cs137
19.10.04, 11:04
...ten maniak Józef Zawadzki wycierał sobie tutaj gębę moim nazwiskiem, co
robi od dwóch dni,
To jest ewidentnie niezrównoważony psychycznie osobnik. Oskarża mnie o jakieś
kompletnie absurdalne "winy". Bardzo usilnie proszę o podjęcie kroków, które
by zapobiegły tego rodzaju obrażaniu mnie przez niego i jego liczne "klony".
Również byłbym wdzięczny za rozważenie, czy nie mozna udzielić forumowiczce
Gini upomnienia za podanie mojego nazwiska do wiadomosci ogółu forumowiczów.
Czy to nie było bardzo poważnym narusszeniem regulaminu Forum?
Z uszanowaniem, Cs137
PS. Chcialem sie już ostatecznie wycofać z FA, ale w w sytuacji, kiedy mnie
sie ciagle obraża, muszę zrobić wyjątek i napisać.