

                      pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Lepper

                      Dzieki ci haszu za okazję do odrobiny smiechu z samego rana
                      A.
                      • haszszachmat _AG Ty naprawdę nie rozumiesz że nie zrozumiałeś? 12.02.10, 17:21
                        ............jakie proste z Was konstrukcje!

                        Jesteście PRAWDZIWYMI mnogimi bliźniakami Wy wyborcy
                        Platformy:

                        _______jak Sekuła, co młóci całkiem PO-dobnie, bo
                        konstrukcja do młócenia
                        - by skuteczą była -
                        nie moze byc
                        ani subtelna

                        ani skomplikowana...
                        ____________Test na PO-twierdzenie w/w słów_________
                        https://i.wp.pl/a/f/jpeg/23896/akpa_wieslaw_wladyka_180.jpeg

                        "Tusk właśnie ogłosił swoją rezygnację z prezydentury i przeszedł
                        przez magiel komisji hazardowej. Można powiedzieć, że za te dwa
                        fakty i on osobiście i partia, której lideruje otrzymali premię od
                        obywateli


                        prawdopodobnie z dobrą wiarą przyjęto wyłożone z tej okazji
                        uzasadnienie. Że chodzi o realną władzę, o efektywną modernizację, o
                        wybór między ciężką pracą a życiem w puchu, a więc o poczucie
                        odpowiedzialności historycznej za Polskę. Majstersztykiem było
                        podanie tej decyzji do opinii publicznej tuż przed przesłuchaniem
                        przed komisją, w której już noże ostrzyli posłanka Kempa i poseł
                        Wassermann.

                        Powietrze więc uszło z komisji zanim to najważniejsze posiedzenie
                        się rozpoczęło, a jeszcze do tego rzeczywiście premier pokazał
                        wielką klasę. Na każdym poziomie, wtedy gdy mówił o szczegółach, gdy
                        wyjaśniał co myślał od sierpnia do października 2009 roku, dlaczego
                        podjął takie, a nie inne decyzje, gdy przedstawiał swoje kłopoty i
                        swój sposób myślenia. Ale chyba przede wszystkim wtedy, gdy mówił o
                        wartościach najwyższych, o interesach państwa, o regułach i
                        zasadach, o filozofii państwa prawa, o bezpieczeństwie i
                        przyzwoitości. I wreszcie, gdy – mimo narastającego zmęczenia –
                        twardo i uważnie polemizował nie tylko z tezami wyłożonymi wprost
                        przez przedstawicieli PiS, a także z tymi, które były ukryte i
                        zakamuflowane. Do annałów retoryki premierowskiej powinien wejść ten
                        fragment, gdy Donald Tusk objaśniał na czym polega insynuacja
                        polityczna.


                        cały projekt polityczny, który przedstawił oznacza, że związki
                        Tuska z formacją polityczną, którą kieruje nie będą się osłabiać, a
                        wręcz odwrotnie. Wręcz można powiedzieć, że dzisiaj sprawność i
                        wiarygodność społeczna premiera
                        jest wielkim bonusem dla
                        Platformy
              • andrzejg buhahaha 12.02.10, 09:49
                > Ze Lepper nie został nie tylko vice-premierem, ale nikt
                z SO nie został ministrem. Nie mówiąc o LPRze który nawet
                > tego nie żadał
                .
                >
                > Że ucięcie aneksem kupczenia, wystawiania rachunków, psucia
                państwa, zgniłego kompromisu, obstrukcji sejmowej, zdrady i
                Targowicy - destrukcyjne głosowania razem z nieodpowiedzialnymi i
                złosliwymi PO i SLD (duży becik), nieliczenie się z uprawnieniami
                Marszałka i nieposłuszeństwo obywatelskie... posłów - nielegalnego
                równoległego wyboru drugiego marszałka ze złamaniem Konstytucji
                jest...wg Waszej partii samozwańczo określonej, "mądrych i
                szlachetnych" oraz "autorytetów" "wolnych" mediów...szkodliwą
                farsą.
                >
                > Okazało się że powagę państwa ratuje Lepper a podważa
                Komorowski, Rokita i Tusk.





                trza było tak od razu,od początku...kurna
                przepraszam cię za epitet 'zwolennika pisu' lepperku



                buhaha

                A.
                • haszszachmat ______________________________________Re: buhahaha 12.02.10, 17:39
                  > Okazało się że powagę państwa ratuje Lepper a podważa
                  > Komorowski, Rokita i Tusk.

                  __________________________cbdo____________________

                  Rokita - gabard płaszcz. samolot "Polacy ratujcie, Niemcy mnie biją"
                  Tusk - uszami Sekuły wysłuchał jako posyłkowy i ochroniarz
                  Sobiesiaka najwiekszej tyrady obelg jaką kiedykolwiek wypowiedział
                  świadek przeciwko rzadowi "PRZYJAZNEGO Przedsiebiorvom PAŃŚTWA"
                  Komorowski- pytał żony a nie Szeremietiewacz nadaje sie na prezydenta

                  a wyszydzany przez wszelkie media, przez wszystkie salony, przez
                  wszytkie autorytety, wykpiony i pohańbiony, wkręcony i zaszczuty
                  Lepper - ukarany w państwei prawnym już raz za "przestępstwo"
                  którym okazują się być .....słowa krytyki
                  jako poseł - nadal walczy o praworządność i dobre imię.

                  III RP jako państwo prawne jest dziś dzieckiem
                  fundamentów cywilizacji, prawdy i prawa
                  których symbolem jest dziś ....powódka z jej wiedzą o.....rodowodzie.
                  sondaz.wp.pl/kat,27417,title,Nadeszly-ciezkie-czasy-dla-braci-Kaczynskich,wid,11946650,wiadomosc.html
                  impet natarcia Jarosława Kaczyńskiego poszedł w powietrze, bo
                  teraz nie bardzo wiadomo jak się dobrać do kogoś, kto zszedł z ringu
                  , a Lecha Kaczyńskiego tak czy inaczej trzeba będzie popierać.
                  Przeciwko komu i z jakim przesłaniem? Zatem lekkie zagubienie i
                  szukanie gdzieś na zapleczu pomysłów i nowych chwytów na kampanię
                  prezydencką. Z powyższych względów też komisja hazardowa okazała
                  się mniej wydajna politycznie
                  . W każdym razie, jak rzadko kiedy,
                  PiS robi wrażenie jakby nie miał w tej chwili pomysłu na siebie,
                  jakby nie miał własnego języka
                  , a na pewno żadnej świeżości w
                  sobie.
                  -----
                  zietkiewicz.blog.onet.pl/2,ID400363448,index.html
    • perla a tatuś dziecka tej Krawczyk to znalazł się? 11.02.10, 23:01
      bo wskazywała wszystkich z Samoobrony po kolei a tu kicha, DNA nie pasowało.
      To ta baba powinna siedzieć. Bo nie może być tak, że bezkarnie pomawia o
      ojcostwo kogo chce i w dowolnej ilości facetów właśnie.
      • pozarski Re: a tatuś dziecka tej Krawczyk to znalazł się? 12.02.10, 07:16
        Podobno mieszka w lubelskim dystrykcie i posluguje sie brylantyna.
      • snajper55 Re: a tatuś dziecka tej Krawczyk to znalazł się? 12.02.10, 11:10
        perla napisał:

        > bo wskazywała wszystkich z Samoobrony po kolei a tu kicha, DNA nie pasowało.
        > To ta baba powinna siedzieć. Bo nie może być tak, że bezkarnie pomawia o
        > ojcostwo kogo chce i w dowolnej ilości facetów właśnie.

        Pomawia o ojcostwo ? Ojcostwo to nie łapówkarstwo i nie można o nie pomówić.

        O o ojcostwo ma prawo podejrzewać wszystkich, z którymi sypiała w odpowiednim
        okresie.

        S.
        • perla no ale skąd pewność z kim ona sypiała? 12.02.10, 11:58
          oni temu zaprzeczają.
          A ona przysięgała przed całą Polską, że ojcem jej dziecka Łyżwiński jest. Głowę
          za to dawała. A badanie DNA wykluczyło, że to Łyżwiński ojcem jest. Wtedy ona
          rozpłakała się i powiedziała "widocznie pomyliłam się", i wskazała na Leppera.
          Ale DNA i Leppera wykluczyło. To podała następnego, i też to nie on.
          W ten sposób można zniszczyć każdego dowolnego faceta, i jego rodzinę przy okazji.
          A mimo tego sąd dał wiarę tak totalnie niewiarygodnej osobie. Na dodatek lekarze
          zaświadczyli, że Łyżwiński to impotent jest ze względu na chorobę kręgosłupa.
          Oni nie są z mojej bajki, ale to wszystko na zemstę polityczną wygląda, i
          podważa wiarygodność sądów właśnie.
          • haszszachmat Idiotom NIGDY tego nie wytłumaczysz patrz na 12.02.10, 17:44
            zdanei z mego postu

            NIEZROZUMIANE PRZEZ ELTĘ Aquanetu....

            i Hymena
            co doszedł do WNIOSKU-> # wypiera sie słow cytujac je 5 RAZY jako
            swoje z tytułem i nickiem oraz datą!!!

            Uszvzypnij mnie który!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • snajper55 Re: no ale skąd pewność z kim ona sypiała? 14.02.10, 02:59
            perla napisał:

            > oni temu zaprzeczają.
            > A ona przysięgała przed całą Polską, że ojcem jej dziecka Łyżwiński jest. Głowę
            > za to dawała. A badanie DNA wykluczyło, że to Łyżwiński ojcem jest. Wtedy ona
            > rozpłakała się i powiedziała "widocznie pomyliłam się", i wskazała na Leppera.
            > Ale DNA i Leppera wykluczyło. To podała następnego, i też to nie on.

            No dobrze, ale co w tym nieprawdopodobnego ? Nie mogła z trzema panami współżyć ?

            > W ten sposób można zniszczyć każdego dowolnego faceta, i jego rodzinę przy okaz
            > ji.
            > A mimo tego sąd dał wiarę tak totalnie niewiarygodnej osobie. Na dodatek lekarze
            > zaświadczyli, że Łyżwiński to impotent jest ze względu na chorobę kręgosłupa.

            Nie lekarze, tylko żona. Lekarze stwierdzili, że jest zdolny do wszystkiego.
            Widocznie tylko przy żonie nie mógł.
            wyborcza.pl/1,76842,4613303.html

            > Oni nie są z mojej bajki, ale to wszystko na zemstę polityczną wygląda, i
            > podważa wiarygodność sądów właśnie.

            Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz. Wyrok zapadł na podstawie zeznań
            kilku kobiet (chyba pięciu, jeśli się nie mylę).

            S.
            • rycho7 rece panstwa precz od majtek 14.02.10, 08:54
              snajper55 napisał:

              > Wyrok zapadł na podstawie zeznań kilku kobiet (chyba pięciu, jeśli się nie mylę).

              Nie rozumiesz bo nie chcesz.

              Oni tych pan nie zgwalcili. To odbywalo sie dobrowolnie. Panstwu od takich
              zachowan wara.

              Kobiety zyskaly materialnie dobra prace. To one powinny byc skazane za korupcje.
              Byly dziesiatki innych, ktore chetnie zajelyby ich miejsce. Panowie nie musieli
              skladac propozycji. Obie strony dorosle nie potrzebowaly slow. Aby skazac
              mezczyzn niezbedne jest w takiej sytuacji nagranie ze stawianiem warunkow.
              Jestem zbyt doswiadczony aby uwierzyc, ze chlopy musialy cokolwiek powiedziec.
              Wiec nagranie niewypowiedzianego byloby cudem. Sedzina takim cudem nie
              dysponowala wiec skazala za swiadomosc swej k.rewskiej natury.

              Jak Chomeini na emigracji bede powtarzal, ze taka polaczkolandie nalezy unicestwic.
        • rycho7 nagrania z kamer przemyslowych 12.02.10, 17:18
          snajper55 napisał:

          > O o ojcostwo ma prawo podejrzewać wszystkich, z którymi sypiała w
          > odpowiednim okresie.

          Moze i ma prawo podejrzewac. Ale pomawiac moze nawet Ciebie i mnie. O ile nie
          masz nagran kazdej doby w okresie gdy moglo nastapic poczecie. Ja nie mam
          dowodow na moje alibi. Jako przestepca nie gromadze dowodow niewinnosci tak jak
          kazdy polaczek.
          • haszszachmat Rycho7 wypadł doskonale w porównaniu z PO-plecznik 12.02.10, 17:46
            ami...! za to wybaczam mu pomowia-jaja-ce pytanka.
            • rycho7 odcinam sie 12.02.10, 17:59
              haszszachmat napisał:

              > Rycho7 wypadł doskonale w porównaniu z PO-plecznik
              > ami...! za to wybaczam mu pomowia-jaja-ce pytanka.

              Nie mam zamiaru nieslusznie sie domyslac co knujesz.
        • haszszachmat _________spała w sensie dosłownym? i stąd nie wie? 12.02.10, 17:42
      • haszszachmat _________bravo Perła! wal kutasikom pod kieckami 12.02.10, 17:41
        zara będą mieli parytet = 000,1 %
    • pan.scan Przepraszam Hasza. Miał rację. 12.02.10, 17:02
      Jarosław Kaczyński odmawia komentowania wyroku dla wicepremiera jego rządu
      Andrzeja Leppera, ale podkreśla, że nie ma kaca moralnego w związku z tym,
      że włączył Leppera do rządu.

      Jego zdaniem wstydzić powinna się Platforma Obywatelska, która nie
      chciała wejść w koalicję z PiS zmuszając partię Kaczyńskiego do współpracy
      m.in. z kierowaną przez Leppera Samoobroną.


      Kaczyński uważa, że do koalicji PiS-Samoobrona-LPR nigdy by nie doszło,
      gdyby Donald Tusk zgodził się na koalicję z PiS. - Była też propozycja
      nowych wyborów, wszystkie zostały odrzucone - podkreślił Jarosław
      Kaczyński. - Ci, którzy działali w zgodzie z własnymi tylko interesami i
      ambicjami, a nie interesami Polski ponoszą za to odpowiedzialność -
      podsumował prezes PiS.
      wprost.pl/ar/186965/Kaczynski-to-PO-powinno-sie-wstydzic-za-Leppera/
      • jaceq Re: Przepraszam Hasza. Miał rację. 12.02.10, 17:44
        pan.scan napisał:

        > Kaczyński uważa...

        Kaczyńskiemu trzeba pewnie przypomnieć (tak jak Haszowi) jego własne słowa, kiedy to reklamował najpierw, przepraszam za wyrażenie, "pakt stabilizacyjny" (dwie karykatury: wysoki i kurdupel w strażackich hełmach), a potem (tu znowu przepraszam, że się wyrażam) "kułalicję tysiąclecia", ten swoisty Układ, jaki Kaczyński zawarł z przestępcami, który stał się kamieniem węgielnym (przepraszam itd...) "Czwartej Rzeczypospolitej" niech spoczywa w spokoju na wieki wieków amen.
        • haszszachmat Re: Przepraszam Hasza. Miał rację. 12.02.10, 17:55
          no włąśnei tez byłem głupi....i naiwny...KOGO ja pzrepraszałem
          za "zdziewkę"?

          ______rycerza 1000 rekordzistki...??????

          zza autorytet macie
          • jaceq Dr Andrzej Lepper 12.02.10, 18:09
            wicepremier rządu przestępców.
        • hasz0 Przepraszam Hasza-ok dzx! ..ale już wyjaśnam:___-> 14.02.10, 14:38
          Lepper i Giertych zostali wybrani legalnie
          w sposób demokratyczny
          i to przez wielu obywateli

          ..słyszałem WCZORAJ W RM...dużo mądrzejszą niz przeciętny
          Aquanetowiec panią, która przepiękną polszczyzną, argumentując i
          uzasadniając...atakowała Macierewicza, iż jakoby on bardzo sprytnie
          i inteligentnie, robi wodę z mózgu słuchaczom rozgłosni
          Oja Dyrektora
          , wciskając teorią o konieczności zjednoczenia
          skupienia prawicy w obiczu TAK BEZCELNEGO ŁAMANIA ZASAD i
          NISZCZENIA DEMOKRACJI oraz PRAWORZĄDNOŚCI dla obrony komunistyczno-
          liberalnej gospodarki "TRANSAKCYJNEJ
          "(jak w 1982-89 w
          gabinetach zjednoczeń i central kwitło "załatwiactwo"; Ty mi to a ja
          Ci tamto, nawet BP KC PZPR musieli pisać podania o nową wannę do
          łazienki,, sam będąc wiele razy służbowo widziałem jak Dyrektor z
          Lublina z Zakł. Miesnych dzwonił do Szczecina oferujac krzaki róż, a
          tamten dorsze dla kogoś z Wa-wy i ten rurę wydechową Dacii dla
          kolegi Dyra z Lublina, z Ursusa zaś telef po zakąskę do literatek do
          niego
          )...że usprawiedliwia tolerowanie przez prezydenta
          L.K. ...polityki historycznej kosztem nadziei na BLOK Mdz-Morza
          wg koncepcji Piłsudskiego..aby móc pzreciwstawić sie Francji i
          Niemcom zapatrzonym w Rosję Putina.



          WSZYSTKIE SIŁY AFERALNE ZJEDNOCZONE W JEDNYM CELU
          a naród spi...ubezwłasnowolniony....
          dlatego Lepperom wtrynia się
          po
          5 latach jako ojców jej dzieci prowokatorkę Anetę Krawczyk a LPR
          gębę "nazisty"...
          +++++++++Tylko mądra polityka JK:____________________

          ....awans na świecznik. BEZ REALNEJ WŁADZY i pod ścisłą obserwacją
          ..pozwoliła ich usunąć ...CZY SŁUSZNIE? nalezy zapytac wyborców
          Samoobrony i LPR-u.

          ...tos amo zrobił z PO...i CO?....>>>>>>>>>>>,,,>>>>>>>.......

          .........WSZYTSKIE SZYDŁA WYLAZLY I KŁUJĄ w oczy...
          ale naród spi...i oczu nie OTWIEEEERAaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

          zasłuchany w kołysankę o Konstytucji malowanej z prezydentem
          sislnym głosami narodu ...by mógł wycierać kurze z kandelabrów
          w Belwderze! A w przerwach przecinac wstęgi!!!!!!!!!!!!!
      • haszszachmat Re: Przepraszam Hasza. Miał rację. 12.02.10, 17:53
        Oczywiscie, ze TAK! Nareszcie doczekałem się chwilki olśnienia!
        ;-(

        Ten Gi- Dżi- Gy-...cz jak TAM DziTech....

        o ktorego znajomość UMOWY z TOTO
        Po-mawiacie ministra po Heine- Medina....
        ............a TU MASZ BABO PLACEK ten kóry ZARZADZA rządem Polski
        ...czytał UMOWE G-TECH z TOTO w 1991 czy 2 roku!!!!!!!!


        Zapomniałeś tej KORUPCJI POLITYCZNEJ
        Panie Scanie

        NA OCZACH 38.000.000 Polaków w TVP na kilku kartkach brudnopisu
        Rokity...ile korzysci personalnych żądali?

        na wysokich stołkach...9 mieli na 7....
        i MSWiA jeszce chcieli jako łapówę NA WYŁACZNOSĆ!!!!!!!!!!!!!!

        ...czego się tak bali aresztów o 5:00?

        Umorzono postępowanie wobec M. Kamińskiego!!!!
        z Teleekspresu....i co?

        • jaceq Nałgałeś, Haszu? 12.02.10, 23:54
          Nałgałeś. QED.
          • hasz0 Re: Nałgałeś, Haszu? Teleexpress nałgał? 14.02.10, 11:19
            forum.gazeta.pl/forum/w,13,107236903,107262331,_masz_arg_typu_Olejnik_z_Zet_Wikulu.html
      • wikul Re: Przepraszam Hasza. Miał rację. 14.02.10, 00:42
        pan.scan napisał:

        > Jarosław Kaczyński odmawia komentowania wyroku dla wicepremiera jego
        rządu
        > Andrzeja Leppera, ale podkreśla, że nie ma kaca moralnego w związku z
        tym, że włączył Leppera do rządu.
        > Jego zdaniem wstydzić powinna się Platforma Obywatelska, która nie
        > chciała wejść w koalicję z PiS zmuszając partię Kaczyńskiego do
        współpracy
        > m.in. z kierowaną przez Leppera Samoobroną.

        > Kaczyński uważa, że do koalicji PiS-Samoobrona-LPR nigdy by nie doszło,
        > gdyby Donald Tusk zgodził się na koalicję z PiS. - Była też propozycja
        > nowych wyborów, wszystkie zostały odrzucone - podkreślił Jarosław
        > Kaczyński. - Ci, którzy działali w zgodzie z własnymi tylko interesami i
        > ambicjami, a nie interesami Polski ponoszą za to odpowiedzialność -
        > podsumował prezes PiS.


        Specjalista od odwracania kota (Alika) ogonem.
        • snajper55 Re: Przepraszam Hasza. Miał rację. 14.02.10, 03:06
          wikul napisał:

          > Specjalista od odwracania kota (Alika) ogonem.

          Ćwiczył na Busiu (patrz zdjęcie) i biedny kot wyskoczył oknem.


          https://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/images/5/55/Busio.jpg

          S.
        • hasz0 Re: Przepraszam Hasza. Miał rację. 14.02.10, 11:23
          .......naród nie wybrał SO i Leppera?

          .....gdy Jaruzelski dwa razy pod rząd u Lisa bredzi
          jak najęty siedzicie cicho? a co to Lepepr Zydów wypędzal
          z Polski w 1967-68? do AK WIN strzelał? W GDyni do ludzi idących do
          pracy na wezwanie Kociołka? W "Wujku"..do górników na strajku?
          ........Popiełuszkę też Lepper sprzątnął i mataczył sledztwo?

          Pyjasa?.....Czy tylko Aneta Krawczyk przypomniala sobie po 5
          latach...o ojcu dziecka?

          jakieś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka