Dodaj do ulubionych

Lady Komisja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.04, 10:12
LADY KOMISJA

Hej laska co u ciebie?
Jak Ci się dzisiaj spało?
Jak tam hample w peżocie?
Ile w trasie wycisnąć się dało?
Fajną masz dziś fryzurę
Nieźle wyglądasz w ręczniku
Kiedy sesja w Playboyu?
W skarpetkach czy na korytarzyku?
Ponoć dziś sesja w sejmie
Jaką włożysz kreację?
Fajnie tak diety kasować
Za partię i demokrację.
Jak tam plany na przyszłość?
Może etacik w Radzie?
Włodek to fajny kolo
I lachy na kumpli nie kładzie.

Fajna jest nasza Anita
Wielka przed nią kariera
Jaki następny przystanek
Teka wicepremiera w rządzie Endrju Leppera?
Obserwuj wątek
    • Gość: Wielbiciel_kobiet Oh kobiety... IP: *.mci.co.uk 28.05.04, 10:46
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=12746579&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka