Dodaj do ulubionych

Patrioci a ekonomia

23.10.21, 11:26
Walka o niepodleglosc to piekna walka a jej zdobycie to spelnienie marzen wielu pokolen. Wlasnie jedno azjatyckie panstwo sie wyzwolilo z okow imperializmu i przejelo wladze nad swoja przyszloscia. Chodzi o Afganistan a pogoniono imperialistow amerykanskich. I co teraz? Ano teraz trzeba zajac sie ekonomia i eksportowac wydobywany Lit na ten przyklad, nakarmic ludzi trzymajac kobity w domu i je maskowac jak wychodza ...itp, itd.

Nasuwa mi sie bezczelnie analogia z jednym europejskim krajem, ktory tez odzyskal niepodleglosc 22 lata temu. Ale nie nie beda mi analogie zawracaly glowe.

Poszly sobie, a kysz, a kysz...

PF
Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 11:47
      wiem że masz na myśli NRD
      • polski_francuz Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 11:56
        boomerang napisał:

" wiem że masz na myśli NRD"

Sorry, ale pogonilem analogie i juz sobie poszla.

PF
    • qwardian Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 12:02
      Wygonili czornych i pedałów, a wpuszczą moich skośnooczkich braci, którzy wybudują tam największe kopalnie i fabryki na tej planecie..
    • xiazeluka Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 13:11
      "pogoniono imperialistow amerykanskich"

Wyjście USA z Afganistanu zostało wynegocjowane:

pism.pl/publikacje/Porozumienie_USA_z_talibami
      • qwardian Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 13:57
        Bidon nie miał odwagi sobie strzelić w głowę, to macie na myśli towarzyszu XL..
        • xiazeluka Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 17:04
          Ziutek Bidon nie może znaleźć swojej głowy, zapomniał, gdzie ją odłożył.
    • andrzejg Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 13:22
      Oni w orbitę Chin, my Rosji.

• boomerang Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 13:27
        a ty?
    • felusiak1 Re: Patrioci a ekonomia 23.10.21, 19:44
      Nie ma państwa Afganistan. Jest plemienne terytorium okreslane taka nazwą.
      Nie ma narodu afgańskiego w europejskim rozumieniu okreslenia narod. Tam są plemiona, ktore walczą ze sobą w imię boga. Widzisz, niemiec jest najpierw niemcem a dopiero potem katolikiem lub luteraninem. Podobnie polak, rosjanin itd. Na wschod od Egiptu (z wyjatkiem Turcji) najpierw jest islam a dopiero potem plemię.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka