Dodaj do ulubionych

__________________PO___________lactwo

18.07.10, 21:31


..............wybory.........to życie albo śmierć........


CytatW ten weekend utonęło ok. 30 osób. Od początku lipca w
całym kraju utonęło już 161 osób. Tragiczny rekord padł w w ubiegły
weekend, kiedy tylko w niedzielę utonęło 25 osób.

- To ogromne liczby. Od początku kwietnia w całej Polsce
doszło już do 367 utonięć.

https://i.wp.pl/a/f/jpeg/24970/woda_skok_pap_180.jpeg
Obserwuj wątek
    • ben.tmuta A Haszyk dalej w aqua pływa.../ntxt 18.07.10, 22:15
      • hasz0 ja?...stoję na gruncie - który to Wy DN0 D0DąW0Dą 18.07.10, 22:27
        PO-AQUĄ a raczej gnojówką
        PO-wodzią "PO-Wodzeniem" Ciernio Tarnoczarno bezBRZEGÓW
        tarnobrzeską zalaliście az ponad czubki kominów
        na dachach SCZYTACH absurdu

        lifestyle.wp.tv/i,Bez-tabu-Zgoda-na-zdrade,mid,610062,index.html?ticaid=5a8be#wpPlayer
        • hasz0 __________________ZOBACZ kto "pływa"-> 18.07.10, 22:43

          forum.gazeta.pl/forum/w,13,114320231,114320231,Polski_znaczek_najladniejszy_na_swiecie_.html
        • ben.tmuta Posiadanie kilku nicków 18.07.10, 22:51
          ma tę zaletę, że czasem pozwala podejrzeć. smile
          Ma też wadę. Podglądającemu może zaszkodzić...
          I już się nie dziwię, dlaczego mam tylko 26 wątków na stronie...
          • hasz0 nie ukorzyłem się na kolanach i pozostawili miino1 18.07.10, 23:01

            hasz0
            zdjecia z szachhaszmat
            z szach0
            POszły się yebać

            wyczyniali CUDA
            gdy logowałem się po raz wtóry na kolejno banowane nowe nicki
            antybanowe oglądałem TABLICE na zmiane z groźbami, ostrzeżeniami i
            prośbami o pokorrne podpisanie LOJALKI Aquanetu
            ......dziwne są te wyobrażenia i oczekiwania dzieci KPP i cenzorów
            PRL-u
            o Polakach pokolenia wojennego. (II WŚ a nie stanu wojennego)
            • hasz0 __________________korekta! 18.07.10, 23:05

              hasz0
              zdjecia z (szachhaszmat) <- Hasz szach mat
              z szach0
              POszły się yebać

              Postów " a arg. typu ad personam" piq-a
              szkalujących OCZYWISTYMI, HANIEBNYMI W NASZEJ KULTURZE,
              obscenicznymi, pedofilskimi, tyczącymi fizjologii i cech fizycznych,
              wulgarnymi i chamskimi oszczestwami moją rodzinę nie kasowali
              ani piq-a nie banowali!

              Skad taka swołocz sie przyplątała do Polski?
              • ben.tmuta Goń sie Haszyk. :) 18.07.10, 23:08
                I odplącz się od porządnych ludzi, to może nie będą musieli Ci odpowiadać.
            • ben.tmuta Hallelujah, 18.07.10, 23:06
              chwalcie Pana!!!
              A Tobie jeden wystarczy. I tak za sto robi.
              • hasz0 a krew oddalabyś Polakowi? Haa? jak On tobie? 18.07.10, 23:17

                www.tvn24.pl/-1,1665502,0,1,pis-chce-sie-zabezpieczyc-przed-prawda-o-smolensku,wiadomosc.html
                www.hallelujah.pl/czytelnia/new-age-czyli-zmiana-sposobu-myslenia-cz-ii
                • hasz0 strusiu wyjmij łepek z tumanu 18.07.10, 23:20
                  PO
                  rządek
                  cię otumanił?


                  nie myl z porządnymi
                • ben.tmuta Ciebie chętnię poczestuję... :) 18.07.10, 23:24
                  Ale nie wiem, czy wyjdzie ci na zdrowie... smile))
                  • hasz0 Iza Jola weź sie PO-łóż na brzuchu 18.07.10, 23:25

                    i...
                    • hasz0 nie na moim...masz swój 18.07.10, 23:27

                      • hasz0 .............................zaskoczona? 18.07.10, 23:28

                        hmmm.....?
                    • ben.tmuta twoje wiesz co 18.07.10, 23:53
                      chyba cię zawodzi... Zacznij je mierzyć MENSurką... Za dużo w wodzie...
                      • hasz0 spałaś znowu sama? 19.07.10, 07:54

                        • hasz0 Re: spałaś znowu sama? 19.07.10, 07:56
                          wybierz sobie na dziś kogoś z komentującyh wyznanie
                          ministra "sprawiedliwości" i "prawa"
                          i napisz mi koniecznie ktorego wg Twego gustu wybrałaś
                          wiadomosci.wp.pl/kat,1342,sort,0,title,Cialo-prezydenta-lezalo-na-noszach-przykryte-plotnem,wid,12485491,opinie.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka