off_nick 23.11.10, 17:32 Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej pan Bronisław Maria Karol hr. Komorowski z Komorowa h. Dołęga (Korczak) zaprosił pana generała Wojciecha Witolda Jaruzelskiego h.Ślepowron na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, które odbędzie się w środę 24/11.br. Tematem posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego będzie zbliżająca się wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej oraz przyszłość stosunków na linii Warszawa - Moskwa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gini Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 17:37 putane de merde, o malo z krzesla ,nie spadlam. -- Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 17:43 E tam, ja to rozumiem, wszak Rosjanom jest potrzebna bezpośrednia wtyka. gini napisała: Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 17:45 Kaczynski wiedzial co robi rezygnujac z tej rady , widac wiedzial co sie swieci. -- Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 17:57 Generał był ekspertem od przeprowadzania łazienkowych inspekcji w roku 1968. Kiedy ta wiadomość obiegła towarzystwo, sympatia Czerskiej nieco się ochłodziła. Komorowski może robi sobie jaja albo jest nie na bieżąco bo takie wrażenie w zasadzie sprawia zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:17 No nie, antysemicka czystka w LWP rozpoczęła się w czerwcu '67...wojna sześciodniowa stała się okazją do usunięcia "niepewnych oficerów", do których zaliczano przede wszystkim oficerów żydowskiego pochodzenia i kadrę związaną z ruchem popaździernikowym. Źródła historyczne podają, że już pod koniec lat 50. powstawały pierwsze listy, zawierające nazwiska oficerów żydowskiego pochodzenia oraz tych, którzy zaangażowali się w październikowe przemiany. Wcześniej również były przypadki usuwania niektórych oficerów -Żydów, co uznawano wówczas za odpryski większych antysemickich akcji, jakie organizowano w bloku komunistycznym (m. in. żydowskich lekarzy w ZSRR) . qwardian napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:24 off_nick napisała: > No nie, antysemicka czystka w LWP rozpoczęła się w czerwcu '67...wojna sześciod > niowa stała się okazją do usunięcia "niepewnych oficerów", do których zaliczano > przede wszystkim oficerów żydowskiego pochodzenia i kadrę związaną z ruchem po > październikowym. > Źródła historyczne podają, że już pod koniec lat 50. powstawały pierwsze listy, > zawierające nazwiska oficerów żydowskiego pochodzenia oraz tych, którzy zaanga > żowali się w październikowe przemiany. Wcześniej również były przypadki usuwani > a niektórych oficerów -Żydów, co uznawano wówczas za odpryski większych antysem > ickich akcji, jakie organizowano w bloku komunistycznym (m. in. żydowskich leka > rzy w ZSRR) . > ================ No i sama widzisz... wprawdzie nie popieram usuwania oficerów żydowskiego pochodzenia ale akcja była w takim stylu, że sam Dmowski by sie jej nie powstydził. Z prespektywy czasu wiecej było korzysci niz szkód. Izrael zyskał znakomicie wykształconych oficerów i mógł łoić dupska arabusom a w Polsce zwolniły się miejsca dla naszych na awanse. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:55 Matelotku, popełniłeś bardzo żenujący wpis. Bona Sforza nie żyje matelot napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Aleksander Piotrowicz Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:01 Jak wnuk Aleksandra Piotrowicza Kaczynskiego przemawia do Rosjan to dobrze, jak Komorowski ...o, to bardzo źle. www.youtube.com/watch?v=BkmixnXhgxw&feature=player_embedded#! Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:04 To piękny i jakże oczekiwany gest. Nikt przy zmysłach, chyba, nie podejrzewa gen. Jaruzelskiego o brak patriotyzmu. To gość z ogromnym doświadczeniem zarówno wojskowym jak i politycznym i byłoby głupotą stawiać wyżej Jarkacza (na prochach) od generała. Mają się odbyć ważne wizyty - Miedwiediewa w Polsce i krótko potem Komorowskiego w USA. Do takich wizyt prezydent powinien być należycie przygotowany. Z całą pewnością należy pod tym słowem rozumieć niedopuszczanie do głosu osobników skłonnych wywołać wojnę z Rosją i wysłać offnickie i matelotów na śmierć. Offnickowa - zdejmij czasem ten beret bo wyraźnie Ciebie uwiera. Odpowiedz Link Zgłoś
manny-jestem Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:21 matelot napisał: > To piękny i jakże oczekiwany gest. Nikt przy zmysłach, chyba, nie podejrzewa ge > n. Jaruzelskiego o brak patriotyzmu. Wolne zarty. Bawicie sie kochani w orwellowska nowomowe. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Tu jest dobry komentarz 23.11.10, 18:25 11.2010 18:015 opublikowana w: Consolamentum, Głos oddolny Będzie stan wojenny? Na środowe posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego został zaproszony generał Wojciech Jaruzelski - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa- czytam na stronie Polskiego Radia. "Dostałem zaproszenie i wybieram się na posiedzenie RBN" - powiedział IAR Jaruzelski. Nie chciał jednak zdradzić, na jaki ewentualnie temat będzie zabierał głos - dowiadujemy się dalej. Hm, widać sprawy w kraju idą w tak dobrym kierunku, że jedyne rozwiązanie to stan wojenny. A bardziej serio: nie wiem, czy to głupota, czy ostentacja, czy chęć pogłębienia i tak pogłębianej "grubej kreski", czy miły uśmiech w stronę Kremla przed ew. wizytą Prezydenta Federacji Rosyjskiej w Polsce... W sumie, na wszystkich ogólnostępnych telewizjach w Polsce i tak jak nie Kloss, to czterej pancerni, więc i Jaruzelski nie powinien dziwić. Tylko jakoś "Teleranka" będzie szkoda. Aaa, przepraszam, już chyba i tak nie ma w TVP "Teleranka". To niech już będzie ten stan wojenny... Wrrróć! Stan miłości! * Tematem posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego będzie zbliżająca się wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej oraz przyszłość stosunków na linii Warszawa - Moskwa. Od stosunków Moskwa-Warszawa gen. Jaruzelski jest faktycznie ekspertem. Doradzi jak dać, no, odpór właściwy. -- Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:26 Wolę orwelowską nowomowę od mowy utwierdzonej tradycjami wolskimi. A tak na marginesie wolałbym odpisać na uwagę merytoryczną... Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:28 Czekam, że ten bohater niebawem zostanie doceniony przez PP Komorowskiego: Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 18:40 off_nick napisała: > Czekam, że ten bohater niebawem zostanie doceniony przez PP Komorowskiego. Przy najbliższych wyborach zwróć sie do swojego Prezesa, on wtedy wszystkich tuli do siebie. Przytulił Gierka, przytuli i tego. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: apel do Manny jestem ponawiam...wybiórczy jes 23.11.10, 19:05 A nie wpadles na to, ze jak wiekszosc nie czyta ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 19:10 Jego mogliby przyjąć tylko do PiSu. Jak i innych szubrawców... Odpowiedz Link Zgłoś
gini off nickowa 23.11.10, 19:18 Chodz na saloon tam sie duzo lepiej gada i duzo mniej matolkow niz tutaj. jacek.jarecki.salon24.pl/252936,przezabawne-jaruzel-zamiast-kaczoka -- Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: off nickowa 23.11.10, 19:40 Jestem tam od dawna i gadam gini napisała: Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: off nickowa 23.11.10, 19:43 off_nick napisała: > Jestem tam od dawna i gadam > > gini napisała: > Wiem bo kiedys Cie spotkalam przez przypadek,ale chyba ncka masz jakiegos inszego))) Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: off nickowa 23.11.10, 19:55 lubczasopismo.salon24.pl/glosoddolny/post/252942,bedzie-stan-wojenny-panie-jaruzelski-do-sadu-nie-laska na ten sam temat ponad sto wpisow w dwoch notkach, a w tej kostnicy zaledwie dwadziescia ... i to na sile ., no chyba, ze hasz0 suie wnerwi, i podpije do 50 tki Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ______________________50__________________________ 23.11.10, 19:58 forum.gazeta.pl/forum/w,13,119017592,119067115,2_debilku_zacytowalem_to_jako_exemplum_debilizmu.html?wv.x=2 Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: no ale on chory 23.11.10, 19:31 hordol napisała: > od dawna taa na czerwonke Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k dlaczego w tym wątku nie ma jeszcze snajpera? 23.11.10, 21:37 Który powinien w swoim stylu z uśmieszkiem typowego kretyna stwierdzić: "No i co w tym dziwnego? Przecież zostali po prostu zaproszeni wszyscy byli prezydenci i premierzy." Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: dlaczego w tym wątku nie ma jeszcze snajpera? 23.11.10, 21:39 sz0k napisał: > Który powinien w swoim stylu z uśmieszkiem typowego kretyna stwierdzić: > "No i co w tym dziwnego? Przecież zostali po prostu zaproszeni wszyscy byli pre > zydenci i premierzy." > O przepraszam nie wszyscy, pominal Jamajski Olszewskiego i kogos jeszcze , ale mi sie wymsklo kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: dlaczego w tym wątku nie ma jeszcze snajpera? 23.11.10, 21:52 gini napisała: > sz0k napisał: > > > Który powinien w swoim stylu z uśmieszkiem typowego kretyna stwierdzić: > > "No i co w tym dziwnego? Przecież zostali po prostu zaproszeni wszyscy by > li pre > > zydenci i premierzy." > > > O przepraszam nie wszyscy, pominal Jamajski Olszewskiego i kogos jeszcze , ale > mi sie wymsklo kogo. Tym lepiej wyszło mi udawanie snajpera Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: dlaczego w tym wątku nie ma jeszcze snajpera? 25.11.10, 01:01 sz0k napisał: > Który powinien w swoim stylu z uśmieszkiem typowego kretyna stwierdzić: > "No i co w tym dziwnego? Przecież zostali po prostu zaproszeni wszyscy byli pre > zydenci i premierzy." Skoro nawet twój sprawny inaczej rozumek potrafił podpowiedzieć ci jaki był powód zaproszenia Jaruzelskiego, to po co ja mam oczywistości tłumaczyć zszokowanym maniakom? S. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: dlaczego w tym wątku nie ma jeszcze snajpera? 25.11.10, 18:24 snajper55 napisał: > sz0k napisał: > > > Który powinien w swoim stylu z uśmieszkiem typowego kretyna stwierdzić: > > "No i co w tym dziwnego? Przecież zostali po prostu zaproszeni wszyscy by > li pre > > zydenci i premierzy." > > Skoro nawet twój sprawny inaczej rozumek potrafił podpowiedzieć ci jaki był pow > ód zaproszenia Jaruzelskiego, to po co ja mam oczywistości tłumaczyć zszokowany > m maniakom? A nie mówiłem... czytanie w myślach lobotoma to naprawdę niewielka sztuka... Odpowiedz Link Zgłoś
manny-jestem Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 23.11.10, 22:59 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8709472,General_Jaruzelski_zaproszony_na_posiedzenie_RBN.html Ciekawe kogo jeszcze zdaza doprosic na to posiedzenie FSB... hm, mialem na mysli RBN, sorry Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: No nie wiem off_nickowa 23.11.10, 23:24 ...czy mam znowu przygotowac szczoteczke do zebow kalesonki i cieple skarpetki bo znow sie zbliza 13 grudzien ? Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: No nie wiem off_nickowa 23.11.10, 23:31 Moze gajowy chce sie przekwalifikowac na spawacza , bedzie nauki pobieral. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Bardzo dobry komentarz Zareby 23.11.10, 23:54 blog.rp.pl/zaremba/2010/11/23/co-jaruzelski-doradzi-komorowskiemu/ Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: fotka dla wielbicieli gajowego i spawacza 25.11.10, 01:07 Tak jak Jaruzel nazwal Tomasza Lisa arystokrata wsrod dziennikarzy. Ale cieszy mnie ze terazniejsi "politycy i dziennikarze2 pokazuja tyle splendoru do ludzi "doswiadczonych"! Odpowiedz Link Zgłoś
pro100 z "najlepszymi" zyczeniami 24.11.10, 17:05 gini napisała: > > > Moze gajowy chce sie przekwalifikowac na spawacza , bedzie nauki pobieral. www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo&feature=player_embedded# Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Niech Kaczyński uzna,że Jaruzelski jest politykiem 24.11.10, 18:57 ...lewicowym starszego pokolenia. Nie będziecie musieli sie wysilać. Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 11:26 że jest kiepskim prezydentem. Gorszym od każdego ze swych poprzedników, nawet od tego, którego tak bezmyślnie zaprosił. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 18:59 hymenos napisał: > że jest kiepskim prezydentem. Gorszym od każdego ze swych poprzedników, nawet o > d tego, którego tak bezmyślnie zaprosił. Kto o tym zadecydował, ty ? Bo większość Polaków ma inne zdanie. Ale ty większość Polaków masz w dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
manny-jestem Ojej 24.11.10, 19:13 a ja myslalem ze psisiacy to agresywni bolszewicy sa... Krytykowac innych przychodzi latwiutko, zaakceptowac krytyke juz nie tak latwo. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 19:41 wikul napisał: > hymenos napisał: > > > że jest kiepskim prezydentem. Gorszym od każdego ze swych poprzedników, n > awet o > > d tego, którego tak bezmyślnie zaprosił. > > Kto o tym zadecydował, ty ? Bo większość Polaków ma inne zdanie. Ale ty większo > ść Polaków masz w dupie. Ok. 30% to "większość" Polaków. Wot "logika" dupokraty. Odpowiedz Link Zgłoś
manny-jestem To nie logika demokraty 24.11.10, 19:44 a tych z nostalgia oczekujacych powrotu dawnych porzadkow. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 20:27 sz0k napisał: > Ok. 30% to "większość" Polaków. Wot "logika" dupokraty. Ciekawe skąd ty bierzesz te swoje dane, rozmarzony autokrato. W sondaże nie wierzysz więc podaj na jakich wyborach opierasz swoje "dane". Tylko nie pisz że opierasz na Ziemkiewiczu. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 21:09 wikul napisał: > sz0k napisał: > > > Ok. 30% to "większość" Polaków. Wot "logika" dupokraty. > > > Ciekawe skąd ty bierzesz te swoje dane, rozmarzony autokrato. W sondaże nie wie > rzysz więc podaj na jakich wyborach opierasz swoje "dane". Tylko nie pisz że op > ierasz na Ziemkiewiczu. Na ilości osób głosujących na Bronka, a ty swoje brednie na czym oparłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:05 sz0k napisał: > Na ilości osób głosujących na Bronka, a ty swoje brednie na czym oparłeś? Oczywiscie do Jarka stosujesz zupełnie inne kryteria. Ale to u was normalne. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:10 wikul napisał: > sz0k napisał: > > > Na ilości osób głosujących na Bronka, a ty swoje brednie na czym oparłeś? > > Oczywiscie do Jarka stosujesz zupełnie inne kryteria. Ale to u was normalne. Powinieneś zacząć się leczyć. Ta mania staje się coraz groźniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:19 sz0k napisał: > wikul napisał: > > > sz0k napisał: > > > > > Na ilości osób głosujących na Bronka, a ty swoje brednie na czym op > arłeś? > > > > Oczywiscie do Jarka stosujesz zupełnie inne kryteria. Ale to u was normal > ne. > > Powinieneś zacząć się leczyć. Ta mania staje się coraz groźniejsza. > Tez uwazam, ze powinien sie zaczac leczyc, tyle, ze na nogi, bo na glowe to ciut za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:35 gini napisała: > Tez uwazam, ze powinien sie zaczac leczyc, tyle, ze na nogi, bo na glowe to > ciut za pozno. Szukasz tępa szantrapo awantury ? Nie masz z kim, Jola sie nie daje ? Ode mnie sie odstosunkuj bo cię rozgniotę, Ginido obmierzła. Odpowiedz Link Zgłoś
pro100 i lepper może uchodzić za wyrafinowanego erudytę 25.11.10, 14:51 wikul napisał: > Szukasz tępa szantrapo awantury ? Nie masz z kim, Jola sie nie daje ? Ode mnie > sie odstosunkuj bo cię rozgniotę, Ginido obmierzła. > i wzór dzentelmena przy wikulowych elukubracjach, ale cóz, kierownik zakładu w pegieerze to nie oborowy bez cezusu z awansu społecznego Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: i lepper może uchodzić za wyrafinowanego erud 25.11.10, 20:31 ...przy analfabecie podpisującym sie pro100(tutka). Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ale do rzeczy jezeli Ślepowron był zaproszony u Br 25.11.10, 20:46 onka to jakiś BARDZO WAŻNY powód musial być! Na pewno namaszczony przez najlskuteczniejszą PRowską Platformę prezydent nie zapłaciłby tak wielkiej ceny wizerunkowej bez waznego i istotnego powodu. Mógł sie wykrecić sianem., że np. gen. Jaruzelski był nie był wybrany całkwicie wolnych wyborach do Sejmu przez Sejm...a nie w w. powszechnych. 100 innych wykrętów wymysliłby mu każdy. Musial wiec to być powód albo narzucony z wewnątrz albo z zewnątrz. Nie wiem który bardziej kompromitujacy? Odpowiedz Link Zgłoś
pro100 no i po pięciu godzinach wymysliło 25.11.10, 21:19 wikul napisał: > ...przy analfabecie podpisującym sie pro100(tutka). > myk, jak zapóźniony przedszkolak. niestety oborowy, lepperu do pięt nie dorastasz. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: no i po pięciu godzinach wymysliło 25.11.10, 21:24 pro100ak napisał: > myk, jak zapóźniony przedszkolak. niestety oborowy, lepperu do pięt nie dorasta > sz. Nie wysilaj sie pro100aku, sloma ci z butów wystaje. I naucz się w końcu pisać po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:29 sz0k napisał: > Powinieneś zacząć się leczyć. Ta mania staje się coraz groźniejsza. O jakiej manii piszsz, swojej ? To pewnie masz rację. Ale ja ci tego nie radzę, twój przypadek jest beznadziejny. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:45 wikul napisał: > sz0k napisał: > > > Powinieneś zacząć się leczyć. Ta mania staje się coraz groźniejsza. > > > O jakiej manii piszsz, swojej ? To pewnie masz rację. Ale ja ci tego nie radzę, > twój przypadek jest beznadziejny. Ręce opadają jak się ciebie czyta... Kończę bo to jednak wstyd znęcać się nad ułomnym człowiekiem... Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 24.11.10, 22:55 sz0k napisał: > Ręce opadają jak się ciebie czyta... Kończę bo to jednak wstyd znęcać się nad u > łomnym człowiekiem... Spier'dalaj nadęty bufonie. Żałosna zarozumiała kreaturo. Won ! Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy.davout Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 25.11.10, 12:36 Im częściej Ciebie czytam tym bardziej dochodzę do wniosku żeś tępy k...s. Tępy i zaślepiony. Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: Po raz kolejny Komorowski udowodnił, 25.11.10, 09:53 wikul napisał: > Kto o tym zadecydował, ty ? Bo większość Polaków ma inne zdanie. Ale ty większo > ść Polaków masz w dupie. Noooo, Wikul!!! Ja zadecydowałem o swojej opinii, którą mogę uzasadnić. A Ty co???? Wykaż, że większość Polaków ma inne zdanie, bo to, że opinie większości nie są dla mnie żadną wyrocznią to akurat się zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
manny-jestem Re: TW Wolski wreszcie doceniony... 24.11.10, 20:26 lubczasopismo.salon24.pl/prezydentdlawarszawy/post/253111,list-do-pana-prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś