Dodaj do ulubionych

Kolanoświrus - komentarz z S24

17.03.20, 20:14
"Głównym paliwem dla medialnego jazgotu, powielanego potem w milionach prywatnych rozmów są Włochy. Można tu się naigrywać, jak z Prus, że wszystkie państwa mają armie, a Prusy to armia, która ma państwo, tak Włochy analogicznie z mafią. Wiemy jednak z pewnością, że włoskimi statystykami spokojnie można brukować piekło.

W Polsce dziennie umiera ok 1.000 osób, czyli od początku "epidemii" zmarło ich już kilkanaście tysięcy. Na covid - 19 PIĘĆ!, choć wszystkie zgony to ciężkie przypadki medyczne, jeszcze przed zarazą. Włochy mają populację sporo większą i zwłaszcza na północy, starszą od rodzimej. Dziennie umiera tam pewnie ok. 1.300 osób. Gdy większość wrzuci się w koronawirusa, to statystyki wyglądają zatrważająco. Jeśli jednak nałoży się to na krzywą aktuarialną, to nie widać żadnych odstępstw.
Czym jest ta krzywa? Powiedzmy, że dla wszystkich urodzonych w 1970 robi się odcinek ze skalą od 1 do 100 co rok, zakładając, że przeżycie setki jest realne i to wyłącznie de iure, w polskim sądzie. Cała zatem populacja urodzonych w 1970, powinna umrzeć do 2070. Początkowo krzywa zgonów wznosi się wraz z wiekiem prawie niezauważalnie. Wygina się radykalnie pewnie w okolicy 60 roku życia, osiąga swój szczyt w punkcie stanowiącym średnią życia dla danej populacji, po czym raptownie spada, aby osiągnąć zero, gdy wszyscy urodzeni w 1970r. już nie żyją.
Gdy dane o zgonach z Włoch nałożyć na tą właśnie krzywą, to widać, że kompletnie nic się nie dzieje. Zabójcza epidemia musiałaby ją odkształcić, a tu nic z tego. Ludzie umierają w tym samym wieku co poprzednio, ale można ich zgon przypisać koronawirusowi. Co to Włochom daje? To czego nie daje Koreańczykom, czyli dotacje z unii. Martwe dusze to jak wiadomo często był dobry towar. Z dziadka zmarłego na nowotwór, nie ma żadnego pożytku, ale jak szczęśliwie złapał wirusa, to można go zmonetyzować, jako ofiarę pandemii. To w końcu Machiavelli obserwując swoich rodaków stwierdził, że człowiek łatwiej przebolej stratę ojca niż ojcowizny.

Jaki stąd wniosek? Jesteśmy totalnie zmanipulowani. Podejmujemy systemowe decyzje społeczno - gospodarcze pod wpływem prostej emocji wywołanej przez media i ich dysponentów. Po prawdziwych epidemiach pozostawały cmentarze - jak choleryczny w Warszawie ( notabene cholera ma się dobrze i zabija znacznie więcej ludzi niż koronawirus ). Po tej "epidemii" zostanie niesmak i społeczne dewastacje."

www.salon24.pl/u/zbyszeks/1028235,cala-prawda-o-koronawirusie-i-mediach,2#comment-18064221
--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 17.03.20, 20:45
      Jestem zdumiony, że pacjent zero przeżył epicentrum zarazy jakim jest szpital. Dla mnie to bohater jak Witold Pilecki. Na okazję napisałem wątek:
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,169566613,169566613,Od_wstapienia_do_UE_umarlo_w_Polsce_5_5_mln_ludzi_.html

--
      Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
    • benek231 A ty jestes Kretynoswirus, Kretynie :O) 17.03.20, 22:27
      a najpewniej ruski troll. Zwalczasz bowiem wszelkie akcje europejskich rzadow, i sluzb zdrowia, wymierzone w koronawirusa, tak jak od dawna, jako antyszczepionkowiec, zwalczasz idee szczepienia dzieci (zwlaszcza). W obydwu przypadkach twoim celem zdaje sie byc harmonia spoleczna oraz zdrowy rozsadek - dazysz do podwazenia obydwu. Dodatkowo wykazales sie tu jako tzw. "symetrysta", czyli takze ruskie kukulcze jajo, jako ze ow "symetryzm" to znakomity srodek na utrudnienie badz/i uniemozliwienia rzeczowej dyskusji, ktora powinna prowadzic do wyciagania wnioskow, i wprowadzenie chaosu w jej miejsce.

