matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:30 Dwa lata starsza ode mnie. Tak... z naszej półki już biorą... No cóż... wszystko co najlepsze juz za nami. R.I.P Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:39 Moje pierwsze pocztówki dźwiękowe. Pamiętam Jej interpretację "About Her", nie pamiętam czyje, potem fajnie zrobił to (też nieżyjący) McLaren w "Kill Billu". Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:31 polazrski napisał: > Szkoda dziewczyny. > Pożarsiu... wiem, dla nas czas zatrzymał się w miejscu, ale Karin była już babcią. Młodą, ale jednak.... Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:34 Dla mnie miala tyle, co w 1969, wiec mloda. A ty, taki staruch? To ja duuuzo mlodszy. Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:37 Toć napisałem, że przezyła mnie o dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:44 No to nic nie rozumiem. Przeciez mowisz, ze Karin byla juz babcia! Co? W 1969? Nie bujaj. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:48 matelot napisał: > Toć napisałem, że przezyła mnie o dwa lata. Od 1943 czy 1946 ? Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:57 wikul napisał: > matelot napisał: > > > Toć napisałem, że przezyła mnie o dwa lata. > > > Od 1943 czy 1946 ? > Ja jestem z rocznika kiedy zbudowano Sołdka Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Karin Stanek 18.02.11, 00:34 matelot napisał: > Ja jestem z rocznika kiedy zbudowano Sołdka Zapytałem bo w źródłach sa podawane dwa roczniki urodzenia K.S. A kiedy wybudowano Sołdka to wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Karin Stanek 18.02.11, 00:38 matelot napisał: > Ja jestem z rocznika kiedy zbudowano Sołdka A wiesz że pierwsze blachy Sołdka poświęcił Ksiądz Kapucyn z kościoła św. Jakuba w Gdańsku ? Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Karin Stanek 18.02.11, 08:31 3 kwietnia: położenie stępki – pierwszy nit zakuł minister żeglugi Adam Rapacki, pierwsze blachy poświęcił Ksiądz Kapucyn z kościoła św. Jakuba w Gdańsku. Patrzta panstwo!) Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Karin Stanek 18.02.11, 14:20 Widać wtedy kapucyni byli porządne ludzie Dzisiejszy jakby blachę pokropił to nikt nie wygrałby walki z korozją... Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:51 dachs napisał: > ojej, żal. Bardzo żal... R.I.P. Odpowiedz Link Zgłoś
jott-ka Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:40 "chlopak z gitara bylby dla mnie para..." tak to lecialo? nie pomylilam wykonawczyni? Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:43 Dziewczyny starały się mówić tak, jak Ona. Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:44 Miała dziwny akcent, pochodziła ze Śląska. Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:46 Byla zupelnie inna od dziewczyn w tamtych czasach. Jakas taka bardziej hippisowa jak na ten przasny prl. Odpowiedz Link Zgłoś
jott-ka Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:49 matelot napisał: > Miała dziwny akcent, pochodziła ze Śląska. pierwszy raz gdy ja slyszalam,to bylo na festiwalu zwanym sopockim ale w hali(tej spalonej) Stoczni Gdanskiej(jeszcze wtedy nie im.Lenina),a ogladalam w telewizorni,Karin Stanek miala wtedy okolo 16 lat.i jak wtedy po raz pierwszy ja widzialam i slyszalam na tym festiwalu to pomyslalam,ze jakas zagraniczna piosenkarka spiewa po polsku.chyba wtedy wlasnie zaspiewala ta piosenke o chlopcu z gitara. Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Karin Stanek 17.02.11, 23:44 Miała dziwny akcent, pochodziła ze Śląska. No dobra ze uznales ze Slask jest zagranica. Co do Stanek to wiem ze byly jakies afery z jej wyjazdem do Niemiec?! Ktos jej" pomogl " przy wyjezdzie. Ale cieszy mnie ze byla SLAZACZKA a jest przez was doceniona. Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Karin Stanek 18.02.11, 14:25 Śląsk to Polska przecież. Gdyby była góralką z Zakopanego też miałaby dziwny akcent. Zakopane to zagranica? Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Karin Stanek 18.02.11, 14:32 Slazaczka bez akcentu to byl zespol piesni i tanca Slask, panie kolego. Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:57 Tak... z naszej półki już biorą. Stanek,Sobczyk,Niemen........ przewaznie w dzinsach wystepowala....."Malowana lala".... r.i.p. Odpowiedz Link Zgłoś
pstryczekelektryczek Re: Karin Stanek 18.02.11, 09:07 melord napisał: > Tak... z naszej półki już biorą. > Stanek,Sobczyk,Niemen........ > > przewaznie w dzinsach wystepowala....."Malowana lala".... hmm w takich momentach czesto slysze w realu,ze...widocznie bogu do czegos jest potrzebna ps jako pstryczekelektryczek polecam do przeczytania ksiazki(akcja czytelnictwa dla doroslych na tapecie) ks.prof.Sedlaka o specjalnosci naukowej samostworzonej przez Niego,czyli bioelektronice. zaznaczam,ze temat trudny,ale jako wstep proponuje wywiad z Nim "Tako rzecze Sedlak" Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza1 Re: Karin Stanek 17.02.11, 22:26 Ja pamiętam to: www.youtube.com/watch?v=7M8FYI5tE4Q&feature=related A w nowej wersji się poryczałam ze śmiechu, i nie tylko www.youtube.com/watch?v=x7V0eIEUYlI Odpowiedz Link Zgłoś
nihil-istka Tak - wszyscy zdechniecie wkrotce... 18.02.11, 16:07 ..... pogodzcie sie z Panem Bogiem Odpowiedz Link Zgłoś