cullinan1
15.03.19, 13:22
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24551047,pawel-rabiej-o-przyszlosci-par-homoseksualnych-w-polsce-przyjdzie.html
+++++++++++++++++++++++++
duet Trzaskowski&Rabiej jest cudowny.
Powinno się ich pokazywać non stop w mediach przed wyborami.
A swoją drogą jakieś 10-15 lat temu to pederaści tylko skomleli aby ich akceptować.
Dostali akceptację to i mamy skutek tego właśnie.