Gość: niemiec ubikacje w berlinie IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:19 Gdzie normalni mezczyzni chodzili sie wysikac podczas tej 'parady'w Berlinie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: finansita kto finansuje gejow? IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:24 Nie ulega watpliwosci ze pewne identyfikowalne czynniki uzywaja chorych psychicznie gejow do walki z tradycja i Kosciolem. Zastanawiajacy jest jednak fakt ze daja gejom pieniadze na parady ale gdy chory gej kona w konwulsjach z powodu AIDS opiekuje sie nim zakonnica lub Chrzescjanska pielegniarka. Finansista nie przyjdzie podac szklanki wody. Gdyby geje byli zdrowi psychicznie juz dawno polapaliby sie na tym kontrowersyjnym traktowaniu i nie daliby sie wykorzystac jako mieso dla propagandy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katon Duby smalone sadzicie - kumie IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:01 Pod wzgledem aids pedaly sa najbardziej swiadoma grupa na swiecie. Po eksplozji zachorowan w latach 80-ch zachorowania wsrod pedalow gwaltownie spadly (przecietny pedal jest lepiej wyksztalcony i bogatszy od nie-pedala)a nowe zachorowania notuje sie przede wszystkim wsrod zdrowych czesci spoleczenstawa czyt. tatusiów i mam. Sposrod tych co jednak zachorowali moze wiecej zdychaloby w objeciach swoich kochanych, gdyby polskie prawo (a czesciej zdewociala pielegniarka)nie odsuwalo tych ostatnich od lozeka konajacego (w koncu to nie najblizsza rodzina!). Smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: socjolog .geizm a marksizm IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:27 .Marksizm: byt rodzi swiadomosc .Geizm: od-byt rodzi swiadomosc Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ Wprost o "Dyktaturze równości" 26.06.04, 23:27 www.wprost.pl/ar/?O=61285 "Geje i lesbijki rozpętują w Polsce ideologiczną wojnę (...) Chcą rozpętać wojnę ideologiczną, przy której ta o aborcję będzie niewinnymi ćwiczeniami. Wiedzą, jak to zrobić i mogą osiągnąć swój cel. Krucjata tolerancjonistów Gejom i lesbijkom nie chodzi tylko o legalizację małżeństw homoseksualnych. Używając postępowej retoryki, postulując zerwanie z tradycyjnymi - ich zdaniem, represyjnymi - wizjami rodziny, uzurpują sobie prawo do wydawania certyfikatów tolerancji i wolności. Popierasz małżeństwa lesbijek, cieszy cię widok gejów całujących się na ulicy - jesteś nowoczesnym, światłym Europejczykiem. (...) Sprawa stosunku do mniejszości homoseksualnych ma być testem rozumienia wolności w ogóle. Nie chcesz eksperymentowania na rodzinie, wolisz, by geje ściskali się w swych domach, a nie na przystankach - jesteś filarem ciemnogrodu! Skoro jesteś homofobem, to powinieneś się leczyć. Twoi patroni ideowi to faszyści, bojówkarze, ba - hitlerowcy wtrącający gejów do obozów koncentracyjnych. Przesada? Nic podobnego - na portalach www.gejowo.pl czy www.gej.net można znaleźć pełno takich porównań. Zresztą dla Roberta Biedronia, założyciela i prezesa Kampanii przeciw Homofobii, nawet Platforma Obywatelska to nietolerancyjne homofoby. Co z tego, że wizja przewodniczącego PO Donalda Tuska zionącego nienawiścią do kochających inaczej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? Ważne, że osoba zaatakowana w taki sposób ma się bronić, udowadniać, że jest inaczej, że jest prawdziwym, tolerancyjnym demokratą. Homoseksualiści i ich intelektualni sojusznicy stosują różną miarę dla siebie i swoich oponentów. Gdy ktoś śmieje się z nich na ulicy - jest to niedopuszczalna agresja słowna, ale gdy gej rzucił tortem w prezydenta Warszawy, to - zdaniem Szymona Niemca, organizatora parady gejów i prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce - "pan Kaczyński sam jest sobie winien i nie powinien wykluczać, że takie incydenty w przyszłości mogą się powtórzyć". (...) Gdyby Młodzież Wszechpolska nie istniała, homoseksualiści powinni ją wymyślić. Perspektywa oberwania kamieniem nie jest oczywiście przyjemna, a barbarzyństwo rzucających godne potępienia, ale gdyby nie narodowcy, paradami gejów nie interesowałby się pies z kulawą nogą. - Taka postawa jest nam poniekąd na rękę - bez żenady przyznaje Szymon Niemiec. - Przynajmniej więcej się mówi o prawach mniejszości seksualnych. - Rzeczywiście, gdy rok temu manifestowaliśmy, a nie było żadnych jajek czy kamieni, to oddźwięk społeczny i zainteresowanie mediów było nikłe - przytakuje Robert Biedroń. Ten 28-letni "aktywista gejowski" - jak sam się przedstawia - wie jednak, jak zainteresowanie mediów wzbudzić. Nie ukrywa, że wielu żurnalistów to jego koledzy. (...) rejestrowanie tak zwanych związków partnerskich. Projekt odpowiedniej ustawy zgłosiła już najaktywniejsza bojowniczka o prawa gejów, senator Maria Szyszkowska z SLD. Gdyby ta ustawa przeszła, homoseksualne pary miałyby te same prawa co małżeństwa: partnerzy mogliby się wspólnie opodatkować, dziedziczyliby po sobie etc. Z jednym wyjątkiem: homoseksualiści nie mogliby adoptować dzieci. I sami zgadzają się z tym ograniczeniem. - Na razie - zastrzega Biedroń. - Dziś nie wyobrażam sobie, bym mógł w homofobicznej Polsce wychowywać dziecko. Jeśli jednak jesteśmy pełnoprawnymi obywatelami, to winniśmy mieć prawo do adopcji - dodaje szef Kampanii przeciw Homofobii. Oficjalnie jednak żadna organizacja gejowska nie żąda takiego prawa. Co nie znaczy, że nie chcą tego sami homoseksualiści. - Tak, chciałbym adoptować dziecko - wyznaje Robert Biedroń. Heteroseksualna niewola? Geje i lesbijki mają świadomość, że przeprowadzenie operacji na poglądach całego społeczeństwa jest znacznie trudniejsze niż wymuszenie czegoś na politykach. Dlatego najpierw chcą ożywić spory ideologiczne, przytłumione na razie problemami politycznymi i kłopotami gospodarczymi. Chcą wciągnąć środowiska polityczne do wielkiej batalii, przypominającej tę o aborcję w pierwszej połowie lat 90. Tyle że aborcją są już wszyscy zmęczeni, a problem gejów będzie nabrzmiewał, choćby w efekcie wejścia do Unii Europejskiej, skąd będą płynąć do nas nie tylko pieniądze, ale i wzorce. Polscy homoseksualiści, powołując się na przykład Zachodu, gdzie istnieje już homoseksualne niebo, chcą dojść do tego samego drogą na skróty. Bo tam najpierw była rewolucja seksualna, a dopiero potem doszlusowali do niej politycy. U nas najpierw środowiska opiniotwórcze i politycy mają odtrąbić zrzucenie jarzma heteroseksualnej niewoli, a potem podciągnie się do tego wzorca społeczeństwo. Społeczeństwo, dodajmy, dość konserwatywne, ale też wizja dyskryminowanych gejów to tylko część prawdy. Polska prowincja czy blokowiska wielkich miast może i zioną nienawiścią, a czasami wręcz fizyczną agresją, ale w centrach metropolii jest już inaczej. Bycie gejem zwiększa towarzyską atrakcyjność młodych ludzi. - Gdy ogłosiłem, że jestem homoseksualistą, liczba zaproszeń na imprezy gwałtownie wzrosła - opowiada znajomy gej. Faktycznie, obecność homoseksualisty na imprezie z miejsca czyni ją bardziej światową. Geje odgrywają zresztą ważną rolę w kulturze klubowej, w której pławią się dzisiaj młode elity z Europy. Jeden z najbardziej snobistycznych klubów w Polsce to warszawska Utopia - centrum mniejszości seksualnych, ale i zwykłych clubberów, którzy chcą się dostać na imprezy z wyższej półki. Bycie gejem jest trendy nie tylko wśród elity nocnego życia, która jest zresztą bardzo wpływowa za dnia. Są miejsca, gdzie podobno ułatwia to karierę zawodową, na przykład heteroseksualiści z pierwszego programu TVP od lat narzekają, że są na Woronicza dyskryminowani. (...) - To partie prawicy wykorzystują temat homoseksualistów - przekonuje Szymon Niemiec. Myli się. O gejach i ich prawach najgłośniej krzyczy maleńka Unia Pracy. Liczy ona na to, że radykalizmem obyczajowym przelicytuje swą lewicową konkurencję. (...) - Nie wyobrażam sobie, żeby gej głosował na prawicę - kręci głową Biedroń. Donald Tusk, lider PO, nie miałby natomiast nic przeciwko temu, by z list jego partii startowali geje. - Homoseksualista musi być traktowany tak jak każdy inny obywatel. Związki homoseksualne nie mogą być jednak uznane za rodzinę, bo rodziną po prostu nie są - wyjaśnia Tusk. (...) SZYMON NIEMIEC - twórca Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce (ILGCN Poland). Zorganizował pierwszą w Polsce Paradę Równości. Jest aktywistą Antyklerykalnej Partii Postępu Racja, związanej z pismem "Fakty i Mity". (...) Homoseksualny raj dr MARIUSZ GWOZDA socjolog z UMCS w Lublinie Gdyby zrealizowano wszystkie postulaty organizacji gejów i lesbijek, byłaby to swego rodzaju rewolucja w sferze kultury i obyczajowości. Przede wszystkim byłoby konieczne przedefiniowanie terminów dotyczących małżeństwa i rodziny. Ponadto wychowywanie dzieci w związkach jednopłciowych mogłoby mieć nieprzewidywalne konsekwencje. Nie wiadomo bowiem, jak dziecko miałoby się uczyć roli kobiety i mężczyzny, matki i ojca. Co więcej, niebawem o podobne prawa jak homoseksualiści mogłyby się upomnieć kolejne "mniejszości seksualne", na przykład zoofile, pedofile. Już teraz głoszą oni hasła przypominające te, jakimi trzydzieści lat temu posługiwali się homoseksualiści. (...)" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demagog .Nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:28 .Nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urzednik malzenstwa gejów IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:30 Czy mowa o malzenstwach dla tych osobnikow co zachowuja sie w zboczony sposob w meskich ubikacjach???? I myslicie panstwo ze 'malzenstwo' uleczy ich zboczenie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hetero EMOCJE WSKAZUJA NA PROBLEM :-) IP: *.arcor-ip.net 26.06.04, 23:31 Zabawne, ze niektorzy nie potrafia ukryc wlasnych homoseksualnych, ukrywanych ciagot i tak demonstracyjnie, i agresywnie dystansuja sie wobec tego zjawiska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krytyk dobre strony parady IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:32 Dzieki paradzie gejow kobiety tez moga zobaczyc jak zachowuja sie ci chorzy zboczeni osobnicy. Dotychczas takie obserwacje byly mozliwe tylko dla mezczyzn ktorzy korzystali z ubikacji miejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Byleś tam ????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 23:38 Zabawialeś się z facetem w toalecie??znasz to z autopsji?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk śmieszni wy jestescie, Polacy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 23:32 Smieszni do bólu, kiedy komentujecie wydarzenia tak normalne i oczywiste w Europie,Potrzebna wam, jest edukacja z europejska!To może potrwać,ale jestem dobrej myśli, bo jeśli nie????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trexx do "Europejczyka" IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 00:51 gosci, kutas jestes zlamany a nie europejczyk... odpier*.* sie od Polakow, ktorzy "nie gesi i znoj jezyk maja" i pozwol sie im wypowiadac w tym jezyku, a nie bezmyslnie nasladowac "mody" (bo z tymi pedalami to po prostu kolejna moda, tak jak z McDonad'sem, CocaCola itp.).. Ponadto spojrz na te pedalska Europe burmistrza Berlina, w ktorej Niemcy pozwolili juz na zachwaszczenie swojego anlojezycznymi wtretami, a teraz chca wyznawac nowa religie: "PEDALIZM"... (juz chyba zapomnieli jak chcieli krzewic chrzescijanstwo na slowianskich ziemiach... TAKA OTO JEST TWOJA EUROPA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leczenie leczenie gejow IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:33 Podobno ciezka praca fizyczna polaczona z czestymi wizytami u psychiatry daje dobre rezultaty w leczeniu gejow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyd Bierzmy wzor z Izraela IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:45 Narod zydowski to najbardziej podziwiany szanowany i tolerancyjny narod na swiecie. My Polacy zadamy od rzadu w Polsce aby bral wzor z Izraela. Parada gejow? Najpierw w Tel Avivie potem w Warszawie czy Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: Bierzmy wzor z Izraela 26.06.04, 23:57 Ale Cie zdziwie, w Izraelu w tym roku była taka impreza. Niestety Polska jeszcze nie jest na tym etapie rozwoju co Izrael. No ale to widac nawet po infrastrukturze naszego Panstwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Bierzmy wzor z Izraela IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.04, 00:43 w Telavivie juz byla cimniaku.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Europejczyk IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:49 Europejczyk, naucz sie normalnie zachowywac w miejskiej szalecie a potem bedziesz pouczal innych o edukacji. Zacznij edukacje dla swoich zboczonych kolegow zeby pozwolili sie spokojnie wysikac normalnym ludziom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk aha widzialem cię, co tam wyprawiales!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 23:57 Oj nie ladnie, tak przy wszystkich,w kabinie nr 3,w pewnym towarzystwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedałofob Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.04, 23:51 Nigdy nie bedziecie sami, zawsze bedziecie pedałami ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychiatra Do osobnika Patrycja IP: *.proxy.aol.com 26.06.04, 23:56 Patrycja tobie juz nawet psychiatra nie pomoze. Tylko AIDS moze cie uratowac. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: Do osobnika Patrycja 27.06.04, 00:02 Nie, dlaczego, zgódz się? No chyba ze masz aparycje Rydzyka, bądź poglady godne władz III Rzeszy Niemieckiej. Wtedy tak, wtedy nic z tego nie bedzie... No mimo to usmiechnij sie A co ADIS. Widzisz, ja mam stałego partnera, wiec raczej mi to nie grozi, chyba że mnie ładuje w rogi. A jak zechce się puścić, to nie wiem czy wiesz, ale juz dobre 300 lat minęło jak człowiek wymyśłił prezerwatywe. No buziaki ty mój niedouczony znachorze , jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
trymand pedalstweo jątrzy i szuka zadymy 27.06.04, 00:04 pedały ostatnio walczą o wpływy polityczne i wpływy w mediach. pod pozorem "tolerancji" walczą o swoje zboczenie. jakos gwłaciccieli i sodomitów tak nie wspiera się jak pedałów Gość portalu: sokol napisał(a): > tolerancja tak,zboczency nigdy!!!!!!ci ludzie sa chorzy,sa nienormalni i nie > ma co temu zaprzeczac,a kazda liberalizacja prawa jezeli chodzi o pedalow > sprawia ze z pedalstwa robi sie rzecz normalna,a tak nie jest/nie ma co ich > obrzucac kamieniami,bic ale niech siedza cicho i nie obnosza sie ze swoim > zboczeniem!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biblista O Sodomie i Gomorze IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:04 W Zydowskiej Torze pisza ze Pan Bog spalil zywcem gejow w Sodomie i Gomorze. Nikogo innego tak nie potraktowal. Poniewaz Bog jest perfekcyjny, nigdy sie nie zmienia. Co bylo dla Niego obrzydliwe 5000 lat temu pozostaje obrzydliwe do dzisiaj. W Izraelu kazdy moze sobie isc i popatrzec na Morze Martwe i pomedytowac o karze dla zboczencow. Dlatego w Tel Avivie nie ma parady zboczencow. Bierzmy przyklad z Izraela. Do pracy a nie na parady gejowie. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: O Sodomie i Gomorze 27.06.04, 00:10 Gość portalu: biblista napisał(a): > W Zydowskiej Torze pisza ze Pan Bog spalil zywcem gejow w Sodomie i Gomorze. > Nikogo innego tak nie potraktowal. Poniewaz Bog jest perfekcyjny, nigdy sie > nie zmienia. Co bylo dla Niego obrzydliwe 5000 lat temu pozostaje obrzydliwe > do dzisiaj. W Izraelu kazdy moze sobie isc i popatrzec na Morze Martwe i > pomedytowac o karze dla zboczencow. Dlatego w Tel Avivie nie ma parady > zboczencow. Bierzmy przyklad z Izraela. Do pracy a nie na parady gejowie. Mi się bardziej podobały Grecki Mity. Jakos tak wiesz, z większym jajem napisane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lot Zone lota w slup soli - bo sie obejrzala :) IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:08 Nie badz glupia i nie podpieraj swojej chorej nienawisci biblia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feliX Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 00:05 skrajnie lewackie środowiska gejowskie nie domagają się tolerancji, bo tę mają, tylko przywilejów. żadna para tej samej płci nigdy nie będzie małżeństwem. nie wolno im przyznawać żadnych przywilejów, z rejestracją takich związków włącznie. jak chcą, niech mieszkają ze sobą, ale nikt im nie będzie się kłaniał z tego tytułu w pas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAK Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:35 MASZ RACJE MYSLE ZE NAJLEPIEJ WYSLAC ICH NA WYSPE Z PALMAMI BEDA MOGLI UZYWAC PALMY/IM JUZ DO GLOWY NIE ODBIJE BO TO BEZ MOZGU I GLOWY/ I ODPOCZYWAC W KANARKOWYCH STROJACH A KROKODYLE ZROBIA RESZTE.HEHEHEH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biblista Re: O Sodomie i Gomorze - patrycja21 IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:18 Porownanie Tory do greckich mitow jest nie na miejscu. Czyzby twoim problemem byl nie tylko homoseksualizm ale takze antysemityzm? Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: O Sodomie i Gomorze - patrycja21 27.06.04, 00:48 W tym rzecz, że nie. To ze Tora jest dla mnie takim samym tworem literackim jak Biblia czy Greckie mity nie oznacza ze jestem uprzedzona. Podobnie sprawa się ma z homoseksualizmem. Otóz jestem heteryczka i jako człowiek światły, wykształcony i kulturalny, traktuje ludzi na równi. Powiem wiecej, owszem, ja staje się homoseksualistką, gdy ich biją, tak jak staje sie Żydówka, wobec antysemityzmu. Z pozdrowieniami Patrycja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGNIESZKA 23 Re: O Sodomie i Gomorze - patrycja21 IP: 62.114.170.* 28.06.04, 12:13 PATRYCJO PUCHU MARNY TY WIETRZNA ISTOTO !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pijar 2 metry ponizej dna IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:13 poziom tego posta wskazuje na kola LPR. To smutne - w szkolach koscielnych erystyka zawsze dobrze stala... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cow........! [...] IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.04, 00:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mak [...] IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sawkot Re: Polska krytykowana podczas parady gejów 27.06.04, 00:29 nienawistnicy i hipokryci nie powinni zabierac glosu na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polityk zaslugi gejów IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:31 Co geizm wnosi w dziedzictwo swiatowej cywilizacji oprocz AIDS? Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: zaslugi gejów 27.06.04, 00:52 Gość portalu: polityk napisał(a): > Co geizm wnosi w dziedzictwo swiatowej cywilizacji oprocz AIDS? Kto mi odpowie, dlaczego homoseksualiści są kojarzeni z HIV, skoro od dłuższego czasu to heterycy przeważaja pod wzgledem nowych zakażeń?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: politolog Polityk??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.04, 11:11 Czy wszyscy politycy sa tacy ciemni i ograniczeni??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barbaros A czegoz to on nie wnosi... IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:16 1/2 uznanych tworcow europejskich to pedaly. Powinienes pluc na wszystkie muzea i sale koncertowe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawda o gejach Re: sawkot IP: *.proxy.aol.com 27.06.04, 00:35 Prawda o gejach jest taka: gdyby wszyscy byli zboczeni, cywilizacja przestalaby istniec. Geje wiedza o tym doskonale a mimo tego pisza na tym forum, chodza na parady, daja sie wykorzystac jak prostytutka specom od antyChrzescjanskiej propagandy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Najgorsze w tym pe dalstwie jest to , że ci obrzydliwi gnoje chcą IP: *.local.pl / 195.117.123.* 27.06.04, 01:10 na chama nam normalnym, szczęśliwym ludziom poprzewracać w głowach i zaszczepić swoją patologię i dewiacjie jako - rynsztokową -ich normę..... za której atakowanie, bedą nas potem chcieli obrażeni - wsadzać do wiezienia, za nazwanie zboczenia - zboczeniem a dewiacji - dewiacją. Czyli za prawdę. Tak jest już niestety w Holandii i Niemczech. UWAGA ! Homo-Euro-terror - n a d c h o d z i ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Radio Maryja nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.04, 10:13 i dlatego trzeba się miec na bacznosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGNIESZKA 23 Re: Radio Maryja nadchodzi IP: 62.114.170.* 28.06.04, 12:17 EUROPEJCZYKU kim ty w ogole jestes??? za Polaka sie nie uwazasz bo nasmiewasz sie i kpisz caly czas z narodu polskiego , ty jakis farbowaniec jestes , masz rozdwojenie jazni , a na bacznosci to Ty sie trzymaj w meskiej lazni i nie schylaj sie po mydelko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: talib Emigruj do Talibanu... IP: *.adsl.ttnet.net.tr 27.06.04, 12:20 won do talibanu - moze kiedys zgrzeszysz i ci ten glupi leb obetna. Tylko wtedy skomlil bys o prawa obywatelskie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) MALZENSTWA SA NIENATURALNE! IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.04, 00:45 w zadnym gatunku zwierzat nie ma malzenstw... a jako niezgodne z natura, nalezy ich zabronic. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! 27.06.04, 00:50 Podziwiam Cię, ze znajdujesz tyle energii na próby wpajania niektórym ludziom tolerancji. Ja mam dośc po 15 minutach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trexx Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 00:53 zaden gatunek zwierzat nie wyksztalcil tez religii, prawa, filozofii, sztuki itp. .... czy jako niezgodnych z natura tez trzeba ich zabronic ??? wsadz se swoje argumenty w dupe kolego, bo przedszkolak je zbic potrafi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! 27.06.04, 00:56 Gość portalu: trexx napisał(a): > zaden gatunek zwierzat nie wyksztalcil tez religii, prawa, filozofii, sztuki > itp. .... > czy jako niezgodnych z natura tez trzeba ich zabronic ??? > wsadz se swoje argumenty w dupe kolego, bo przedszkolak je zbic potrafi !!! Za to wsród zwierząt wystepuje zjawisko homoseksualizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trexx Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 01:05 i czego to ma niby dowodzic ? ze homoseksualizm jest naturalny ? nie, jest nienatutalny, jest ostepstwem od heteroseksualizmu, tak jak albinizm jako dewiacja genetyczna jest czyms nienormalnym w swojej istocie... wsrod zwierzat panuje tez kanibalizm... czy mamy go zatem tolerowac ??? Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: MALZENSTWA SA NIENATURALNE! 27.06.04, 01:12 Gość portalu: trexx napisał(a): > i czego to ma niby dowodzic ? > ze homoseksualizm jest naturalny ? > nie, jest nienatutalny, jest ostepstwem od heteroseksualizmu, tak jak albinizm > jako dewiacja genetyczna jest czyms nienormalnym w swojej istocie... > wsrod zwierzat panuje tez kanibalizm... czy mamy go zatem tolerowac ??? A co to jest wg Ciebie natura? Czy masz na myśli tak zwane prawo naturalne?? No jeśli tak, to o gorsze wzorce niełatwo! Nie ma pojecia dewiacji genetycznej!!! Co to niby ma byc takiego ???!!! Podaj mi przykład gatuku ssaków, u których panuje kanibalizm. Bo ja znam tylko jeden - człowieka. Poza tym, homoseksualizm nie godzi w interesy żadnego człowieka, no chyba ze w fabrykę środków antykoncepcyjnych, natomiast kanibalizm owszem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feliX kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 01:16 myszy. u myszy występuje kanibalizm, sam widziałem na własne oczy. poza tym większość gatunków padlinożernych nie robi sobie różnicy co wcina. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: kanibalizm 27.06.04, 11:58 Otóz jesteś w błędzie, u ssaków nie istnieje zjawisko kanibalizmu, chyba że wymuszone szczególnymi okolicznościami. Na przykład zamknięcie ludzi, czy tez innych ssakow w jakims miejscu na wzór obozu koncentracyjnego. Tak, wtedy jest duża szansa, że jeden zje drugiego... Aż boje sie pomysleć, co zrobiłes takiego myszom, że zaczęly się na wzajem zjadać? Chyba masz jakieś niezdrowe zapędy, coś w klimatach Młodzieży Wszechpolskiej? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feliX Re: kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 14:15 inteligentni ludzie o faktach nie dyskutują, sz. Patrycjo . Ale zauważyłem fajną cechę u Ciebie - wtrąciłem się do tej dyskusji trochę przypadkiem, zupełnie nie określając swojego stanowiska, tymczasem po mojej niewinnej uwadze empirycznej zostałem zaatakowany i oskarżony o robienie krzywdy zwierzętom, przynależność do MW itp. cóż... gratuluję polemicznego zapału a teraz cytat z encyklopedii: Kanibalizm to praktyka zjadania osobników własnego gatunku, dość rozpowszechniona w naturze. Wystepuje u owadów, pajęczaków, ryb, ptaków, a także niektórych ssaków. Może się nasilić ze względu na zbytnie zagęszczenie populacji, lub w następstwie głodu. Do najbardziej znanych gatunków praktykujących kanibalizm należy modliszka. pozdrawiam Cię miło Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: kanibalizm 28.06.04, 08:15 Dziękuje za docenienie mojej inteligencji! Jak juz powiedziałam, co zreszta przyznałeś poniekąd sam, cytując encyklopedie, zjawisko kanibalizmu nie występuje w warunkach, nazwijmy je normalnymi, u ssaków. Musiały zaistniec jakieś szczególne okoliczności, skoro myszki wzajemnie zaczeły się konsumować. Wybacz, ale skoro byłeś świadkiem takich procesów, to jedyne skojarzenie jakie przyszło mi do głowy związane było z MW, albo z inną światłą organizacją. Może posunę sie dalej i zasugeruje dr Mendel`a? Gdybym była złośliwa zasugerowałabym, że lubisz przeinaczać fakty, tak aby były zgodne z Twoim stanowiskiem. Ale ponieważ nie jestem, to podkreślę tylko, iż napisałam że u ssaków zjawisko kanibalizmu nie występuje (chyba że zajdą szczególne okoliczności, takie własnie jak np przegęszczenie populacji na danym obszarze w konsekwencji prowadzące do głodu). Natomist co do modliszki, pajęczaków, etc. Wiesz, mi już od piątej klasy szkoły podstawowej wpajano, że żaden z przedstawicieli tych grup taksonomiczych ssakiem nie jest. Równie ciepło pozdrawiam Patrycja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felix Re: kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 15:07 wiadro zimnej wody, potem możemy porozmawiać. chodzi Ci o prawo Mendla czy doktora Mendele? bo to dwie różne bajki. Za porównanie do pierwszego mógłbym Ci dziekować, porównanie do drugiego świadczy tylko o Tobie. Co do przeinaczania faktów pod kątem własnego stanowiska: wypis z encyklopedii, który zacytowałem, świadczy, że zjawisko kanibalizmu może się NASILAĆ w wyniku wystąpienia nienormalnych sytuacji, jak głód czy zagęszczenie populacji (o ile uznać głód za sytuacj nienormalną - miałbym wątpliwości). Ergo - zjawisko to występuje również w normalnych warunkach, czego dowodem były hodowane przez nas myszki w liceum. Tekst o modliszkach też świadczy tylko o Tobie. Boże broń przed tak dyskutującymi paniami dokor. Polecam Erystykę Schopenhauera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feliX Re: kanibalizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 15:09 oczywiście miało być Mengele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lutek Re: Polska krytykowana podczas parady gejów IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 27.06.04, 00:46 Gej jest tak samo normalnym człowiekiem jak klaustrofob czy daltonista tylko tamci nie demnostrują na ulicach żądając równouprawnienia do zatrudnienia w kopalni czy w pracowni plastycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Krytyka Doktora Kościoła Katolickiego geja! skanda 27.06.04, 00:59 Kobiety ” Są błędem natury....z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego, chybionego i nieudanego mężczyzny..” Św. Tomasz z Akwinu D. Kościoła Katolickiego No chyba lepiej z udanym niż z upośledzonym i kalekim. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja21 Re: Krytyka Doktora Kościoła Katolickiego geja! s 27.06.04, 01:06 kozaczek3 napisał: > Kobiety ” Są błędem natury....z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperatu > rą > ciała świadczą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego, > chybionego i nieudanego mężczyzny..” > Św. Tomasz z Akwinu D. Kościoła Katolickiego > > No chyba lepiej z udanym niż z upośledzonym i kalekim. > Amen. Hehehe, tu się z Toba zgadzam, też wolę ta doskonałą formę mężczyzny (terminologia za Św Tomaszzem), co oczywiście nie powoduje w najmniejszym tego, że czuje sie gorsza od facetów. :p Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Re: Krytyka Doktora Kościoła Katolickiego geja! s 27.06.04, 02:02 "co oczywiście nie powoduje w najmniejszym tego, że czuje sie gorsza od facetów. :p" W najmniejszym czy może wolisz, ale czego. Pozdrawiam. Ja wiem czepiam się itd. Ale ten Tomasz, ach Tomasz niewiedziałeś po co to masz. Rodzice mu nie powiedzieli, za to kapłan razem z nim odkryli tajemnicę wiary. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk To niemożliwe;):) by IP: 82.160.16.* 27.06.04, 13:32 Św. Tomasz z Akwinu D. Kościoła Katolickiego mógł się tak wyrazić o Kobietach (o Matce Bożej też?) a jeśli już to zrobił to przyznaję, że - "chyba lepiej z udanym niż z upośledzonym i kalekim. Amen." Odpowiedz Link Zgłoś