Dodaj do ulubionych

świat według Dubienieckiego...

03.03.11, 08:43
.- PiS-u nie byłoby bez Jarosława Kaczyńskiego i Lecha Kaczyńskiego. Nie byłoby dzisiejszego Jarosława Kaczyńskiego bez Lecha Kaczyńskiego, który dzięki sprawowanej funkcji ministra sprawiedliwości pomógł zbudować partię PiS. Jarosław Kaczyński może stosować zasadę o wykluczeniu nepotyzmu w Pis, ale z wyłączeniem Marty Kaczyńskiej.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ostre-slowa-dubienieckiego-jestem-podsluchiwany,2,4188416,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • rycho7 pluralis majestaetis 03.03.11, 09:34
      babariba-babariba napisała:

      > Nie byłoby dzisiejszego Jarosława Kaczyńskiego bez Lecha Kaczyńskiego, który dzięki
      > sprawowanej funkcji ministra sprawiedliwości pomógł zbudować partię PiS.

      Najgorsza jest zdrada we wlasnych szeregach (rodzinie). Negowanie prymatu Brata Wiekszego.

      Ludz stworzony do megalomanstwa nie moze sobie kalac raczek praca.
    • wikul Chcesz w dziób od Dubienieckiego... ? 03.03.11, 10:27
      • polazrski Re: Chcesz w dziób od Dubienieckiego... ? 03.03.11, 10:59
        wyborcza.pl/1,75478,9192362,Dubieniecki__Wykonalem_zlecenie_klienta.html
    • wikul Re: świat według Dubienieckiego... 09.03.11, 14:35
      www.youtube.com/watch?v=0DLYZF02Ehk
      • matelot Re: świat według Dubienieckiego... 09.03.11, 15:16
        www.youtube.com/watch?v=K1_hctV8xyo&NR=1
        Komentarze:

        1. pisowskie scierwo,zamoczone po uszy w gownianym ukladzie ktroego tak szukali Kaczynski

        2. boże, jaki on ma gejowski głos

        3. Pan dubieniecki idealnie pasuje do dynastii kaczorów- jest śmieszny nieudolny i podły

        4. żałośnie wypada ten Wielki Zięć. jakim cudem ten chłopak zdał maturę, nie wspominając o ukończeniu prawa???

        Pisownia oryginalna smile
        • matelot Re: świat według Dubienieckiego... 10.03.11, 09:55
          Dołożę jeszcze ździebko...

          "
          No, to mamy, Panie prezesie, problem.
          tetradrachma 02.03.11, 09:39
          Miał byc kreowany obraz "Sierotki Martusi, matki-Polki", a Ona kuźwa.... się zborsuczyła ! I to z "kim" ? Nie dość, że "genetyczny komuch" to na dodatek ...wątpliwej konduity. Jest problem. Pan pójdzie w zaparte, a Martusia szepnie tu i ówdzie, jak to Pan braciszka wykorzystywał ! IV RP może dać dupy !"

          Tak to mniej - więcej wygląda sad
    • polski_francuz Dubieniecki polecial 09.03.11, 19:52
      na nogi.

      https://top1-1.com/wp-content/uploads/2010/07/marta_kaczynska-nogi.jpg

      Sam bym polecial. A na reszte szkoda czasu na dyskusje. Prezes pewnie chce "odmlodzic" PiS. Zalowac nalezy, ze mlodzi krewniacy sa zbyt blisko zlobu.

      Juz Wladmir Iljicz uczyl, ze lepiej sie nie otaczac krewniakami w miejscu pracy.

      PF
      • wikul Re: Dubieniecki polecial 09.03.11, 20:31
        www.youtube.com/watch?v=g20bSkmyBBA&NR=1
        • polski_francuz Wyglada mi 09.03.11, 20:57
          pan Dobiebniecki na osobe korztystajaca z okazji jakie mu sie natrafiaja. Nie jest pierwszy i nie jest ostatni z takim nastawieniem do zycia. Trudno bedzie jedbnak prezesowi z takim zlodziejaszkiem u boku dalej budowac wielka legende "niezkazitelnych Kaczynskich".

          PF

          • gini babariba 09.03.11, 21:59
            Co tam u ciebie do tej samogonki dodaja, ze ciagle taki zamulony jestes?
      • jaceq Re: Dubieniecki polecial 10.03.11, 08:11
        polski_francuz napisał:

        > na nogi.

        Możliwe, że ma coś z oczami.

        [quote]
        "Dochodziła 21. Było miło. I wtedy powiedziałem: - Jest jeszcze coś, panie prezydencie, co chciałem panu zakomunikować. Pana córka jest w ciąży...
        Prezydent po chwili powiedział: - Jesteś naszym synem"."
        [/qoute]

        wyborcza.pl/1,75478,9186329,Maz_stapa_twardo_po_ziemi.html#ixzz1GB73hdv1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka