Gość: gosc2004 dobrze,ze Kaczynski nie jest pedalem jak te SZkopy IP: *.chello.pl 20.06.04, 16:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LowMan Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.media4.pl 20.06.04, 16:43 A dokładnie to, że najwyraźniej w Berlinie nie ma takich ugrupowań jak Liga Polskich Rodzin, Młodzież Wszechpolska, itp. i taka parada nie wywołała gigantycznch zamieszek. Uważam, że Kaczyński postąpił słusznie, bo taka prada zakończyła by się wielką bijatyką przez takich ludzi jak LPR i MW. Jeżeli takiego zagrożenia by nie było to wtedy rzeczywiście decyzja p. Kaczyńskiego byłaby bezsensowna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek z Kanady God created Adam and Eve, not Adam and Steve IP: *.vc.shawcable.net 20.06.04, 17:11 Cioty paraduja z Berlinie. Kulture europejska sie wali. Europejczyky - jestes zboczencem seksulanym (niewazne co tam sluzalczy "naukowcy" zadekretowali). Zamiast sie obnosic z tym zwoim zwyrodnieniem, stul pysk i nie gorsz malych dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Nie dziw, się że amerykanie robią z was zarty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:42 A gramatyka,!!! do nieba o pomstę wola!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski Re: Nie dziw, się że amerykanie robią z was zarty IP: *.dip.t-dialin.net 20.06.04, 18:54 Kim ty wlasciwie jestes?Zydem? W Polsce mieszkasz i z Polakow sie smiejesz debilu.Podcinasz galaz,na ktorej siedzisz!Co to znaczy z was??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Może ?spalisz mnie w stodole??,chcialbys?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:01 l;iugh;uiog Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek z Kanady [...] IP: *.vc.shawcable.net 20.06.04, 20:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Nie poniżę się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 21:11 Teraz rozumiem Amerykanów!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ niezła parka - dwie Renatki IP: *.top.net.pl 20.06.04, 17:31 Renate Kuenast i Renatka Kurwik Niezła parka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demagod Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:47 Na nastepny 'festyn' proponuje haslo "Nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: statystyk ILU NOWO ZARAZONYCH? IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:48 Jak panstwo myslicie ILU NOWO ZARAZONYCH na AIDS przybywa po takim 'festynie'? I kto placi za ich leczenie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quark [...] IP: *.union01.nj.comcast.net 20.06.04, 17:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Ale nie twój!,pozatym Niemcy są pracowici!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:51 Na zasilki dla biednych pieniedzy nie maja ale na 'parade' zboczonych fundusze sie zawsze znajda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Harry [...] IP: *.csk.pl 20.06.04, 17:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starozakonny Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:58 Izrael to najbardziej tolerancyjne panstwo swiata. Zydzi to najmadrzejszy narod. Skoro nie bylo 'parady' zboczencow w Izraelu, nie powinno byc w Polsce. Bierzmy przyklad z najlepszych. NAJPIERW W TEL AVIVIE POTEM W Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: higienista Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:00 W ubikacjach meskich byly straszne sceny???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antropolog Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:03 Niepospolite twarze gejow ... moga powodowac odruch wymiotny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski HOMOSEKSUALISCI A JEZUS IP: *.dip.t-dialin.net 20.06.04, 18:05 Niektore grupki homoseksualistow probuja wykorzystywac Jezusa Chrystusa do swoich celow.Byly juz sztuki teatralne pokazujace Pana Jezusa w otoczeniu homo.Spotkalo sie to ze zdecydowanym sprzeciwem spoleczenstwa. Ludzie,ktorzy slowa "Piotrze czy mnie kochasz"interpretuja na swoje potrzeby, o Panu Jezusie nie maja pojecia.Mowia,gdyby Jezus zyl...Jak On by nie zyl.Nie tylko,ze zyje,On JEST.Nie ma homoseksualnych,ktorzy wierza w Jezusa Chrystusa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SOCJOLOG BADANIA NAUKOWE IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:08 Uwazam ze nad zjawiskiem geizmu nalezy przeprawadzic solidne badania naukowe. 1000 ochotnikow-homoseksualistow nalezy umiescic na Madagaskarze lub innym stosownym miejscu, dac im mozliwosc pracy i zapewnic mieszkania. Jesli ta spolecznosc bedzie sie rozwijac dynamicznie, nalezy uznac gizm za normalny. Jesli natomiast badana grupa bedzie sie kurczyc na skutek chorob, przestepstw seksualnych i innych plag nalezy homoseksualizm uznac za taki rodzaj choroby psychicznej ktora nalezy przymusowo leczyc w celu zapobiezenie rozkladowi spolecznemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk A ciebie polsko-zasciankowy prymitywie w klatce, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:51 I obwozić po cywilizowanej Europie i objasniać gapiom, to"curiosum" z nad wisly!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadrowa leczenie zboczonych IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:10 Podobno ciezka praca fizyczna, modlitwa i leczenie psychiatryczne daja swietne rezultaty w leczeniu gejow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk z Lenistwa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:54 Was trzeba wyleczyć, i z zabobonu,!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny [...] IP: 217.70.51.* 20.06.04, 18:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marksista GEIZM A MARKSIZM IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:11 Doktryna marksizmu: byt rodzi swiadomosc. Doktryna geizmu: od-byt rodzi swiadomosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.p-s-inter.net 20.06.04, 18:12 super! wszystko co wkurza lpr jest z zasady dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktor o homoseksualistach IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:15 Homoseksualisci sa solidarni tylko na paradzie zboczonych. Po zarazeniu na AIDS gejami opiekuja sie zakonnice i pielegniarki. Geje to grupa psychicznie chorych o samounicestwialnych cechach. Bez normalnych ludzi ich spolecznosc wyginelaby w bardzo krotkim czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Jesli pokażesz dypl,lekarza ,pogadamy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:04 To jak? zgoda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Komisja do badania zbrodni gejowskich?? IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:20 Czy jest mozliwe ze kiedys powstanie Komisja Badania Zbrodni Gejowskich i ci ktorzy winni sa zarazenia cial i umyslow beda musieli za swoje zbrodnie zaplacic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Co studiujesz?????czy szkolę mediów,p.Rydzyka??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:57 j,hyfjkyfjyf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTYGEJ [...] IP: 212.33.66.* 20.06.04, 18:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierzacy politycy na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:22 Czy to prawda ze Matka Boska w Fatimie powiedziala iz przed koncem swiata szatan dostanie sie na najwyzsze urzedy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolerancyjny czy geje sa normalni? IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:24 Jestem sklonny uznac gejow za normalnych gdy produktem seksu gejowskiego bedzie dziecko a nie AIDS, AIDS, AIDS, AIDS, AIDS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogien SODOMA I GOMORRA IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:27 Bog w sodomie i gomorze spalil gejow zywcem. Nikogo innego tak nie potraktowal. Poniewaz Bog jest perfekcyjnym bytem, Jego stosunek do gejow jest niezmienny. Warto aby Chrzescjanie o tym pamietali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Raczej perfekcyjnym niebytem!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:46 Nawolujesz kat,prymitywie do palenia na stosie? ,pamiętasz jak to kiedys perfekcyjnie robiliscie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: http://www.pl.indy Re: SODOMA I GOMORRA IP: *.block.alestra.net.mx 20.06.04, 19:25 troche sie malo nauczyles na tej religi w szkolach lot zamieszkal z dwiema corkami w jaskini i pan ich nie spalil bo sadzi wg mysli zapominasz ze glownym problemem sodomy i gomory byl brak 10 sprawiedliwych dla powolania sprawiedliwego sadu ziemskiego wiec pozostalo wolanie o sprawiedliwosc boska i glownie chodzilo o to ze zlodziejstwo, oszustwo, brak humanizmu i opieki nad chorymi i biednymi stalo sie "cnota" wyczyny seksualne byly jednym z mniej waznych spraw dla boga i ludzi pamietajmy o slowach jesli jestes bez grzechu rzuc pierwszy kamieniem ale rowniez i te slowa idz i nie grzesz wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyslany Re: SODOMA I GOMORRA IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 22.06.04, 02:49 tak zgadza sie www.pl.indy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wysłany Re: SODOMA I GOMORRA IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 22.06.04, 02:44 W takim razie nigdy nie czytałes orginału Biblii,czytaj uważnie za co Bóg ukarał Sosome i Gomore.Nie wypowiadaj sie na te tematy o których nie wiesz,idż droga prawdy ,ucz miłości,Bóg jest milością i dobrem nieskończonym,rozumiesz DOBREM I MIŁOŚCIĄ NIESKOCZONĄ !!!!Jego wolą było stworzenie gejów tez a nic nie dzieje się bez jego woli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przemyslowiec Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:30 Bierzmy przyklad z Niemcow w produkcji samochodow a nie 'tolerancji' zboczencow ktorzy nie daja sie normalnym ludziom spokojnie wysikac. Przewazajaca czesc spolecznenstwa niemieckiego jest przeciw paradom zboczencow. Niestety podobnie jak u nas niewiele maja do powiedzenia. Nad swiatem zapanowala dyktatura zla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ups Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 21:14 Generalnie cała ta parada w Berlinie to nie przykład tolerancji ale szmal, szmal i jeszcze raz szmal - za bilety do cyrku też się płaci! Odpowiedz Link Zgłoś