No i oczywiscie jestes antydemokratyczne gowno. Malo ci kompromitacji, Kretyn?

xiazeluka napisała:

• piq policzyłem sobie z ciekawości... 18.03.20, 02:27
      ...według statystyk włoskich. Śreni wskaźnik śmiertelności roczny we Włoszech to nieco powyżej 10 zgonów na 1000 ludności. czyli około 600 000 rocznie, średnio miesięcznie 50 000. W miesiącach zimowych umieralność jest o ok. 5% wyższa, a zwłaszcza w styczniu i marcu o około 10% niż w okresie letnim. w ciągu około miesiąca zmarłych "na koronowirusa" we Włoszech jest... 2500 osób, czyli zaledwie 5% średniej miesięcznej umieralności, choć jest kryzysowy czas meteobiologiczny dla osób starszych zwłaszcza z chorobami krążenia. Wygląda na to, że wpływ koronawirusa na umieralność Włochów jest znikomy. Zwłaszcza na północy, gdzie faktyczny średni miesięczny wskaźnik śmiertelności sięga nawet powyżej 14 zgonów na 1000 ludności w takiej Ligurii, a więc jest znacząco wyższy niż średnia krajowa. Jest tu ewidentny przewał statystyczno-księgowy. Niemcy mają ponad 9000 zachorowań, 26 śmierci i 2 osoby w ciężkim stanie, Włochy ponad 31000, ponad 2500 śmierci i ponad 2000 osób w ciężkim stanie. Coś się tu nie zgadza bez względu na "charakter narodowy" czy "poziom cywilizacyjny".
      • piq acha, wskaźniki roczne potrafią się różnić... 18.03.20, 02:30
        ...we Włoszech nawet o 40 tysięcy zgonów w zależności od pogody i zjadliwości infekcji grypowych, co kumuluje się w zimowej połowie roku, co daje średnią miesięczną różnicę plus minus 6000 śmierci. A tu koronawirus i zaledwie 2500 w ciągu miesiąca w lutym/marcu.
        • xiazeluka Re: acha, wskaźniki roczne potrafią się różnić... 18.03.20, 08:49
          Może mamy tu do czynienia ze statystyką typu policyjnego, w której każda przyczyna wypadku drogowego wrzucana jest do kategorii "nadmierna prędkość". A skoro wszyscy gnają jak wariaci, to zaprawdę słuszne jest i sprawiedliwe, by patriarchalny reżim prześladował tych szybkich i wściekłych mandatami. Prędkość prędkością, ale forsa z mandatów jest konkretną forsą.

--
          Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
    • rumia100 Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 11:58
      Oczywiście, że jesteśmy totalnie zmanipulowani. przypominam, że na terenie RP odbywają się ćwiczenia wojsk NATO. Jak nie ma szczepionki? smile Jak - nowy wirus. Błagam!

Miało być 5 G monitoring wszystkiego - jest w play i w pakiecie z wirem. Przestraszyc i sterować.Powiedzieć, co zagrożony człowiek w histerii ma robić i on będzie to robił. Matrix. Ja nie będę robiła.
      "wynaleźć szczepionkę" i karać tych, którzy jej nie przyjmą. A skąd wiecie, co tam jest, w tej szczepionce?

Pierwszy raz zgadzam się z Tobą, Xiążę. smile

• maksimum Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 12:22
      xiazeluka napisała:

> Jaki stąd wniosek? Jesteśmy totalnie zmanipulowani.

Zakladasz ze jesli w Niemczech pacjent z choroba serca i coronawirusem umiera,to liczony jest jako zgon na chorobe serca a taki sam pacjent we Wloszech na coronawirusa.

Sa co do tego miedzynarodowe wytyczne i jesli mial coronawirusa tzn ze od tego umarl.
        • oleg3 Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 14:34
          xiazeluka napisała:

> Jeśli ktoś schodzi ze starości mając jednocześnie koronowanego wirusa, to na co umiera?

Umiera na śmierć!

Nie ma pełnej informacji z uwagi na słuszne prawa rodzin zmarłych, ale chyba nikt jeszcze w Polsce nie umarł na koronawirusa. "Choroby współistotne". Oczywiście zawsze można postawić pytanie ile X przeżyłby gdyby ... (na tej liście koronawirus to tylko jedna pozycja).

• qwardian Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 15:24
        Max, ja w Nowym Yorku przeszedłem wszystkie możliwe zarazki, najgorszy był tak agresywny, że mój język był zapleśniały i dostałem ostrego zapalenia ucha, po którym na jedno nic nie słyszałem. Taka jest cena romansów z największymi ślicznotkami na tej planecie..

--
        Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
        • kalllka Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 16:22
          Tak, zapalać ucho to jest jakiś sposób na podsłuchiwanie. Inny, to potraktować świnka albo jakaś inna stara, wersja polska. Odry np. Ale tylko tych co to są nieużyteczni światopoglądowo. Np zauważyłeś ze nikt nie komentuje cepka? Tylko xl czasem się nad nim zlituje.
        • maksimum Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 23:49
          qwardian napisał:

> Max, ja w Nowym Yorku przeszedłem wszystkie możliwe zarazki, najgorszy był tak
          > agresywny, że mój język był zapleśniały i dostałem ostrego zapalenia ucha, po k
          > tórym na jedno nic nie słyszałem.

To ucho ci wisialo na jednym wlosku po jednym z odstrzalow.
    • monalisa2016 Re: Kolanoświrus - komentarz z S24 18.03.20, 15:39
      Ile miliardow ludzi zyje na swiecie?

Dane z WHO (swiatowej organizacji zdrowia):

gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Poszukajcie sobie w necie tytul "Event 201", poczytajcie, radze tu pomyslec krytycznie.

--
      Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
      www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka