Dodaj do ulubionych

Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie...

IP: 207.30.78.* 14.02.02, 19:57
Gdzie leży prawda?
Obserwuj wątek
    • dandelion Re: Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie... 14.02.02, 20:17
      Jeżeli to prawda co pisza w gazecie o tym co powiedział Pan Paszczyk to jeszcze
      jeden dowód na to,ze niektorzy polscy polityce w dalszym ciagu traktuja swoj
      urzad jako swój własny folwark, niestety.I dotyczy to zarówno urzędnikow SLD
      jak i urzedników poprzedniego rządu.Do wykonywania kazdego zawodu niezbedna
      jest inteligencja. Ludzie, ktorym wydaje sie,że dzieki władzy jaka posiadaja
      moga robic co chcą, a zapominają o publicznej formie takiego urzedu
      kompromitują siebie, partie jaka reprezentuja, a przede wszystkim naród. W/g
      mnie, jezeli taki lapsus przydarzyl się Panu Paszczykowi to powinien ustapic ze
      stanowiska. W publicznym pelnieniu obowiazkow niezbędny jest pewien styl
      przynajmniej poprawnosci postepowania.Jezeli ktos tego nie potrafi to juz za
      pózno na naukę. Narod powinni reprezentowac ludzie wybrani i najlepsi, a
      nie ..... Pozdrowienia.
    • Gość: Nowy kwaśne gówno IP: *.torun.dialup.inetia.pl 14.02.02, 20:26
      W dzisiejszych wiadomościach TV1 Paszczyk zaprzeczył,
      jakoby powiedział cokolwiek na temat Wałęsy. Kulej zaś
      stwierdził, że to był tylko taki żart Paszczyka. Któryś
      z nich kłamie, tylko który.
      Dlaczego jednak Małysz dał się wciągnać w tę obrzydliwą
      historię tego nie rozumiem. Czy na zamówienie
      komunistów filmował dzisiejszą, czy wczorajszą (zaraz
      po odebraniu medalu i jakimś przyjęciu) obecność Wałęsy
      w obozie olimpijczyków. I znowu Paszczyk mówił o
      prezentach do Wałęsy i głupi!!! Małysz to filmuje.
      Oczywiście żadnej wypowiedzi Wałęsy(?). Taka kurewska
      manipulacja polsko-kwaśnej telewizji jak za komuny
      Ile to już dni minęło od publikacji Wyborczej? I
      dopiero dzisiaj komentarz w TV1?
      Rzygać się chce na to kwaśne polskie gówno.
      Nowy
      • lisa2 Re: kwaśne gówno 14.02.02, 22:25
        Gość portalu: Nowy napisał(a):

        > W dzisiejszych wiadomościach TV1 Paszczyk zaprzeczył,
        > jakoby powiedział cokolwiek na temat Wałęsy. Kulej zaś
        > stwierdził, że to był tylko taki żart Paszczyka. Któryś
        > z nich kłamie, tylko który.

        Kłamie Gazeta Wyborcza, która pierwsza opublikowała tą informację.
        Powinna udowodnić tą wypowiedź choćby źródło tej informacji.

        > Dlaczego jednak Małysz dał się wciągnać w tę obrzydliwą
        > historię tego nie rozumiem. Czy na zamówienie
        > komunistów filmował dzisiejszą, czy wczorajszą (zaraz
        > po odebraniu medalu i jakimś przyjęciu) obecność Wałęsy
        > w obozie olimpijczyków. I znowu Paszczyk mówił o
        > prezentach do Wałęsy i głupi!!! Małysz to filmuje.

        Przecierz Wałęsa jest osobą historyczną, takiej okazji ja też bym nie przegapiła.
        Małysz nie musiał wiedzieć o złęj atmosferze, jaka otaczała wizytę Wałęsy na
        Olimpiadzie.

        On zachowuje się, jak każdy inny.

        > Oczywiście żadnej wypowiedzi Wałęsy(?).

        Ostatecznie, ja na miejscu Wałęsy, nie przyjąłbym żadnych prezentów od władz PKOL-
        u, obraziłabym się.

        Wizytę u sportowców jednak bym złożyła, bo to ludzie, którzy jak Wałęsa,
        pozostaną w Historii, tylkko tej innej, nie politycznej a ssportowej.

        >Taka kurewska
        > manipulacja polsko-kwaśnej telewizji jak za komuny
        > Ile to już dni minęło od publikacji Wyborczej? I
        > dopiero dzisiaj komentarz w TV1?

        To jest właśnie manipulacja medialna.

        lisa2
    • Gość: xxx kilka pytan IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.02, 21:48
      Niewaznne czy to czerwony rozowy czy czarny. Nie zastanawiacie sie dlaczego tak
      latwo rozpetac taka burze nie majac nic. Reporter Gazety nie mial nawet
      dyktafonu, zeby ta rozmowe nagrac, ja tez moge napisac ze mam notatki zrobione
      na kolanie z ktorych wynika ze... Michnik jest kobieta tzn byl nia przed
      operacja. Dziennikarze Gazety uwarzaja ze to absolutnie wystarczy ,zeby
      czlowieka obrzucac blotem. Nie wiem czy to powiedzial czy nie ,ale do cholery
      jak cos takiego piszecie to miejcie dowody, bo tak jestescie na poziomie
      Leppera jego Talibow i waglika made in Klewki.
      Ostatnio zauwazam ,ze kiedys nawet dobra gazeta schodzi na psy, nie widzicie ze
      stajecie sie szmatlawcem na poziomie Zycia na goraco czy powiedzmy Naj, wasza
      pogon za tani sensacja jest az smieszna no ale odnosicie sukcesy wytropiliscie
      wroga publicznego nr.1 w Ameryce tzn. Malysza w hotelu gdzie zrobiliscie mu
      zdjecie. GRATULUJE SUKCESU P.S.dolaczajcie dalej do gazety CD (niedlugo pewnie
      beda przeboje Ich Troje pozniej pewnie przyjdzie kolej na serduszka czy
      magiczne wahadelka no coz jakie dodatki taki poziom.
      • Gość: Piotrek Re: kilka pytan IP: 207.30.78.* 14.02.02, 22:01
        Fakt. GWyborcza schodzi na psy niestety. Tak wulgarnego reportażu jak z życia
        dzieci ulicy zdaje się z Rumunii to nawet pewnie w "NIE" nie było (osobiście
        nie czytam NIE - nie NIE).
        Jakiś debil wymyślił że im bardziej plugawy i wulgarny tym chętniej ludzie
        sięgną. Zgadza się - ludzie pokroju tego idioty, ja takie odrzucam ze wstrętem.
      • Gość: Nowy A jednak coś się stało IP: *.torun.dialup.inetia.pl 14.02.02, 22:13
        Masz rację, że można robić dym, kiedy nic się nie
        dzieje. Gdybyś jednak miał okazję obejrzeć dzisiejszy
        dziennik TV1, to sądzę, że nawet gdyby ze strony Gazety
        było to tylko pomówienie, to całe to przedstawienie ze
        strony Duroczoka, Kuleja, Paszczyka, i filmującego
        Małysza (na zamówienie?) scenkę z Wałęsą, pewnie byś
        zrozumiał, że to nie jest wszystko wyssane z palca. Mój
        znajomy który wręcz nienawidzi Wałęsy, a z którym
        oglądałem dziennik powiedział (o Wałęsie) "Dobrze
        głupiemu hujowi" Ot i komentarz, mój znajomy nie miał
        wątpliwości, chociaż wolałby żeby wiadomość Wyborczej
        była oszustwem.
        Pozdrowienia Nowy
        • Gość: Piotrek Re: A jednak coś się stało IP: 207.30.78.* 14.02.02, 22:28
          Jak na razie TVP1 nie dociera za Atlantyk. Może i dobrze........
          • lisa2 Re: A jednak coś się stało 14.02.02, 22:33
            Gość portalu: Piotrek napisał(a):

            > Jak na razie TVP1 nie dociera za Atlantyk. Może i dobrze........

            To obejżyj w Telewizji POLONIA, ta dociera za Atlantyk.
            • Gość: Piotrek Re: A jednak coś się stało IP: 207.30.78.* 14.02.02, 22:39
              Tv Polonia nie w kablówce Time Warner Cable.
        • Gość: oczko Re: A jednak coś się stało IP: *.chello.pl 15.02.02, 09:09
          Gość portalu: Nowy napisał(a):

          > Masz rację, że można robić dym, kiedy nic się nie
          > dzieje. Gdybyś jednak miał okazję obejrzeć dzisiejszy
          > dziennik TV1, to sądzę, że nawet gdyby ze strony Gazety
          > było to tylko pomówienie, to całe to przedstawienie ze
          > strony Duroczoka, Kuleja, Paszczyka, i filmującego
          > Małysza (na zamówienie?) scenkę z Wałęsą, pewnie byś
          > zrozumiał, że to nie jest wszystko wyssane z palca. Mój
          > znajomy który wręcz nienawidzi Wałęsy, a z którym
          > oglądałem dziennik powiedział (o Wałęsie) "Dobrze
          > głupiemu hujowi" Ot i komentarz, mój znajomy nie miał
          > wątpliwości, chociaż wolałby żeby wiadomość Wyborczej
          > była oszustwem.
          > Pozdrowienia Nowy

          Nowy ! Słowo chuj pisze się przez "ch". Pamiętaj o tym jak będziesz się
          przedstawiał ... .

          oczko = 21

    • Gość: Ryszard Re: Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie... IP: *.tele2.pl 15.02.02, 10:28
      Gość portalu: Piotrek napisał(a):

      > Gdzie leży prawda?

      Nie wiem czy obraził, ale jakby obraził, to zdobyłby u mnie punkt.
    • Gość: paul Re: Paszczyk nie obraził Wałęsy, a Wy się czepiacie... IP: 193.0.117.* 15.02.02, 13:22
      Szczerze mowiac, nie wiem kto to Paszczyk. I jesli nawet powiedzial, to co GW i
      TVN twierdza, ze powiedzial, to co niby w tym zlego? Ze ujawnil to, ze polska
      delegacja mala za malo pieniedzy na stroje okolicznosciowe? Mam wrazenie, ze to
      kolejna nagonka GW i TVN w stylu iscie stalinowskim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka