Gość: Piotrek IP: 207.30.78.* 14.02.02, 19:57 Gdzie leży prawda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dandelion Re: Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie... 14.02.02, 20:17 Jeżeli to prawda co pisza w gazecie o tym co powiedział Pan Paszczyk to jeszcze jeden dowód na to,ze niektorzy polscy polityce w dalszym ciagu traktuja swoj urzad jako swój własny folwark, niestety.I dotyczy to zarówno urzędnikow SLD jak i urzedników poprzedniego rządu.Do wykonywania kazdego zawodu niezbedna jest inteligencja. Ludzie, ktorym wydaje sie,że dzieki władzy jaka posiadaja moga robic co chcą, a zapominają o publicznej formie takiego urzedu kompromitują siebie, partie jaka reprezentuja, a przede wszystkim naród. W/g mnie, jezeli taki lapsus przydarzyl się Panu Paszczykowi to powinien ustapic ze stanowiska. W publicznym pelnieniu obowiazkow niezbędny jest pewien styl przynajmniej poprawnosci postepowania.Jezeli ktos tego nie potrafi to juz za pózno na naukę. Narod powinni reprezentowac ludzie wybrani i najlepsi, a nie ..... Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy kwaśne gówno IP: *.torun.dialup.inetia.pl 14.02.02, 20:26 W dzisiejszych wiadomościach TV1 Paszczyk zaprzeczył, jakoby powiedział cokolwiek na temat Wałęsy. Kulej zaś stwierdził, że to był tylko taki żart Paszczyka. Któryś z nich kłamie, tylko który. Dlaczego jednak Małysz dał się wciągnać w tę obrzydliwą historię tego nie rozumiem. Czy na zamówienie komunistów filmował dzisiejszą, czy wczorajszą (zaraz po odebraniu medalu i jakimś przyjęciu) obecność Wałęsy w obozie olimpijczyków. I znowu Paszczyk mówił o prezentach do Wałęsy i głupi!!! Małysz to filmuje. Oczywiście żadnej wypowiedzi Wałęsy(?). Taka kurewska manipulacja polsko-kwaśnej telewizji jak za komuny Ile to już dni minęło od publikacji Wyborczej? I dopiero dzisiaj komentarz w TV1? Rzygać się chce na to kwaśne polskie gówno. Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
lisa2 Re: kwaśne gówno 14.02.02, 22:25 Gość portalu: Nowy napisał(a): > W dzisiejszych wiadomościach TV1 Paszczyk zaprzeczył, > jakoby powiedział cokolwiek na temat Wałęsy. Kulej zaś > stwierdził, że to był tylko taki żart Paszczyka. Któryś > z nich kłamie, tylko który. Kłamie Gazeta Wyborcza, która pierwsza opublikowała tą informację. Powinna udowodnić tą wypowiedź choćby źródło tej informacji. > Dlaczego jednak Małysz dał się wciągnać w tę obrzydliwą > historię tego nie rozumiem. Czy na zamówienie > komunistów filmował dzisiejszą, czy wczorajszą (zaraz > po odebraniu medalu i jakimś przyjęciu) obecność Wałęsy > w obozie olimpijczyków. I znowu Paszczyk mówił o > prezentach do Wałęsy i głupi!!! Małysz to filmuje. Przecierz Wałęsa jest osobą historyczną, takiej okazji ja też bym nie przegapiła. Małysz nie musiał wiedzieć o złęj atmosferze, jaka otaczała wizytę Wałęsy na Olimpiadzie. On zachowuje się, jak każdy inny. > Oczywiście żadnej wypowiedzi Wałęsy(?). Ostatecznie, ja na miejscu Wałęsy, nie przyjąłbym żadnych prezentów od władz PKOL- u, obraziłabym się. Wizytę u sportowców jednak bym złożyła, bo to ludzie, którzy jak Wałęsa, pozostaną w Historii, tylkko tej innej, nie politycznej a ssportowej. >Taka kurewska > manipulacja polsko-kwaśnej telewizji jak za komuny > Ile to już dni minęło od publikacji Wyborczej? I > dopiero dzisiaj komentarz w TV1? To jest właśnie manipulacja medialna. lisa2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx kilka pytan IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.02, 21:48 Niewaznne czy to czerwony rozowy czy czarny. Nie zastanawiacie sie dlaczego tak latwo rozpetac taka burze nie majac nic. Reporter Gazety nie mial nawet dyktafonu, zeby ta rozmowe nagrac, ja tez moge napisac ze mam notatki zrobione na kolanie z ktorych wynika ze... Michnik jest kobieta tzn byl nia przed operacja. Dziennikarze Gazety uwarzaja ze to absolutnie wystarczy ,zeby czlowieka obrzucac blotem. Nie wiem czy to powiedzial czy nie ,ale do cholery jak cos takiego piszecie to miejcie dowody, bo tak jestescie na poziomie Leppera jego Talibow i waglika made in Klewki. Ostatnio zauwazam ,ze kiedys nawet dobra gazeta schodzi na psy, nie widzicie ze stajecie sie szmatlawcem na poziomie Zycia na goraco czy powiedzmy Naj, wasza pogon za tani sensacja jest az smieszna no ale odnosicie sukcesy wytropiliscie wroga publicznego nr.1 w Ameryce tzn. Malysza w hotelu gdzie zrobiliscie mu zdjecie. GRATULUJE SUKCESU P.S.dolaczajcie dalej do gazety CD (niedlugo pewnie beda przeboje Ich Troje pozniej pewnie przyjdzie kolej na serduszka czy magiczne wahadelka no coz jakie dodatki taki poziom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: kilka pytan IP: 207.30.78.* 14.02.02, 22:01 Fakt. GWyborcza schodzi na psy niestety. Tak wulgarnego reportażu jak z życia dzieci ulicy zdaje się z Rumunii to nawet pewnie w "NIE" nie było (osobiście nie czytam NIE - nie NIE). Jakiś debil wymyślił że im bardziej plugawy i wulgarny tym chętniej ludzie sięgną. Zgadza się - ludzie pokroju tego idioty, ja takie odrzucam ze wstrętem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy A jednak coś się stało IP: *.torun.dialup.inetia.pl 14.02.02, 22:13 Masz rację, że można robić dym, kiedy nic się nie dzieje. Gdybyś jednak miał okazję obejrzeć dzisiejszy dziennik TV1, to sądzę, że nawet gdyby ze strony Gazety było to tylko pomówienie, to całe to przedstawienie ze strony Duroczoka, Kuleja, Paszczyka, i filmującego Małysza (na zamówienie?) scenkę z Wałęsą, pewnie byś zrozumiał, że to nie jest wszystko wyssane z palca. Mój znajomy który wręcz nienawidzi Wałęsy, a z którym oglądałem dziennik powiedział (o Wałęsie) "Dobrze głupiemu hujowi" Ot i komentarz, mój znajomy nie miał wątpliwości, chociaż wolałby żeby wiadomość Wyborczej była oszustwem. Pozdrowienia Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: A jednak coś się stało IP: 207.30.78.* 14.02.02, 22:28 Jak na razie TVP1 nie dociera za Atlantyk. Może i dobrze........ Odpowiedz Link Zgłoś
lisa2 Re: A jednak coś się stało 14.02.02, 22:33 Gość portalu: Piotrek napisał(a): > Jak na razie TVP1 nie dociera za Atlantyk. Może i dobrze........ To obejżyj w Telewizji POLONIA, ta dociera za Atlantyk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: A jednak coś się stało IP: 207.30.78.* 14.02.02, 22:39 Tv Polonia nie w kablówce Time Warner Cable. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oczko Re: A jednak coś się stało IP: *.chello.pl 15.02.02, 09:09 Gość portalu: Nowy napisał(a): > Masz rację, że można robić dym, kiedy nic się nie > dzieje. Gdybyś jednak miał okazję obejrzeć dzisiejszy > dziennik TV1, to sądzę, że nawet gdyby ze strony Gazety > było to tylko pomówienie, to całe to przedstawienie ze > strony Duroczoka, Kuleja, Paszczyka, i filmującego > Małysza (na zamówienie?) scenkę z Wałęsą, pewnie byś > zrozumiał, że to nie jest wszystko wyssane z palca. Mój > znajomy który wręcz nienawidzi Wałęsy, a z którym > oglądałem dziennik powiedział (o Wałęsie) "Dobrze > głupiemu hujowi" Ot i komentarz, mój znajomy nie miał > wątpliwości, chociaż wolałby żeby wiadomość Wyborczej > była oszustwem. > Pozdrowienia Nowy Nowy ! Słowo chuj pisze się przez "ch". Pamiętaj o tym jak będziesz się przedstawiał ... . oczko = 21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryszard Re: Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie... IP: *.tele2.pl 15.02.02, 10:28 Gość portalu: Piotrek napisał(a): > Gdzie leży prawda? Nie wiem czy obraził, ale jakby obraził, to zdobyłby u mnie punkt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul Re: Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie... IP: 193.0.117.* 15.02.02, 13:22 Szczerze mowiac, nie wiem kto to Paszczyk. I jesli nawet powiedzial, to co GW i TVN twierdza, ze powiedzial, to co niby w tym zlego? Ze ujawnil to, ze polska delegacja mala za malo pieniedzy na stroje okolicznosciowe? Mam wrazenie, ze to kolejna nagonka GW i TVN w stylu iscie stalinowskim. Odpowiedz Link Zgłoś