Gość: Zatroskany
IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net
27.09.04, 21:28
Szanowny Panie Prezydencie
Znając Pana wkład i zaangażowanie w budowanie wolnej i niepodległej Polski,
wolnej od obcych - w tym Izraelskich - wpływów apeluję do Pana:
PROSZĘ WSTAWIĆ SIĘ U OJCA ŚWIĘTEGO ZA PRAWDZIWYM POLAKIEM JAKIM JEST PRAŁAT
HENRYK JAKNKOWSKI!!! Za to wszystko co On zrobił dla Solidarności, wolności i
Polski!Ta celowa nagonka i szkalowanie księdza Jankowskiego to nie tylko atak
na tego, który nigdy nie obawiał się przedstawiać poprzez swoje szopki
Bożonarodzeniowe odczuć wielu Polaków ale przede wszystkim atak
syjonistycznych grup na Polskę i Polaków! Nie znam Prałata osobiście ale jego
duchowe wsparcie m.in. poprzez swoje przesłania, kontrowersyjne tylko dla
ludzi niechętnych Polakom, dodawały mi (nam) otuchy i wsparcia w wielu
trudnych chwilach. Żeby znowu NIEPOLACY nie zaczęli chochołego tańca na
mogiłach naszych ojców, matek, braci i sióstr.