cepekolodziej 24.04.10, 07:37 w Ontario? A. spuści łomot A.? Czy A. przyleje A.? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polski_francuz Nu, tus mnie zaskoczyl 24.04.10, 07:59 bralem cie za pieknoducha PF Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Nu, tus mnie zaskoczyl 24.04.10, 08:00 Ty lepiej powiedz, kto kogo - Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Hm, tus mi walnal prostego 24.04.10, 08:07 Mexicano troche otyly, poza tym Polak to nasz, motywacja podobna bo obadwa chca wyzej...no powiedzmy 51/49 na naszego. PF Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Hm, tus mi walnal prostego 24.04.10, 08:11 Tak mi wygląda, że takiego chamo-bijaki jeszcze T. w życiu nie spotkał; może być źle. Ten C., jak już dopada, dopada jak Pudzian Najmana. Na razie nie stawiam na T. Zobaczę co i jak po dwu pierwszych rundach. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Szrek 25.04.10, 08:16 After that, Max spoke with the defeated Arreola, who made sure to note that he felt the judges scorecards (117-111 and 115-113 Adamek, plus a 114-114 draw) were correct, thanked Adameks small but vocal Polish cheering section for coming, and called Adamek "a great motherf***er." He also remarked that, with the swelling on his face, he looked "like f***ing Shrek." I to jest ładne. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Szrek 25.04.10, 11:23 Tu najlepsza analiza spotkania: Adamek legyőzte Arreolát Egy nagyon érdekes és fontos nehézsúlyú küzdelmet rendeztek vasárnap hajnalban a kaliforniai Ontarióban – a korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú világbajnok Tomasz Adamek (41 győzelem – 1 vereség) a vérbeli nehézsúlyú Chris Arreolával (28 győzelem – 2 vereség) meccselt. A hullámzó mérkőzést a taktikáját többször megváltoztató Adamek nyerte, éspedig többségi döntéssel, 114-111, 115-113, 117-111 arányban. Ezzel a sikerrel a lengyel sztár nehézsúlyban is vb- címmérkőzés közelébe került. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Po Lengyelu 25.04.10, 12:26 rozpoznalem. Félicitations za znajomosc jezykow niszowych. Ponoc Wegrzy zwariowali na punkcie nowo-faszyzmu. Co ich wzielo? PF Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Po Lengyelu 25.04.10, 12:38 Ja jeszcze rozpoznałem "taktikáját" i dzięki temu mogę taktycznie (ew. taktownie) stwierdzić, że madziarskiego ni chu-chu. Chociaż znam niektóre klątwy, brzmiące zresztą dziwnie znajomo, np.: Kurva anyád - i to wystarczy, żeby zrozumieć cały film: www.youtube.com/watch?v=6iOsisTE2tA Odpowiedz Link Zgłoś