Dodaj do ulubionych

Polska krytykowana podczas parady gejów

    • Gość: niemiec ubikacje w berlinie IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:19
      Gdzie normalni mezczyzni chodzili sie wysikac podczas tej 'parady'w Berlinie??
    • Gość: finansita kto finansuje gejow? IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:24
      Nie ulega watpliwosci ze pewne identyfikowalne czynniki uzywaja chorych
      psychicznie gejow do walki z tradycja i Kosciolem. Zastanawiajacy jest jednak
      fakt ze daja gejom pieniadze na parady ale gdy chory gej kona w konwulsjach z
      powodu AIDS opiekuje sie nim zakonnica lub Chrzescjanska pielegniarka.
      Finansista nie przyjdzie podac szklanki wody. Gdyby geje byli zdrowi
      psychicznie juz dawno polapaliby sie na tym kontrowersyjnym traktowaniu i nie
      daliby sie wykorzystac jako mieso dla propagandy.
      • Gość: katon Duby smalone sadzicie - kumie IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:01
        Pod wzgledem aids pedaly sa najbardziej swiadoma grupa na swiecie. Po eksplozji
        zachorowan w latach 80-ch zachorowania wsrod pedalow gwaltownie spadly
        (przecietny pedal jest lepiej wyksztalcony i bogatszy od nie-pedala)a nowe
        zachorowania notuje sie przede wszystkim wsrod zdrowych czesci spoleczenstawa
        czyt. tatusiów i mam.
        Sposrod tych co jednak zachorowali moze wiecej zdychaloby w objeciach swoich
        kochanych, gdyby polskie prawo (a czesciej zdewociala pielegniarka)nie odsuwalo
        tych ostatnich od lozeka konajacego (w koncu to nie najblizsza rodzina!).
        Smutne.
    • Gość: socjolog .geizm a marksizm IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:27
      .Marksizm: byt rodzi swiadomosc
      .Geizm: od-byt rodzi swiadomosc
    • janusz2_ Wprost o "Dyktaturze równości" 26.06.04, 23:27
      www.wprost.pl/ar/?O=61285
      "Geje i lesbijki rozpętują w Polsce ideologiczną wojnę
      (...)
      Chcą rozpętać wojnę ideologiczną, przy której ta o aborcję będzie niewinnymi
      ćwiczeniami. Wiedzą, jak to zrobić i mogą osiągnąć swój cel.

      Krucjata tolerancjonistów
      Gejom i lesbijkom nie chodzi tylko o legalizację małżeństw homoseksualnych.
      Używając postępowej retoryki, postulując zerwanie z tradycyjnymi - ich zdaniem,
      represyjnymi - wizjami rodziny, uzurpują sobie prawo do wydawania certyfikatów
      tolerancji i wolności. Popierasz małżeństwa lesbijek, cieszy cię widok gejów
      całujących się na ulicy - jesteś nowoczesnym, światłym Europejczykiem.
      (...)
      Sprawa stosunku do mniejszości homoseksualnych ma być testem rozumienia
      wolności w ogóle.
      Nie chcesz eksperymentowania na rodzinie, wolisz, by geje ściskali się w swych
      domach, a nie na przystankach - jesteś filarem ciemnogrodu! Skoro jesteś
      homofobem, to powinieneś się leczyć. Twoi patroni ideowi to faszyści,
      bojówkarze, ba - hitlerowcy wtrącający gejów do obozów koncentracyjnych.
      Przesada? Nic podobnego - na portalach www.gejowo.pl czy www.gej.net można
      znaleźć pełno takich porównań.
      Zresztą dla Roberta Biedronia, założyciela i prezesa Kampanii przeciw
      Homofobii, nawet Platforma Obywatelska to nietolerancyjne homofoby. Co z tego,
      że wizja przewodniczącego PO Donalda Tuska zionącego nienawiścią do kochających
      inaczej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? Ważne, że osoba zaatakowana w
      taki sposób ma się bronić, udowadniać, że jest inaczej, że jest prawdziwym,
      tolerancyjnym demokratą.
      Homoseksualiści i ich intelektualni sojusznicy stosują różną miarę dla siebie i
      swoich oponentów. Gdy ktoś śmieje się z nich na ulicy - jest to niedopuszczalna
      agresja słowna, ale gdy gej rzucił tortem w prezydenta Warszawy, to - zdaniem
      Szymona Niemca, organizatora parady gejów i prezesa Międzynarodowego
      Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce - "pan Kaczyński sam
      jest sobie winien i nie powinien wykluczać, że takie incydenty w przyszłości
      mogą się powtórzyć".
      (...)
      Gdyby Młodzież Wszechpolska nie istniała, homoseksualiści powinni ją wymyślić.
      Perspektywa oberwania kamieniem nie jest oczywiście przyjemna, a barbarzyństwo
      rzucających godne potępienia, ale gdyby nie narodowcy, paradami gejów nie
      interesowałby się pies z kulawą nogą. - Taka postawa jest nam poniekąd na rękę -
      bez żenady przyznaje Szymon Niemiec. - Przynajmniej więcej się mówi o prawach
      mniejszości seksualnych.
      - Rzeczywiście, gdy rok temu manifestowaliśmy, a nie było żadnych jajek czy
      kamieni, to oddźwięk społeczny i zainteresowanie mediów było nikłe - przytakuje
      Robert Biedroń. Ten 28-letni "aktywista gejowski" - jak sam się przedstawia -
      wie jednak, jak zainteresowanie mediów wzbudzić. Nie ukrywa, że wielu
      żurnalistów to jego koledzy.
      (...)
      rejestrowanie tak zwanych związków partnerskich. Projekt odpowiedniej ustawy
      zgłosiła już najaktywniejsza bojowniczka o prawa gejów, senator Maria
      Szyszkowska z SLD. Gdyby ta ustawa przeszła, homoseksualne pary miałyby te same
      prawa co małżeństwa: partnerzy mogliby się wspólnie opodatkować, dziedziczyliby
      po sobie etc. Z jednym wyjątkiem: homoseksualiści nie mogliby adoptować dzieci.
      I sami zgadzają się z tym ograniczeniem. - Na razie - zastrzega Biedroń. - Dziś
      nie wyobrażam sobie, bym mógł w homofobicznej Polsce wychowywać dziecko. Jeśli
      jednak jesteśmy pełnoprawnymi obywatelami, to winniśmy mieć prawo do adopcji -
      dodaje szef Kampanii przeciw Homofobii. Oficjalnie jednak żadna organizacja
      gejowska nie żąda takiego prawa. Co nie znaczy, że nie chcą tego sami
      homoseksualiści. - Tak, chciałbym adoptować dziecko - wyznaje Robert Biedroń.

      Heteroseksualna niewola?
      Geje i lesbijki mają świadomość, że przeprowadzenie operacji na poglądach
      całego społeczeństwa jest znacznie trudniejsze niż wymuszenie czegoś na
      politykach. Dlatego najpierw chcą ożywić spory ideologiczne, przytłumione na
      razie problemami politycznymi i kłopotami gospodarczymi. Chcą wciągnąć
      środowiska polityczne do wielkiej batalii, przypominającej tę o aborcję w
      pierwszej połowie lat 90. Tyle że aborcją są już wszyscy zmęczeni, a problem
      gejów będzie nabrzmiewał, choćby w efekcie wejścia do Unii Europejskiej, skąd
      będą płynąć do nas nie tylko pieniądze, ale i wzorce.
      Polscy homoseksualiści, powołując się na przykład Zachodu, gdzie istnieje już
      homoseksualne niebo, chcą dojść do tego samego drogą na skróty. Bo tam najpierw
      była rewolucja seksualna, a dopiero potem doszlusowali do niej politycy. U nas
      najpierw środowiska opiniotwórcze i politycy mają odtrąbić zrzucenie jarzma
      heteroseksualnej niewoli, a potem podciągnie się do tego wzorca społeczeństwo.
      Społeczeństwo, dodajmy, dość konserwatywne, ale też wizja dyskryminowanych
      gejów to tylko część prawdy. Polska prowincja czy blokowiska wielkich miast
      może i zioną nienawiścią, a czasami wręcz fizyczną agresją, ale w centrach
      metropolii jest już inaczej. Bycie gejem zwiększa towarzyską atrakcyjność
      młodych ludzi. - Gdy ogłosiłem, że jestem homoseksualistą, liczba zaproszeń na
      imprezy gwałtownie wzrosła - opowiada znajomy gej. Faktycznie, obecność
      homoseksualisty na imprezie z miejsca czyni ją bardziej światową.
      Geje odgrywają zresztą ważną rolę w kulturze klubowej, w której pławią się
      dzisiaj młode elity z Europy. Jeden z najbardziej snobistycznych klubów w
      Polsce to warszawska Utopia - centrum mniejszości seksualnych, ale i zwykłych
      clubberów, którzy chcą się dostać na imprezy z wyższej półki. Bycie gejem jest
      trendy nie tylko wśród elity nocnego życia, która jest zresztą bardzo wpływowa
      za dnia. Są miejsca, gdzie podobno ułatwia to karierę zawodową, na przykład
      heteroseksualiści z pierwszego programu TVP od lat narzekają, że są na
      Woronicza dyskryminowani.
      (...)
      - To partie prawicy wykorzystują temat homoseksualistów - przekonuje Szymon
      Niemiec. Myli się. O gejach i ich prawach najgłośniej krzyczy maleńka Unia
      Pracy. Liczy ona na to, że radykalizmem obyczajowym przelicytuje swą lewicową
      konkurencję.
      (...)
      - Nie wyobrażam sobie, żeby gej głosował na prawicę - kręci głową Biedroń.
      Donald Tusk, lider PO, nie miałby natomiast nic przeciwko temu, by z list jego
      partii startowali geje. - Homoseksualista musi być traktowany tak jak każdy
      inny obywatel. Związki homoseksualne nie mogą być jednak uznane za rodzinę, bo
      rodziną po prostu nie są - wyjaśnia Tusk.
      (...)
      SZYMON NIEMIEC - twórca Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na
      rzecz Kultury w Polsce (ILGCN Poland). Zorganizował pierwszą w Polsce Paradę
      Równości. Jest aktywistą Antyklerykalnej Partii Postępu Racja, związanej z
      pismem "Fakty i Mity".
      (...)
      Homoseksualny raj
      dr MARIUSZ GWOZDA socjolog z UMCS w Lublinie
      Gdyby zrealizowano wszystkie postulaty organizacji gejów i lesbijek, byłaby to
      swego rodzaju rewolucja w sferze kultury i obyczajowości. Przede wszystkim
      byłoby konieczne przedefiniowanie terminów dotyczących małżeństwa i rodziny.
      Ponadto wychowywanie dzieci w związkach jednopłciowych mogłoby mieć
      nieprzewidywalne konsekwencje. Nie wiadomo bowiem, jak dziecko miałoby się
      uczyć roli kobiety i mężczyzny, matki i ojca. Co więcej, niebawem o podobne
      prawa jak homoseksualiści mogłyby się upomnieć kolejne "mniejszości seksualne",
      na przykład zoofile, pedofile. Już teraz głoszą oni hasła przypominające te,
      jakimi trzydzieści lat temu posługiwali się homoseksualiści.
      (...)"
    • Gość: demagog .Nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:28
      .Nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji
    • Gość: urzednik malzenstwa gejów IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:30
      Czy mowa o malzenstwach dla tych osobnikow co zachowuja sie w zboczony sposob w
      meskich ubikacjach???? I myslicie panstwo ze 'malzenstwo' uleczy ich
      zboczenie?
    • Gość: Hetero EMOCJE WSKAZUJA NA PROBLEM :-) IP: *.arcor-ip.net 26.06.04, 23:31
      Zabawne, ze niektorzy nie potrafia ukryc wlasnych homoseksualnych, ukrywanych
      ciagot i tak demonstracyjnie, i agresywnie dystansuja sie wobec tego zjawiska.

    • Gość: krytyk dobre strony parady IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:32
      Dzieki paradzie gejow kobiety tez moga zobaczyc jak zachowuja sie ci chorzy
      zboczeni osobnicy. Dotychczas takie obserwacje byly mozliwe tylko dla mezczyzn
      ktorzy korzystali z ubikacji miejskiej.
      • Gość: Europejczyk Byleś tam ????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 23:38
        Zabawialeś się z facetem w toalecie??znasz to z autopsji??
    • Gość: Europejczyk śmieszni wy jestescie, Polacy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 23:32
      Smieszni do bólu, kiedy komentujecie wydarzenia tak normalne i oczywiste w
      Europie,Potrzebna wam, jest edukacja z europejska!To może potrwać,ale jestem
      dobrej myśli, bo jeśli nie?????????????????????????????????
      • Gość: trexx do "Europejczyka" IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 00:51
        gosci, kutas jestes zlamany a nie europejczyk...
        odpier*.* sie od Polakow, ktorzy "nie gesi i znoj jezyk maja" i pozwol sie im
        wypowiadac w tym jezyku, a nie bezmyslnie nasladowac "mody" (bo z tymi pedalami
        to po prostu kolejna moda, tak jak z McDonad'sem, CocaCola itp.)..
        Ponadto spojrz na te pedalska Europe burmistrza Berlina, w ktorej Niemcy
        pozwolili juz na zachwaszczenie swojego anlojezycznymi wtretami, a teraz chca
        wyznawac nowa religie: "PEDALIZM"... (juz chyba zapomnieli jak chcieli krzewic
        chrzescijanstwo na slowianskich ziemiach...
        TAKA OTO JEST TWOJA EUROPA...
    • Gość: leczenie leczenie gejow IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:33
      Podobno ciezka praca fizyczna polaczona z czestymi wizytami u psychiatry daje
      dobre rezultaty w leczeniu gejow.
      • Gość: lekarz To sprobuj:) IP: *.adsl.ttnet.net.tr 26.06.04, 23:50
        No lec.
    • Gość: Zyd Bierzmy wzor z Izraela IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:45
      Narod zydowski to najbardziej podziwiany szanowany i tolerancyjny narod na
      swiecie. My Polacy zadamy od rzadu w Polsce aby bral wzor z Izraela.
      Parada gejow? Najpierw w Tel Avivie potem w Warszawie czy Krakowie.
      • patrycja21 Re: Bierzmy wzor z Izraela 26.06.04, 23:57
        Ale Cie zdziwie, w Izraelu w tym roku była taka impreza. Niestety Polska
        jeszcze nie jest na tym etapie rozwoju co Izrael. No ale to widac nawet po
        infrastrukturze naszego Panstwa
      • Gość: :) Re: Bierzmy wzor z Izraela IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.04, 00:43
        w Telavivie juz byla cimniaku..
    • Gość: Polak Re: Europejczyk IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:49
      Europejczyk, naucz sie normalnie zachowywac w miejskiej szalecie a potem
      bedziesz pouczal innych o edukacji. Zacznij edukacje dla swoich zboczonych
      kolegow zeby pozwolili sie spokojnie wysikac normalnym ludziom.
      • Gość: Europejczyk aha widzialem cię, co tam wyprawiales!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 23:57
        Oj nie ladnie, tak przy wszystkich,w kabinie nr 3,w pewnym towarzystwie.
    • Gość: pedałofob Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.04, 23:51
      Nigdy nie bedziecie sami, zawsze bedziecie pedałami !
    • Gość: psychiatra Do osobnika Patrycja IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:56
      Patrycja tobie juz nawet psychiatra nie pomoze. Tylko AIDS moze cie uratowac.
      • patrycja21 Re: Do osobnika Patrycja 27.06.04, 00:02
        Nie, dlaczego, zgódz się? No chyba ze masz aparycje Rydzyka, bądź poglady godne
        władz III Rzeszy Niemieckiej. Wtedy tak, wtedy nic z tego nie bedzie... No mimo
        to usmiechnij sie kiss
        A co ADIS. Widzisz, ja mam stałego partnera, wiec raczej mi to nie grozi,
        chyba że mnie ładuje w rogi. A jak zechce się puścić, to nie wiem czy wiesz,
        ale juz dobre 300 lat minęło jak człowiek wymyśłił prezerwatywe. No buziaki ty
        mój niedouczony znachorze , jeszcze raz kiss
    • trymand pedalstweo jątrzy i szuka zadymy 27.06.04, 00:04
      pedały ostatnio walczą o wpływy polityczne i wpływy w mediach. pod
      pozorem "tolerancji" walczą o swoje zboczenie. jakos gwłaciccieli i sodomitów
      tak nie wspiera się jak pedałów



      Gość portalu: sokol napisał(a):

      > tolerancja tak,zboczency nigdy!!!!!!ci ludzie sa chorzy,sa nienormalni i nie
      > ma co temu zaprzeczac,a kazda liberalizacja prawa jezeli chodzi o pedalow
      > sprawia ze z pedalstwa robi sie rzecz normalna,a tak nie jest/nie ma co ich
      > obrzucac kamieniami,bic ale niech siedza cicho i nie obnosza sie ze swoim
      > zboczeniem!!!!!!!!
    • Gość: biblista O Sodomie i Gomorze IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:04
      W Zydowskiej Torze pisza ze Pan Bog spalil zywcem gejow w Sodomie i Gomorze.
      Nikogo innego tak nie potraktowal. Poniewaz Bog jest perfekcyjny, nigdy sie
      nie zmienia. Co bylo dla Niego obrzydliwe 5000 lat temu pozostaje obrzydliwe
      do dzisiaj. W Izraelu kazdy moze sobie isc i popatrzec na Morze Martwe i
      pomedytowac o karze dla zboczencow. Dlatego w Tel Avivie nie ma parady
      zboczencow. Bierzmy przyklad z Izraela. Do pracy a nie na parady gejowie.
      • patrycja21 Re: O Sodomie i Gomorze 27.06.04, 00:10
        Gość portalu: biblista napisał(a):

        > W Zydowskiej Torze pisza ze Pan Bog spalil zywcem gejow w Sodomie i Gomorze.
        > Nikogo innego tak nie potraktowal. Poniewaz Bog jest perfekcyjny, nigdy sie
        > nie zmienia. Co bylo dla Niego obrzydliwe 5000 lat temu pozostaje obrzydliwe
        > do dzisiaj. W Izraelu kazdy moze sobie isc i popatrzec na Morze Martwe i
        > pomedytowac o karze dla zboczencow. Dlatego w Tel Avivie nie ma parady
        > zboczencow. Bierzmy przyklad z Izraela. Do pracy a nie na parady gejowie.

        Mi się bardziej podobały Grecki Mity. Jakos tak wiesz, z większym jajem
        napisane wink
      • Gość: lot Zone lota w slup soli - bo sie obejrzala :) IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:08
        Nie badz glupia i nie podpieraj swojej chorej nienawisci biblia.
    • Gość: feliX Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 00:05
      skrajnie lewackie środowiska gejowskie nie domagają się tolerancji, bo tę mają,
      tylko przywilejów. żadna para tej samej płci nigdy nie będzie małżeństwem. nie
      wolno im przyznawać żadnych przywilejów, z rejestracją takich związków
      włącznie. jak chcą, niech mieszkają ze sobą, ale nikt im nie będzie się kłaniał
      z tego tytułu w pas.
      • Gość: MAK Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:35
        MASZ RACJE MYSLE ZE NAJLEPIEJ WYSLAC ICH NA WYSPE Z PALMAMI BEDA MOGLI UZYWAC
        PALMY/IM JUZ DO GLOWY NIE ODBIJE BO TO BEZ MOZGU I GLOWY/ I ODPOCZYWAC W
        KANARKOWYCH STROJACH A KROKODYLE ZROBIA RESZTE.HEHEHEH
    • Gość: biblista Re: O Sodomie i Gomorze - patrycja21 IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:18
      Porownanie Tory do greckich mitow jest nie na miejscu. Czyzby twoim problemem
      byl nie tylko homoseksualizm ale takze antysemityzm?
      • patrycja21 Re: O Sodomie i Gomorze - patrycja21 27.06.04, 00:48
        W tym rzecz, że nie. To ze Tora jest dla mnie takim samym tworem literackim
        jak Biblia czy Greckie mity nie oznacza ze jestem uprzedzona. Podobnie sprawa
        się ma z homoseksualizmem. Otóz jestem heteryczka i jako człowiek światły,
        wykształcony i kulturalny, traktuje ludzi na równi.
        Powiem wiecej, owszem, ja staje się homoseksualistką, gdy ich biją, tak jak
        staje sie Żydówka, wobec antysemityzmu. Z pozdrowieniami
        Patrycja
        • Gość: AGNIESZKA 23 Re: O Sodomie i Gomorze - patrycja21 IP: 62.114.170.* 28.06.04, 12:13
          PATRYCJO PUCHU MARNY TY WIETRZNA ISTOTO !!!!



      • Gość: pijar 2 metry ponizej dna IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:13
        poziom tego posta wskazuje na kola LPR. To smutne - w szkolach koscielnych
        erystyka zawsze dobrze stala...
    • Gość: cow........! [...] IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.04, 00:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: mak [...] IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:30
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • sawkot Re: Polska krytykowana podczas parady gejów 27.06.04, 00:29
      nienawistnicy i hipokryci nie powinni zabierac glosu na forum.
    • Gość: polityk zaslugi gejów IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:31
      Co geizm wnosi w dziedzictwo swiatowej cywilizacji oprocz AIDS?
      • patrycja21 Re: zaslugi gejów 27.06.04, 00:52
        Gość portalu: polityk napisał(a):

        > Co geizm wnosi w dziedzictwo swiatowej cywilizacji oprocz AIDS?

        Kto mi odpowie, dlaczego homoseksualiści są kojarzeni z HIV, skoro od dłuższego
        czasu to heterycy przeważaja pod wzgledem nowych zakażeń??
      • Gość: politolog Polityk??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.04, 11:11
        Czy wszyscy politycy sa tacy ciemni i ograniczeni???
      • Gość: barbaros A czegoz to on nie wnosi... IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:16
        1/2 uznanych tworcow europejskich to pedaly. Powinienes pluc na wszystkie muzea
        i sale koncertowe...
    • Gość: prawda o gejach Re: sawkot IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:35
      Prawda o gejach jest taka: gdyby wszyscy byli zboczeni, cywilizacja przestalaby
      istniec. Geje wiedza o tym doskonale a mimo tego pisza na tym forum, chodza na
      parady, daja sie wykorzystac jak prostytutka specom od antyChrzescjanskiej
      propagandy.
      • Gość: Najgorsze w tym pe dalstwie jest to , że ci obrzydliwi gnoje chcą IP: *.local.pl / 195.117.123.* 27.06.04, 01:10
        na chama nam normalnym, szczęśliwym ludziom
        poprzewracać w głowach i zaszczepić swoją patologię i dewiacjie
        jako - rynsztokową -ich normę.....
        za której atakowanie, bedą nas potem chcieli obrażeni -
        wsadzać do wiezienia, za nazwanie zboczenia - zboczeniem
        a dewiacji - dewiacją. Czyli za prawdę.
        Tak jest już niestety w Holandii i Niemczech.

        UWAGA ! Homo-Euro-terror - n a d c h o d z i !
        • Gość: Europejczyk Radio Maryja nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.04, 10:13
          i dlatego trzeba się miec na bacznosci
          • Gość: AGNIESZKA 23 Re: Radio Maryja nadchodzi IP: 62.114.170.* 28.06.04, 12:17
            EUROPEJCZYKU kim ty w ogole jestes??? za Polaka sie nie uwazasz bo nasmiewasz
            sie i kpisz caly czas z narodu polskiego , ty jakis farbowaniec jestes , masz
            rozdwojenie jazni ,
            a na bacznosci to Ty sie trzymaj w meskiej lazni i nie schylaj sie po
            mydelko wink
        • Gość: talib Emigruj do Talibanu... IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:20
          won do talibanu - moze kiedys zgrzeszysz i ci ten glupi leb obetna. Tylko wtedy
          skomlil bys o prawa obywatelskie...
    • Gość: :) MALZENSTWA SA NIENATURALNE! IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.04, 00:45
      w zadnym gatunku zwierzat nie ma malzenstw... a jako niezgodne z natura, nalezy
      ich zabronic.
      • patrycja21 Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! 27.06.04, 00:50
        Podziwiam Cię, ze znajdujesz tyle energii na próby wpajania niektórym ludziom
        tolerancji. Ja mam dośc po 15 minutach sad
      • Gość: trexx Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 00:53
        zaden gatunek zwierzat nie wyksztalcil tez religii, prawa, filozofii, sztuki
        itp. ....
        czy jako niezgodnych z natura tez trzeba ich zabronic ???
        wsadz se swoje argumenty w dupe kolego, bo przedszkolak je zbic potrafi !!!
        • patrycja21 Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! 27.06.04, 00:56
          Gość portalu: trexx napisał(a):

          > zaden gatunek zwierzat nie wyksztalcil tez religii, prawa, filozofii, sztuki
          > itp. ....
          > czy jako niezgodnych z natura tez trzeba ich zabronic ???
          > wsadz se swoje argumenty w dupe kolego, bo przedszkolak je zbic potrafi !!!
          Za to wsród zwierząt wystepuje zjawisko homoseksualizmu
          • Gość: trexx Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 01:05
            i czego to ma niby dowodzic ?
            ze homoseksualizm jest naturalny ?
            nie, jest nienatutalny, jest ostepstwem od heteroseksualizmu, tak jak albinizm
            jako dewiacja genetyczna jest czyms nienormalnym w swojej istocie...
            wsrod zwierzat panuje tez kanibalizm... czy mamy go zatem tolerowac ???
            • patrycja21 Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! 27.06.04, 01:12
              Gość portalu: trexx napisał(a):

              > i czego to ma niby dowodzic ?
              > ze homoseksualizm jest naturalny ?
              > nie, jest nienatutalny, jest ostepstwem od heteroseksualizmu, tak jak albinizm
              > jako dewiacja genetyczna jest czyms nienormalnym w swojej istocie...
              > wsrod zwierzat panuje tez kanibalizm... czy mamy go zatem tolerowac ???
              A co to jest wg Ciebie natura? Czy masz na myśli tak zwane prawo naturalne?? No
              jeśli tak, to o gorsze wzorce niełatwo!
              Nie ma pojecia dewiacji genetycznej!!! Co to niby ma byc takiego ???!!!
              Podaj mi przykład gatuku ssaków, u których panuje kanibalizm. Bo ja znam tylko
              jeden - człowieka. Poza tym, homoseksualizm nie godzi w interesy żadnego
              człowieka, no chyba ze w fabrykę środków antykoncepcyjnych, natomiast
              kanibalizm owszem.
              • Gość: feliX kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 01:16
                myszy. u myszy występuje kanibalizm, sam widziałem na własne oczy. poza tym
                większość gatunków padlinożernych nie robi sobie różnicy co wcina.
                • patrycja21 Re: kanibalizm 27.06.04, 11:58
                  Otóz jesteś w błędzie, u ssaków nie istnieje zjawisko kanibalizmu, chyba że
                  wymuszone szczególnymi okolicznościami. Na przykład zamknięcie ludzi, czy tez
                  innych ssakow w jakims miejscu na wzór obozu koncentracyjnego. Tak, wtedy jest
                  duża szansa, że jeden zje drugiego...
                  Aż boje sie pomysleć, co zrobiłes takiego myszom, że zaczęly się na wzajem
                  zjadać? Chyba masz jakieś niezdrowe zapędy, coś w klimatach Młodzieży
                  Wszechpolskiej? Pozdrawiam
                  • Gość: feliX Re: kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 14:15
                    inteligentni ludzie o faktach nie dyskutują, sz. Patrycjo smile. Ale zauważyłem
                    fajną cechę u Ciebie - wtrąciłem się do tej dyskusji trochę przypadkiem,
                    zupełnie nie określając swojego stanowiska, tymczasem po mojej niewinnej uwadze
                    empirycznej zostałem zaatakowany i oskarżony o robienie krzywdy zwierzętom,
                    przynależność do MW itp. smile cóż... gratuluję polemicznego zapału smile

                    a teraz cytat z encyklopedii:

                    Kanibalizm to praktyka zjadania osobników własnego gatunku, dość
                    rozpowszechniona w naturze. Wystepuje u owadów, pajęczaków, ryb, ptaków, a
                    także niektórych ssaków. Może się nasilić ze względu na zbytnie zagęszczenie
                    populacji, lub w następstwie głodu. Do najbardziej znanych gatunków
                    praktykujących kanibalizm należy modliszka.

                    pozdrawiam Cię miło smile
                    • patrycja21 Re: kanibalizm 28.06.04, 08:15
                      Dziękuje za docenienie mojej inteligencji! Jak juz powiedziałam, co zreszta
                      przyznałeś poniekąd sam, cytując encyklopedie, zjawisko kanibalizmu nie
                      występuje w warunkach, nazwijmy je normalnymi, u ssaków. Musiały zaistniec
                      jakieś szczególne okoliczności, skoro myszki wzajemnie zaczeły się konsumować.
                      Wybacz, ale skoro byłeś świadkiem takich procesów, to jedyne skojarzenie jakie
                      przyszło mi do głowy związane było z MW, albo z inną światłą organizacją. Może
                      posunę sie dalej i zasugeruje dr Mendel`a?
                      Gdybym była złośliwa zasugerowałabym, że lubisz przeinaczać fakty, tak aby
                      były zgodne z Twoim stanowiskiem. Ale ponieważ nie jestem, to podkreślę tylko,
                      iż napisałam że u ssaków zjawisko kanibalizmu nie występuje (chyba że zajdą
                      szczególne okoliczności, takie własnie jak np przegęszczenie populacji na danym
                      obszarze w konsekwencji prowadzące do głodu). Natomist co do modliszki,
                      pajęczaków, etc. Wiesz, mi już od piątej klasy szkoły podstawowej wpajano, że
                      żaden z przedstawicieli tych grup taksonomiczych ssakiem nie jest.
                      Równie ciepło pozdrawiam
                      Patrycja
                      • Gość: felix Re: kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 15:07
                        wiadro zimnej wody, potem możemy porozmawiać. chodzi Ci o prawo Mendla czy
                        doktora Mendele? bo to dwie różne bajki. Za porównanie do pierwszego mógłbym Ci
                        dziekować, porównanie do drugiego świadczy tylko o Tobie.

                        Co do przeinaczania faktów pod kątem własnego stanowiska: wypis z encyklopedii,
                        który zacytowałem, świadczy, że zjawisko kanibalizmu może się NASILAĆ w wyniku
                        wystąpienia nienormalnych sytuacji, jak głód czy zagęszczenie populacji (o ile
                        uznać głód za sytuacj nienormalną - miałbym wątpliwości). Ergo - zjawisko to
                        występuje również w normalnych warunkach, czego dowodem były hodowane przez nas
                        myszki w liceum.

                        Tekst o modliszkach też świadczy tylko o Tobie. Boże broń przed tak
                        dyskutującymi paniami dokor. Polecam Erystykę Schopenhauera.
                        • Gość: feliX Re: kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 15:09
                          oczywiście miało być Mengele
    • Gość: Lutek Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 27.06.04, 00:46
      Gej jest tak samo normalnym człowiekiem jak klaustrofob czy daltonista tylko
      tamci nie demnostrują na ulicach żądając równouprawnienia do zatrudnienia w
      kopalni czy w pracowni plastycznej.
    • kozaczek3 Krytyka Doktora Kościoła Katolickiego geja! skanda 27.06.04, 00:59
      Kobiety ” Są błędem natury....z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą
      ciała świadczą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego,
      chybionego i nieudanego mężczyzny..”
      Św. Tomasz z Akwinu D. Kościoła Katolickiego

      No chyba lepiej z udanym niż z upośledzonym i kalekim.
      Amen.
      • patrycja21 Re: Krytyka Doktora Kościoła Katolickiego geja! s 27.06.04, 01:06
        kozaczek3 napisał:

        > Kobiety ” Są błędem natury....z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperatu
        > rą
        > ciała świadczą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego,
        > chybionego i nieudanego mężczyzny..”
        > Św. Tomasz z Akwinu D. Kościoła
        Katolickiego
        >
        > No chyba lepiej z udanym niż z upośledzonym i kalekim.
        > Amen.
        Hehehe, tu się z Toba zgadzam, też wolę ta doskonałą formę mężczyzny
        (terminologia za Św Tomaszzem), co oczywiście nie powoduje w najmniejszym tego,
        że czuje sie gorsza od facetów. :p
        • kozaczek3 Re: Krytyka Doktora Kościoła Katolickiego geja! s 27.06.04, 02:02
          "co oczywiście nie powoduje w najmniejszym tego,
          że czuje sie gorsza od facetów. :p"
          W najmniejszym czy może wolisz, ale czego.
          Pozdrawiam.
          Ja wiem czepiam się itd.
          Ale ten Tomasz, ach Tomasz niewiedziałeś po co to masz.
          Rodzice mu nie powiedzieli, za to kapłan razem z nim odkryli tajemnicę wiary.
          Amen.
      • Gość: Henryk To niemożliwe;):) by IP: 82.160.16.* 27.06.04, 13:32
        Św. Tomasz z Akwinu D. Kościoła Katolickiego mógł się tak wyrazić o Kobietach (o Matce Bożej też?) a jeśli już to zrobił to przyznaję, że - "chyba lepiej z udanym niż z upośledzonym i kalekim. Amen."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka