24.04.10, 07:37

w Ontario?

A. spuści łomot A.? Czy A. przyleje A.?
Obserwuj wątek
    • amamit Re: Kto kogo? 24.04.10, 07:48
      smile
      Trzymam kciuki za A.(damka).
    • polski_francuz Nu, tus mnie zaskoczyl 24.04.10, 07:59
      bralem cie za pieknoduchasmile

      PF
      • cepekolodziej Re: Nu, tus mnie zaskoczyl 24.04.10, 08:00

        Ty lepiej powiedz, kto kogo -
        • polski_francuz Hm, tus mi walnal prostego 24.04.10, 08:07
          Mexicano troche otyly, poza tym Polak to nasz, motywacja podobna bo obadwa chca
          wyzej...no powiedzmy 51/49 na naszego.

          PF
          • cepekolodziej Re: Hm, tus mi walnal prostego 24.04.10, 08:11

            Tak mi wygląda, że takiego chamo-bijaki jeszcze T. w życiu nie spotkał;
            może być źle. Ten C., jak już dopada, dopada jak Pudzian Najmana.

            Na razie nie stawiam na T. Zobaczę co i jak po dwu pierwszych rundach.
    • cepekolodziej Re: Kto kogo? 25.04.10, 07:16

      No -
    • cepekolodziej Szrek 25.04.10, 08:16

      After that, Max spoke with the defeated Arreola, who made sure to note that he felt the judges scorecards (117-111 and 115-113 Adamek, plus a 114-114 draw) were correct, thanked Adameks small but vocal Polish cheering section for coming, and called Adamek "a great motherf***er." He also remarked that, with the swelling on his face, he looked "like f***ing Shrek."

      I to jest ładne.
      • cepekolodziej Re: Szrek 25.04.10, 11:23

        Tu najlepsza analiza spotkania:

        Adamek legyőzte Arreolát

        Egy nagyon érdekes és fontos nehézsúlyú küzdelmet rendeztek vasárnap
        hajnalban a kaliforniai Ontarióban – a korábbi félnehéz- és
        cirkálósúlyú világbajnok Tomasz Adamek (41 győzelem – 1 vereség) a
        vérbeli nehézsúlyú Chris Arreolával (28 győzelem – 2 vereség)
        meccselt. A hullámzó mérkőzést a taktikáját többször megváltoztató
        Adamek nyerte, éspedig többségi döntéssel, 114-111, 115-113, 117-111
        arányban. Ezzel a sikerrel a lengyel sztár nehézsúlyban is vb-
        címmérkőzés közelébe került.
        • polski_francuz Po Lengyelu 25.04.10, 12:26
          rozpoznalem.

          Félicitations za znajomosc jezykow niszowych. Ponoc Wegrzy zwariowali na punkcie
          nowo-faszyzmu. Co ich wzielo?

          PF
          • cepekolodziej Re: Po Lengyelu 25.04.10, 12:38

            Ja jeszcze rozpoznałem "taktikáját" i dzięki temu mogę taktycznie
            (ew. taktownie) stwierdzić, że madziarskiego ni chu-chu. Chociaż znam
            niektóre klątwy, brzmiące zresztą dziwnie znajomo, np.:

            Kurva anyád - i to wystarczy, żeby zrozumieć cały film:

            www.youtube.com/watch?v=6iOsisTE2tA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka